Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lawliet
    Ah.. iOS, tak já si jdu zase střihnout Frontiers.
  • USER47
    Tohle mě zaujalo už na KS, jsem rád, že se to vyvedlo...

    Mimochodem, Pavle, bacha na "ji/jí", už v prvním odstavci v tom máš třikrát chybu.:-P
  • Tohle byla recenze, nebo first look? Co kdyby autor článku napsal více o hře, kromě základního mechanismu a letmého načrtnutí příběhového pozadí. Z poloviny to na mě působilo jako líčení - tak, jak ho známe ze středních škol (učí se to vůbec ještě?)...
  • @Jeff - presne moje slova :D revolucne ovladanie, ktore som pouzival v hre pred x rokmi :D ale nevadi...to neznamena ze je to zle
  • Prekvapuje me ze iphone4 je napsany jako podporovane zarizeni. Jede to na nem v hratelnem framerate?
  • Spades
    A nemelo to vyjit i na PC?
    • Luke
      Jak říká BH. Na PC to nicméně nebude ono. Tohle je hodně platform oriented věc.
      • Black_Hand
        uvidime. ja doufam, ze se to povede i na PC. recenzi jsem zatim necetl, proto jsem taky nekomentoval obsah, ale co si pamatuju tak duvod proc jsem to backnul byl, ze pomaham nejake slecne na dalku resit problemy, kdyz ja koukam jen pres kameru. takovy napad tu uz byl kdysi, ale nejak to umrelo, jestli si dobre pamatuju. me to laka hlavne kvuli tomu, ze si takhle predstavuju smer, kterym by se mohl vydat david cage, aby jeho hry byly trochu mene rozpolcene (i kdyz je otazka, jestli neco takoveho vubec nejaky fanda davida cage chce). tedy neovladat samotnou hlavni postavu a ovlivnovat ji jen na dalku.
      • Spades
        No iPhone si kvůli toho kupovat nehodlám...
    • Black_Hand
      PC verze vyjde. jen prioritou byla iOS verze. ted se tedy dela na portu na WIN a MAC.
  • jen čekám, kdo první vyrukuje s tím, že devítka je nadsazená a přece je to jen hra na iMachines atakdále atakdále... věřím, že aspoň jedna osoba mě nezklame
    • Potrefená husa se ozvala *3*.
    • Jack1947
      "Ikram si nejake to nevlidne slovo vubec nezaslouzi" *3*
    • a co tetris, zaslouží si 10/10? Když si vezmu, kolik hodin jsme s ním strávili...
  • Příjde mi to dost podobné jako Experience 112

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit