Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jakakoliv fps kde se lita skace je pro vetsinu lidi naprosto nehratelny zmateny gulas kde pred vama nepratele prchaji jak stepni kozy a nakonec vas sejme camper takze, pak mate jen dve moznosti bud hrajete stepni kozu nebo nekam zalezete se snajperkou *11*
    • :-D Tys asi nevyrostli s UT ani Quackem...
      Mně štvou ty zbraně, zase samé laserpaprskomety na headshoty... v těch starých hrách měla každá zbran své místo a hráč se jí musel naučit používat. To už se dnes nevidí.
      • Lawliet
        Quack? Vážně?
      • Jack1947
        Ach, tytop hry uz asi upadnou navzdy v zapomeni... nikoliv vsak v hracskych srdci tam budou na veky, veku.

        ( proc pisete vsichni Quackem, Quack kdyz to byl - Quake, Quakem... Quack zni smesne... jak nakej zabak kvak.)
    • Jack1947
      O tom dost silne pochybuji, pac v Titanfall zrejme nic takoveho mozne nebude proto to je v tak malo hracich a mapy/areny jsou celkem semknute aby se predeslo temto kemperskym "srandickam"... mozna tak kemping s robotem, coz si moc neumim predstavit. *15*
  • Skoro všade samý hate na BF4. Núti vás niekto hrať BF4 ? ... stlaé niekto plače aké to je zlé atď... Predpokladám obrovský počet mínusiek ale je mi to jedno :D ... Kúpil som si BF4 pred 3 týždňami hrávam to a baví ma to prachy za to neľutujem. Komu sa to nepáči nemusí to hrať/kupovať. Titanfall ma až tak nepresvedčil a výberom enginu to zabili...
    • Hmm, tak zrovna Source je na FPSky mnohem lepší než supercool Frostbite, viz. Insurgency nebo CS :)
      • tak to ano CS GO je uplne bombasticka realna hra:D:D:D:D:D 2 pouzitelne zbrane ktore vidis v kazdom kole (ked na nu nemas prachy autoamticky lose round na 99%) kazda ina zbran useles. ziadny mozny upgrade, ziadne vylepsenia, dokonca by som povedal ze CS GO je downgrade 1.6. V 1.6 bol dobry aspon hitmodel a prehladne mapy, v cs go vsetko nechutne spliva a ten matchmaking? wtf? v kazdej druhej hre cheater/leaver/troll ...atd Ale ano hras na krajsej garfike, na pohlad. hit model - milion krat sa mi stalo ze strielam iskry mu helma alebo strieka krv a nezaregistrovalo mu to ziadny dmg a co som pozeral fora je X takych ludi ktorym to robi cize gg za taku bombasticku "realnu" hru. Je mi u riti kto co hra a vychvaluje na forach , hraj/te si ten svoj bombasticky Insurgency a CS GO ale nemrdaj sa do inych hier ktore ineho bavia a to plati pre vsetkych 15rocnych panicov hejterov co nemaju co robit len chodit po forach a hejtovat na hry na ktore nemaju prachy/su v nich lamy. tot vse bye
        • Jack1947
          Tedy kdybych hral nejakou hru kde bych ani po vypaleni zasobniku nesejmul nepritele( a on me jo)... nevim jestli bych se bavil myslim ze moc ne. Muze to bejt klido pido fotorealisticke kdyz to nebude mit netcode neni se o cem bavit.
      • No tak to zrovna nesúhlasím. A maximálne tak CS 1.6 ale CS Go je čistý prepadák, oproti CS Go je 1.6 čistý luxus... Mne sa osobne viac pozdáva Frostbite engine... ale tak v podstate je to vec názoru... čo sa komu viac pozdáva
        • Ok beru. Zkus třeba Insurgency a uvidíš jak se mají zbraně správně chovat a jak mají vypadat správně hitboxy a tak. Tohle Frostbite nějak nezvládá mi přijde.
          • mě přijde trošku hloupé se hádat o chování zbraní u hry, která se odehrává ve vzdálené budoucnosti, na neznámém světě s bůhví jakými technologiemi.
            • To je také důvod proc davam scifi strileckam prednost před temi kruto prisnymi autentickými. Aspon nemusim cist zvasty o tom jak by se mel který kver chovat a znit!
              Když stojim o něco autentického sbalim si "fidlátka" a zajedu si na strelnici.
              Coz dnes muze prakticky učinit každý i clovek který na to nemá patricne opravneni nebo vybaveni, oni se tam o nej radi postarají.
          • Insurgency som nemal ešte možnosť skúsiť takže nemôžem sa vyjadriť. Ale Frostbite 3 čo je v BF4 má celkom dobrý hitbox, ako keď to porovnám s CS Go tak v BF4 sú tie zbrane reálnejšie aj chovanie, recoil, dostrel... ale v podstate napr Insurgency píšeš že má dobrý hitbox reg ale cs GO ho má fakt zle spravený a je to ten istý engine. Tu skôr ide o to ako to použijú tvorcovia hry :) ... istotne ale plánujem skúsiť Insurgency
            • Lol v CS Go je to reálne ? ... jasné pozri si hit model kde dáš niekomu hlavu zaiskrí mu hit strekne krv a on ťa zabije a čo ti napíše server? dal si mu 0 DMG do hlavy tak tu prosím ťa nehovor o realite lol... je to tam pekne dobugované a ak pozrieš fóra kopec ľudí sa na to sťažuje :D ... cítim tu valve fanboya :D .... hmm je vidieť ako si hral BF4 fakt teda utekať a strieľať na strednú vzdialenosť a ešte niekoho trafiť jasné hejtuj ďalej :D
            • si vygoogli co je recoil ked ti pride bf realnejsie nez cs go kde sa s fulloutenim a behanim okolo netrafis ani do slona zatial co pri bf je to bezny gameplay:D
            • "V BF4 mají zbraně reálnější chování a recoil..." *1* stačilo mi. Tam žádný recoil není a neexistuje. Asi nevíš co to znamená, jinak bys to nikdy nemohl napsat. Zkus Insurgency a poznáš co je to opravdový recoil. Tam nefunguje fullauto celý zásobník a zbraň se ti ani nepohne. Mimochodem bylo několikrát dokázáno, že ve Frostbitu, resp. Battlefieldu nelítají kulky ani ze zbraně a to je u FPSky docela problém *4*
  • Kallessin183
    Jediné co mi vadí je že: Máme jednoho silného a pomalého, jednoho slabého a rychlého a jednoho uprostřed... Rád už bych někdy viděl něco nového, co to trochu ozvláštní, ne jen lehký, střední a těžký mech, ale uznávám, že je to tradiční...
    • Nj, ale jak by sis to představoval?
      Stačila by třeba 'artilerie', tj. Silný damage, slabý pancíř, průměrná rychlost?
      Nebo nějakého melee?
      • Kallessin183
        jak jsem psal je to tradiční a vyzkoušený systém dělení, jen bych zase jednou rád něco co tohle složení ozvláštní...

        Mě třeba hrozně baví Hawken kam přdali pár drobností, které ale hru odlišili od battletechu a jeho klonů. (Pokud byl i battletech klonem něčeho jiného, tak se omlouvám).

        Ale souboj pěšáků (pro hráče battletechu MZP :D ), kde figurují i mechové, zní to přinejmenším zajímavě, docela se těším na výsledek...
  • Jako jednorazove zpestreni rikam ano ale prilis si to neumim představit jako serii která by mela byt MP alternativou v letech kdy nebude mit EA k dispozici BF.
    Co nas ceka za dva roky? Dve nove frakce, redesing Titanu, par novych aren a kveru?!
    Obavam se ze na to slyset nebudu, stejne tak jako sem neslysel na BF 3.5 nebo kazdorocni pridel CoD.
  • Nově zrecyklovaný prvek na poli multiplayerového FPS, už bylo čase.
  • Nebýt robotů a jetpacku je to čiré CoD.Aspon v tom mi to přijde prozatím zábavné.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit