Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kruh sa uzavrel...najlepsim Residentom od 4ky bol Outlast, ktory vykradol REC a Amnesiu a novy RE vykradol Outlast a American Horror Story Roanoke, ktore zase vykradlo Blair Witch. Poriadnych Found Footage hier je ako safranu oproti filmovym hororom, za mna 10 z 10 ako fsnusika tohto subzanru. Horor ma v prvom rade desit a to novy RE splna do bodky. Pre hnidopichov desit sa da aj akciou nakolko kazdy ma strach z dacoho ineho,takze hej aj Votrelci a Saw au horory nielen Amnesia a Silent Hill.
  • RE nikdy nebyla trapná schovávačka. Tento díl dělá RE ostudu, jelikož to nemá s RE nic společného. Nesmrtelnej dědek a jeho pošahaná rodina. Když si vystřelí mozek z hlavy poté co byl upálen, tak to v sobě může mít klidně vitus HIV a stejně by to nepřežil, ale zde ejhle nic se neděje vstane a jde dal. To berou v Capcomu asi slušnej matroš. A jak už tu byla zmíněna ta uříznutá ruka, bože to je hrůza.
    • Ty jsi teda slušný jantar. Nesmrtelnej dědek? A Nemesis z Resident Evil 3 se ti podařilo zabít hned na začátku hry že? Zdá se, že o sérii víš všechno. :-)
      • LJá mám v sérii nahráno tolik co ty jsi nenahrál ve všech hrách dohromady :)
    • Nezničitelní nepřátelé, kteří se vrací v průběhu hry a hráč může často jen zoufale utíkat? No jo, to v RE opravdu nikdy nebylo, a určitě po jedné takové potvoře není pojmenovaný celý třetí díl *1*
      • A nejen třetí díl. Už i druhý díl, Outbreak nebo i takový Remake a Zero tohle znají, takže jak říkáš, pro sérii typické.

        Holt někdo by místo vlastního vymýšlení co s čím má co mít společného by raději měl líp zavzpomínat.
        • Já si nepamatuju že bych v jedničce nebo zero lezl se staženým ocasem a schovával se jak školačka před pánem s bonbónem. Mimochodem zero je můj nejoblíbenější díl.
      • Ano pokud ho zabiju a vrátí se ve zmutované podobě tak to beru, ale tady mu snad nejdou roztrhnout ani kalhoty :-)
        • Zjevně jsi neviděl videa soubojů s Bakerovými a kritizuješ, aniž by sis zjistil dostatek informací, protože třeba tomu fotříkovi můžeš ustřelit půlku hlavy a když ho dostatečně zraníš, začne mutovat a regenerovat.
      • fakt je ze trojku jsem kvuli tomu nemel rad
  • frag.ment
    A co to třeba porovnat s The Evil Within? Co je lepší? Připadá mi, že na tuhle hororovku se úplně zapomnělo. Edit: všiml jsem si, že Femto se jako jediný o TEW zmínil.
    • Nehledě na to, že to obojí dělal Shinji Mikami, takže je to znát.
    • The Evil Withing je libovka a dohrál jsem jí v NG+ snad 4x. Vytuněný úplně všechno. Souboje s bossy luxus. Do dneska mě mrazí z tý holky s dlouhejma vlasama a chlápka s trezorem místo hlavy. Hodně jsem si to užíval. Neřeším, co je lepší. Tenkrát bylo TEW nej. (Dnes už to mám šíleně ohraný). Dneska je pro mě nej RE7, je novej, neokoukanej a perfektně zpracovanej.
      • Within ne withing
  • A je to tu zase. Fůra hošíků, co hru hodnotí podle youtube videí a lets play. Samej chytrák na Residenta. Myslím, že 90% přispívajících nebylo v době vydání prvního dílu ještě na světě.
    Za mě naprosta bomba. Pařím to na PS4Pro a grafika je téměř fotorealistická. Hra je vymazlená a hratelnost libová. Vážně uvažuju, že kvůli tomu koupím VR, který to plně podporuje. Příběh zatím paráda (mám odehráno cca 5 hodin). Nemám, co bych vytknul. Jinak je pro atmosféru mnohem lepší pohled z první osoby, je to hodně intenzivní. Kašlete už na ty videa z netu a hrajte!
    • Do fotorealismu to má sakra daleko...
    • Osobně si myslím, že je jedno jestli někdo byl nebo nebyl na světě v době vydání prvního dílu?
    • Hele taky jsem nadšenej, ale co mě fakt zarazilo byla ta amputace a nasledne přišití ruky a jako že se nic nestalo... prostě uřízneš a nasadíš...
      • Ještě jsem to nedohrál a NECHCI, aby mi někdo říkal co se bude dít, ale myslím si, že jak tě rodina dostala, píchla ti ten virus taky a proto ti ruku mohli zase přicvaknout sešívačkou. :D
        • No. Dle myho to je zjevny, ze hlavni hrdina bude nakazenej. Nakonec proto ta hlaska " welcome to the family, son". Ale take se rad necham prekvapit.

          Ikdyby mu ta noha supem dorostla, stale to je zacatecnik oproti Weskerovi z jinych dilu :-D
        • Jack1947
          To je horší než prsty v Outlast Whistleblower lol. Tam aspopn zůstali useklé... nebo ustřihlé hehe.
          • To byl klasickej Outlast, ve Whistleblowerovi se řeže péro *1*
            • Jack1947
              Nojo, to bylo už hrozně dávno tak jsem se sekl noo *7*
        • Taky si to myslím.Další důvod proč by to tak mohlo být je, že když jsem vstal od "večeře" a měl pak následně utéct Jackovi, mě Jack chytil a lopatou usekl nohu, načež si dělal srandu a donutil mě sebrat ji, pak se doplazit k němu pro lékárničku a když jsem jí použil, tak ji hrdina přiložil useknutou část k pahýlu, polil a noha srostla....
          • Tak to je hustý!!
            Doufám, že tam takových ruzných drobností bude co nejvíc.
            Hned jak to dohraju to dám znovu.
            • Taky v to doufám, protože taky to plánuju dát znovu :)
          • Děláš si srandu nebo vážně? Mě se nic takového nestalo.
            • Na začátku když jsem se mu snažil utéct mě chytil. Bylo to v té místnosti s těma dvířkama do podlahy...Usekl mi nohu, pak si klekl přede dveře a čekal až se k němu doplazím pro lékárničku :D Taky jsem čuměl jako puk :D Protože poprvé se mi to taky nestalo :D Nevím jestli je to omezené pro tu místnost...je možné že jo :D
    • Lukyz
      To nedává úplně smysl, proč bych kupoval a hrál něco co se mi na první pohled nelibí?
      A od čeho jiného videa, let's playe a recenze jsou, než aby si člověk udělal o hře obrázek a na základě toho se rozhodl, zda to (ne)koupit? *1*
      • Nehledě k tomu proč koukat na videa a nechat si vše prozradit? To už pak nemá smysl kupovat i kdyby se ti to líbilo ne? To je jak pustit si půlku filmu a pak jít do kina, protože to bylo fajn. TVL.
        Mimoto, zrovna k tomuhle vyšlo demo, které dávalo naprosto jasnou představu o tom jak to bude vypadat.
      • To je snadný. Protože to hodnotíš jinak když to sám nezkusíš.
        To je jak hodnotit jakej je sex z videí. Můžeš jich nakoukat fůru, ale dokud si to sám nevyzkoušíš, víš prd
        • az na to ze sex z videi je mnohem lepsi, neboli z nej zada a nestoji tolik penez
          • test
          • uaxpk
            Ale hrozí karpály na rukou.
            • uaxpk
              OK *4*
            • rozhodne mene nez z doty
  • Se známkou i reckou souhlas. Chybí mi tam Jill, Leon, Chris, Claire atd. ale jinak je to parádní hra. Resident Evil si hra jméno rozhodně zaslouží, tohle je přesně to, o čem série měla být.
  • Pre mňa je toto jedna z hier desaťročia. Bavím sa kralovsky. Je to presne to, čo ma hra v nazve, Resident Evil. Zmenila sa sice perspektiva, ale ta podstata tam je. Su tam puzzle, hladanie roznych klucov a artefaktov pre otvaranie dveri. Ústredné postavy su napadnuté nejakým virusom, su tam monštrá. S FPS pohľadom hry získala na dynamike, clovek ma väčší pocit ohrozenia. A hlavne je to survival horor vo svojej panenskej podstate. Za mňa klobúk dolu pred pred vyvojarmi, z rizika spravili parádny kúsok...
    • Ešte som chcel, že na PC hrám hru na max na priemernej zostave a hra vyzerá graficky nadpriemerne. Občas sa vyskytnú framedropy...
      • Ty frame dropy mě neuvěřitelně štvou. Jedu na max nebo jen vysoké kolem 70-90fps a z toho zasek a drop až 1-4fps na několik sekund. V momentě, když mě nahání nebo vykukuji zpoza rohu, za kterým někdo je... Pecka. Přijde mi to jako skryté nahrávání. Ale je to o nervy. Nebojím se atmosféry ani nepřátel... Jen kdy to zase dropne.
        • VRAM.Mám 1080Ti a vytíženost grafický paměti je kolikrát přes 10gb,takže pokud nemáš na GK tolik VRAM tak jsou ty dropy celkem jasný.Ale je tam na to nastavení-mezipamět pro stíny,zkus to vypnout,mělo by to pomoct.Nicméně ty pamětový nároky jsou šílený.. *8*
  • MalyZeli
    Asi uz nikdo neumi udelat poradnou horrorovou hru jinak nez ve stylu outlast apod... tesil sem se na to, ale moje obavy se vyplnily... 8 hodinova prolizacka a schovavacka pred monstrama, a ja doufal v poradnou, strasidelnou, "strilecku". Nerikam ze je to spatna hra, mozna se podivam na letsplay nekde, ale to je tak vsechno. Chjo.
    • Ale třeba i umí jenže trend je teď jinej, dřív se každá druhá hororovka inspirovala RE a teď se karty prostě obrátili. A co jsem měl šanci vidět/přečíst tak je to rozhodně akčnější než Amnesia/Outlast.
    • Femto
      Zahraj si první DLC k The Evil Within. To je atmosferické, občas je tam i střílení. Prostě je to fajn. Asi nejlepší horror z posledních let.
      • Jack1947
        Lepší je to poslední DLC bit je to spíše řezničina *3*
    • Jack1947
      Je to holt moderní všchno dělat stísněně a lekačkama na efekt, bohužel *9*
  • Mart9
    To vypadá jak titulní fotka článku o Fight Clubu *15*
    • Leda, že by se natáčelo doma u Drdy.
    • Jj, zleva: Adam Homola, Pavel Dobrovský, Petr Poláček a zbitý za názor nejmladšího Václav Pecháček *1*
  • Hru jsem ještě nehrál,ale co jsem viděl ukázky,tak se mi graficky líbí.Nepříde mi podprůměrná,jak se tu psalo.
    • holt konzolRACE asi stačí málo...
  • Odulin
    Díky za recenzi, za chvíli jdu na to. Doufám, že se PC port vydařil.
    • Test

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit