Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mirekdusinojc
    Hmm, Francouzi, udatná, silná hlavní hrdinka pohybující se na hraně zkaženého světa, to mi zavání Lucem Bessonem.
  • Jsem rád že úroveň diskuzí na games zůstáva pořád nezměněna a je pořád pod diskuzemi na super.cz
  • hrať sa s pamäťou....vyzerá to nádejne...super hudba *5*
  • Toto je presne to, co mi chybalo v Mass Effect serii. ME boli velmi dobre hry, ale nedozvedel som sa takmer nic o obycajnom zivote, ako to tam chodi, ako sa tam zije... Bolo to take... povrchne.

    Ked som videl to video, tak sa mi ihned (medzi dalsimi) vybavil Mass Effect a musim povedat, ze to na mna velmi zaposobilo.
    Akurat som cakal, ze to bude este trochu temnejsie (vid. Blade Runner alebo 1984), na moj vkus to az prilis hra farbami.
    Ale to je zatial jedina vytka... Graficku stranku som uz prestal riesit a animacie postav snad este vylepsia.

    Kazdopadne si to pripisujem na zoznam... Sleeping Dogs, Dishonored, Watch Dogs a este Remember Me.
    Bude to zase raz kraaaasne obdobie :-)
  • sci-fi ACreed s ženskou. Ale snad s promakaným příběhem. Tak by to mohla být zábava.
  • muha
    vyzerá to geniálne. Hra+scifi+(pútavý)príbeh v hre+slečna hlavná hrdinka... *14* čo viac si priať
  • Malleth
    Senzační ukázka a nebyl potřeba ani jeden výbuch, padající letadlo nebo filozofující pankáč.
    • Kinet1c
      presne a uz sa neviem dockat az si to zahram :)
  • rancor1223
    Deus Ex 3 říznutý Total Recallem (kterýmkoli). Ok, to nezní jako špatná kombinace. Bohužel, tím končí mé pozitivní dojmy s traileru/gameplaye.
    Boj je předpokládám primárně pěstní, alespoň já si v traileru žádného střílení nevšiml (a gameplay jsem ani nedokoukal). Tady je tedy první zádrhel, mě bojovky vůbec netáhnou. I u Batmana skřípu zubama.
    Grafika chvílemi vypadá dost divně, zvlášť co se detailů postav týče, v porovnání s Deus Exem 3 bych řekl přímo hůř. Prostředí je hezké, ale stejně mi grafický styl z mě neznámého důvodu nesedí. Do toho ta tuna radarů, či co to je, toho mi taky přišlo příliš.
    A hrdinka, stejně jako zbytek toho co jsem zatím viděl, je divná a ani mi není moc sympatická.
    Zatím to vypadá, že mě to mine stejně jako Sleeping Dogs...
    Každopádně oceňuji snahu o trochu inovace a ještě nad tím nebudu lámat hůl.
  • Teď už blbečci nemůžou říkat, že vychází jen samé COD, MoH a BF, když nám tu tvůrci pracují i na originálních kouscích (Dishonored, Watch Dogs a teď i Remember Me).
    • Proc hned blbecci?Sam si tady vymenoval 3 relativne originalni/inovatavni potencionalni AAA hry a nove znacky. 3 z kolika desitek oznamenych pokracovani AAA her ?
      Her ,ktere jsou casto dil od dilu hloupejsi,akcnejsi,primocarejsi,kratsi,jednodussi?
      Nechapej me spatne,jsem za tyto 3 zminene hry vdecny,ale kdyz vidim,ze kvalitni a originalni pociny jako napr Mirrors Edge musi cekat roky na mozne pokracovani,zatimco stokrat recyklovane hry maji pokracovani kazdy rok,tak to cloveka moc nepotesi.
  • claymen
    Proč to vypadá jako Mass Effect? A ještě ten bílý omnitool :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit