Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Inquisitor
    Vypadá to na sympatickou rodinku :)
  • flash789
    tak krome tech asi ctyr lidi co si koupily VR a jsou z toho paf, tak napric netem vyplyva ze novy RE uz holt neni RE, recenzentum to nevadi, protoze je to kratka hra, takze ji dohrajou a muzou slastne plkat jak tomu rozumi, tak davaj devet. Ono kdyby to bylo na 50 hodin tak by moc nevedeli o cem to je a davali by bezpecnych 7 nebo 8. Jeden muj znamy co je fanatik do RE si to ani nekupoval..myslim ze to je dost vyrecne.
    • Jack1947
      Na Resident už se asi zapomělo *3*
    • Ale jak rikas. Je to proste dobra hra.
    • Jestli si to nekoupil jeden tvůj známy, který je mimochodem samozvaným expertem na RE, tak si to teda taky nekoupim. Nebetycna, výrecna drzost to je.
      • flash789
        tak jelikoz je fanousek, a residenty kupuje vzdycky, napovi to dost. ja sem treba fanda final fantasy a abych si ji nekoupil to by se teda muselo stat opravdu neco strasnyho. katdopadne lidi co nad sedmickou ohrnuji nos je docela dost, takze muj znamy neni vyjimka.
        • Tyhle fanousky miluju. Koupi si celou serii a najednou 7ka se mu nelibi.
          Co na tom ze resident je jen jeden a potom jeho remaky (gamecube).
          Uz od 2ky je to jenom nastavena kase umeleckyho dila 1ky.

          Tak tu nemel neco o fanouskovi Residenta. Tahle 7ka je po 1ce nejlepsi Resi co jsem videl. Kdyz uz teda chceme mluvit o tom, ze zbytek serie se da za RE povazovat.
          • flash789
            Vyridim ze ho milujes, ale asi z toho nic nebude..
            • Tak to bylo hodne slaby *1*
  • Tak dohrano. Na normal 11:32 coz mi prijde ok. Hra drzi tempo od zacatku do konce. Vyvoj pribehu a zmena prostredi super. Nakonec to do sebe krasne zapadne. Vecer to rozjedu znovu, protoze dohranim se odemkly dalsi moznosti. Cili i znovuhratelnost parada. Smekam pred autory, ze se nebali zmenit pohled. Jinak je to furt resident jak ho zname.
  • Je mě do breku.12 nudný horor který Capcom nazval RE?nevím absolutne proč.Lekl jsem se jednou nábojů lekarnicek bylo dost.hadanky krom jedné jednoduché.Celá hra byla taková nemastná neslaná.Radši definitivní zakončení známých postav než tento paskvil.
    • maros.goc
      suhlasim s tebou ze hadanky boli lahucke a suhlasim aj s tym ze to nebol ziadny survival nakolko je vsade mnoho nabojov a rastliniek, co hru vyzdvihuje na vysoky nadpriemer je atmosfera, novy pohlad na Resident Evil, skvele boss fighty (mimo posledneho), paradny dabing a extremna brutalita :)
      • Bohužel na dněšní nároky hráčů tam asi zkrátka tolik nábojů a rašelinek muselo být a hru taky vyzdvihuje to že v ní můžeš hledat tajemství např. Už v themu můžeš zjistit že to zpívá evelyno mie
      • no ten posledni souboj budu resit jak byl náročný bych chápal kdy hra byla více méně obtížná ale ono to byla taková procházka oproti původním dílu.jediné co přidali je ta atmosféra jinak se to oproti 5,6 nějak nezměnilo.
        • Oproti puvodnimu dilu prochazka? Kterypak myslis? Na normal jsem chcipl asi 30x Tos to hral asi jen na youtubu nebo na easy jinak kecas nesmysly.
          • Už 20 let hraju na normal.
    • Seš halt zkušenej otrlej drsňák.
  • Super! Nahrany tri hodiny a z myho pohledu dalsi kultovka.

    Stale lepsi Bakerovi, nez hightech supermani z jinych dilu, jako treba Wesker... U toho jsem vzdy vrzal zubama...
  • Neni to tak davno co jsem se na foru bavil s jednim z autoru 7 days to die o tom co me na hre stve.
    Opravdu, kdyz myslite ze byste to zvladli lip, napiste do Konami.
    Pokud jste fakt tak dobry jak tady tvrdite, jsem si jistej, ze Vam budou naslouchat a ja moc rad uznam, ze jste to zvladli lip.
  • simulator inventara
    • napodobne. Hraji uz nekolik hodin a stale se nemuzu nabazit :-)
      • * pardon. Reakce patrile Keaganovi pode mnou, ne tomuto pisisvorovi :-D
  • Ať si lidi říkají o tom, že to není jako ostatní Resident Evil cokoliv, nebo dokonce to, že to už není resident evil, ale je to první hra s tímto titulem, kterou si chci zahrát..a to jen proto, že to vypadá jak to vypadá a hraje se jak se hraje.

    Brečte si klidně a kopejte vzteky, vývojáři odvedli dobrou práci :) Rozhodně bych tomu klidně dal 9.5/10
  • Nechápu,nerozumím zdejšimu hodnocení.ale je to asi tím,že hraji na VR.Tohle tu ještě nebylo,tohle je pecka pecek a bomba bomb.Naprosto jiný herní zážitek.Kdyby vyšlo VR jen pro tuto hru vůbec by mi nevadilo,že mi budou pak ty bryle k hovnu.Next gen nepřišel ani s ps3 ani s xbox 360.Next gen přišel s rodinou Bakerovych a to v plne paradě na Vr.Tahle hra je plnokrevnik,tohle je bmw M3,Mercedes AMG,Audi Rs.Proč se vždycky musí najít nějaky pablb,ktery musí hanit něco co se evidentně povedlo.Na zdejší hodnoceni už jsem si zvykl a často byvá nespravedlivé a nereálné,ale pokud budou hry s kostickovou grafikou ala Tetris hodnocena 9/10 a nazývána umeleckymi díly vubec bych se nedivil vyvojařum,kdyby se vysrali na to neco tvořit a predelavali hry jen do hd kabatu.Coz uz se asi tak 5 let deje.Komu chybi.Chris,Julia,Albert Wesker at si zapne ps1 a netaha sem sračky.Res7 VRbomba bomb pro vschny povinnost
    • Všude, kde jsem četl recenze se objevují děti a jejich odnož v dospělém těle. Je to takový a makový, aniž by to hráli, odkazují se na legendu atd. Je to takové hoby o "sexu mluvit a domah hon..t". Chápu tě, na VR je to nejlepší hra co jsem hrál a nejemotivnějších zážitků z hraní od 87 roku, kdy hraju hry. Co mi trochu vadí je, že čekám kdy mi z toho loupne, protože ten zážitek nemůžu vymazat 2. den z hlavy *5* .
    • Máš naprostou pravdu. Tohle jsem zrovna včera říkal manželce, že to je prostě zlom. Něco úplně nového, co tu ještě nebylo. Možnost hrát horor a být "v něm"! Ale zde to nemůže 90% přispívajících hodnotit, protože to nehráli. Mají pouze nakoukáno pár videí v pěkně osvětlených pokojíčcích na počítačích od maminky a tatínka, možná s kamarádem po boku kde si u toho vypráví.
      Ale kdyby seděli v naprostý tmě se sluchátkama před televizí nebo nedejbože s VR helmou na hlavě, tak se poserou strachy.
      Je to jednoduchý. KAŽDÝ kdo to hrál to hodnotí jako bombu, zatímco každý kdo viděl videa atd to haní. Je to marný. Bohužel diskuze zde se vždycky zvrtnou jen v to jak jsou konzole k ničemu a jak jsou hry špatný.
      • "KAŽDÝ kdo to hrál to hodnotí jako bombu, zatímco každý kdo viděl videa atd to haní"
        Ze hry jsem viděl jen pár trailerů a nehaním. Naopak mě docela láká. Jak je to možné? Neplácáš tu blbosti a nesmysly?
        Podle tvojí logiky si hru kupovali jen a pouze hateři. Protože naprosto každý ji před spuštěním nehrál a viděl jen videa, takže ji před hraním haněl? Tomu co říkáš snad sám nevěříš, že ne?
      • Naprosto souhlasim ze konzole jsou k nicemu.
        • Ty jsi ale blbeček, viď? :-)
        • Vyprávěj to mamce až budeš žebrat o novou grafickou kartu :*
    • Viem si predstavit, ze VR herny zazitok vyrazne prehlbuje. Priznam sa tiez, ze som hru nehral a pozrel si len herne videa. Hernymi mechanikami mi to velmi pripomina Alien:Isolation + znovuhratelnost nulova. Zo zaciatku som premyslal nad kupou, ale cela hra je jeden linearny skript. Takze si nemyslim, ze "tohle tu jeste nebylo".
      • Ronox
        Naopak je znovuhratelnost perfektní. Za různé challenge si odemykáš unlockables na další průchod. Madhouse obtížnost je něco jako Arrange mode. Hra jde perfektně speedrunnovat. Kvůli všemu tomuhle se jedná o "návrat" Residenta. Btw Madhouse obtížnost vystřeluje hodnocení blízko k 10, protože je vážně, ale vážně perfektní.
    • 1) Neplet AMG s m3, kdyz uz tak s Alpinou.
      2) Vyvojari budou delat tyhle hry tak dlouho, dokud jim budou vydelavat i kdyby dostavali 1/10. Verim ze Tohle bude jedna z nejprodavanejsich her nasledujiciho pololeti.
      • Jack1947
        Někomu stačí málo, bohužel. Je to většina... prostě si nikdo neřekne a už dost. Třeba by se rozsvítilo v hlavě nedělat to samé dokola.
  • Akurát po zakúpeni to hrám a musím povedat že to stojí za to,opet sa vrátila ta hororová atmosféra ktorá sa vytratila v predošlích častiach.Samozrejme aj tento 7 diel ma nedostatky ako bolo spomenute tá odrezaná ruka a tý zombie ožívajú pomali aj po prerezaní na pol.Inač dávam tejto hre 99%

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit