Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A kromě toho zjišťuju, že co je to pdel víte velice dobře, ale co je to řiť, o tom nemáte zdá se ani potuchu *3*
  • Tak bohužel zjišťuju, že v dnešní době jsou schopny tři řitě blbečků vyblít na internet hromadu recenzí, ale kvalitní návod ke hře, to už je zřejmě příliš vysoká liga *9*
  • Najdu prosim nekde navod na netu na tuto hru,zamrzl jsem hned na zacatku ve vlaku,kde nemuzu najit jeden ze zlatych medailonu k otevriti tasky.
  • Ahoj, hraju resident evil zero a ted jsem v té knihovně ale místo holky tam vyšplhal nahoru kluk a nejde mi to ted změnit, abych tam dostala tu holku..a naposled to mám uložené už s tím klukem :-/ je nějaká možnost to zaměnit?
  • Ježiš zastřelte někdo už tohohle recenzenta, kurv.. ten tomu rozumí jak moje babička laserovým senzorům. Co plácne je hlod, jedna kravina vedle druhý. Bože takovýhle lidi táhnou redakci dolů až se jednou potopí a pak budou ptát jak se to mohlo stát, když Olejník byl přeci takovej expert.
  • Stará dobrá klasika resident evil, za mě palec nahoru :)
  • kazdopadne je zajimavy sledovat jak sou lidi stale slepy a budou davat palecky dolu.pro takovy playstation 1 a 3 hry a nechat je zhnit v te nostalgii,
    ale dokud budou mit deti pristup na internet,tezko s tim neco delat....
    viz afery 30fps,nextgen,cokoli od nintenda,destiny,wow,cod,LoL a milion dalsich
    • Ja fotr, ale ty děti zase umí alespoň česky.
  • nejlepší Resi z poslední doby(čti od 4 dílu) je The Evil Within. Tu hru opravdu doporučuji, navíc první DLC je i dost strašidelné(ona místy byla strašidelná i původní hra viz neviditelní nepřátelé). Byl vůbec někdy Resident Evil strašidelný?
    • No jéje. Alespoň druhý a třetí díl jsou tímhle nepřekonatelnou záležitostí. Při prvním hraní těchto dvou pěkně při tmě v jednu noci ti klidně na nervy dokázala zahrát obyčejná zvuková stopa připomínající zapraskání podlahy v soundtracku a asi kdekdo si cvrknul, když třeba skrz zabarikádovaný okna najednou vyrasila řada ohnilých ruk a zachytily tvou postavu zrovna když si procházel a to nemluvě o Nemesis ve trojce. A takových bylo hodně. Ale nešlo jen o ty chytře proložený lekačky a nějaký nutný gore jako takový, ale o to napětí, pocit nejistoty co se může dít dál a tak, který se s tebou nesly celou hru. To mělo při hraní tu správnou šťávu, kterou můžeš označit za strašidelnou. Něco podonýho se podařilo zopakovat až remaku na Gamecube. Ale EW je dobrej, ale už to nemělo takovej efekt jak člověk čekal, ale k doporučení se přikláním.
  • Hnisavec
    Tiez som dohral vsetky Residenty...5tku dokonca na najtazsej na S rating celu. Naposledy som prebehol 4ku na hard, Evil Within pod 4 hodiny a Resident Evil HD remaster. A musim skonstatovat ze ide v dnesnej dobre o naozaj zastaralu nudnu vec...nie je to vobec tazka hra len je neskutocne otravna co robi rovnaky pocit frustracie ako ked je nieco nefer tazke. 3 hodiny hrania a 3 hodiny pozerania na zatemnovacku animaciu otvarania dveri...wtf. Zbieranie predmetov je tiez uplne mimo logiku..kluc a mini erb zabera tolko co pistol v inventari. To si postava nevie dat podstatne veci pre postup v hre niekam.inam doprd3l3? 40x sa vracat do rovnakej miestnosti len lebo je inventar osina v za..ku a kluc odlozeny na zemi potrebujem zrovna na dvere o 5 km a 4 hodiny hratelnosti dalej akurat ubija hororovy zazitok. Kamera je priserna a nemoznost strielat za chodze detto...a dohrat starych Resi a detto remastre nie je nic hardcore ako sa tu daktori pasuju...je to easy prechadzka zahradou plnou zombikov a zastaralych oldschool mechanik ktore boli otravne uz pred xy rokov a v dnesnej dobe biju ako past na oko a nijako nesuvisia s kvalitou hry...
    • Co příspěvek, to nějaký hate, nebo plivání. Neber si to zle, ale ty musíš být na živo teda pěkný kok*t.
      • Hnisavec
        Konstruktivna kritika zalozena na empirickych dokazoch nie je hate ani plivani..mylis si pojmy s dojmami hh..ked nevies radsej nereaguj lebo robis zo seba len hlupaka
  • Tedy jsem fanda serie RE a to pouze 1 až 4 dílu. Pak to šlo už hodně dolu :-( Nevím, ale zdá se mi, že Capcom pouze ždíme, kdysi slavnou serii. Jsem fanda, ale s koupí, počkám, vzhledem k tomu, že už celou serii mám na Gamecube...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit