Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ...kdyby jste někdo narazili na Joeho, tak mu vyřiďte, že ano, tuhle hru s příběhem jak růžové trenky si koupím znovu i kdyby čert na koze jel a on si připnul svůj chlupatý veverčí ocas, užiju si znovu stovky hodin zábavy! Ale co, kdo ví, jestli ten slovenský egoista ještě žije. Viva la PS3.CZ!
  • Lze nastavit 1440P?
  • Každopádně je to výborná zpráva, teď ještě tu dvanáctku a bude to.
  • Rk-translations už se dali slyšet, že se pokusí předělat češtinu, kterou udělali do PS2 verze i na tuto pro PC.

    Uvidíme jestli dokončí nejdříve překlad 13náctky (už testují) a nebo první předělají desítku.
  • up_er
    u takovych her je 30 fps naprosta klasika a bohate to staci...
    • 24 je ještě lepších. A nejlépe když to mezi tím kolísá.

      *7*
    • Ženská bez zubů a ruky je taky v pohodě. Bohatě stačí že má vagínu.
  • Vogon
    30 FPS lock, návrat do minulosti jak se patří.
    https://youtu.be/-5FTJxfV3pc?t=16s
    • maros.goc
      Final Fantasy bolo vzdy 30 fps....alebo dokonca aj menej :) narazam teraz na tie najlepsie diely serie, nikdy mi to nevadilo, pretoze hry nemali free roam kameru, taku nema ani FFX a teda 30 fps tu vyzera vynikajuco
      • lipkozzi
        mne sa zda, ze ff7 ten framelock nemala dobre implementovany a hlavne neskor na silnejsich strojoch boli tie arkadove pasaze prakticky nehratelne. Teda bola ta hra asi skutocne optimalizovana na tych 30 fps a zrejme sli touto cestou aj pri dalsich dieloch, vratane X.
    • Mám pocit, že FFX má rychlost hry vázanou na framerate, takže lock na 30 dává smysl.

      Jinak samozřejmě jednév o je na FFX dobré je souboják, hudba a rozbor od Spoonyho, takže by tím stejně neměl nikdo ztrácet čas.
    • A čemu u JRPG potřebuješ 60 FPS?
      • protože všichni z těch FPS totálně zmagořeli. Celá herní komunita je banda nedopečených debilů, co si řeší svoje mindráky přes všemožná čisílka.
        • Souhlas. Vždy si říkám, jak jsou lidi debilní, když třeba při koupi auta řeší nějaký blbý číslíčka jako spotřebu, rychlost, výkon atd. Vždyť je přece lepší nemít možnost výběru a nic z toho pak nemuset řešit. *15*
        • Veskoslav
          Jenom ty jsi debilů král:) Ty si pro změnu léčíš mindráky přes Zaklínače:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit