Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Možná první gamesplay, kde si říkám, "proč proboha tohle?"
  • Právě jsme na YT uploadovali opravene video, kde uz by mel byt zvuk v poradku.
  • Vytáhněte audiostopu a upravte synchronizaci, nebo to video rovnou smažte. Bohužel se na to nedá dívat :(
    A zrovna tady mě to celkem mrzí, protože mám s Colony 28 zvláštní vztah.
    • Draken69CZ
      YT - GamesczTV
      Re-upload bude behem dneska... YT to pri zpracovavani nejak rozhodila :(
  • Luke
    Ahoj! Karel Matějka (autor Colony 28) poskytl hru ke stažení na tomto odkazu: https://drive.google.com/file/d/0B0lesmPa0o9tMFM4X0dXM1pVeUU/view
    • cureman
      Paráda, také moc děkuji a určitě vyzkouším. BTW příjemný gamesplay jako vždy, díky.
      PS: líbí se mi pojmenování souborů. Třeba u zvuků je BUCH, nebo NIC, ale nejlepší jsou K*RVA1 a K*RVA2 *1*
      • Ja bych se v tom radsi nehrabal :)
    • děkujeme Karlovi *4*
  • Je to Retrogames, takze tam muze byt cokoliv ze starsich her! A Nerad! Rozumbrado *5*
  • Colony 28 podle mě pomohlo hlavně to, že je to česká hra (jako většině podobných produktů). Kvalitou však spíš podprůměrná střílečka, která vypadala ošklivě už před těmi dvaceti lety a i dnes ji trumfne kdejaká automatová střílečka i staršího data. Přirovnávání k Blackthorne a Flashbacku je spíš výsměch, protože jejich kvalit ani zdaleka nedosahuje, pouze si bere s Blackthorne schovávání a z Flashbacku filmovost. Připomenutí této hry je fajn, ale žádný doporučeníhodný klenot to není.
    • nesouhlasím, v době vydání mi přišlo, že to má krásnou "fotorealistickou" grafiku kde ani nejsou vidět pixely, prava, zub času se na tom nepodepsal nejlépe
  • ALHAZRED
    Takovadle plošinovka s panačkem co strili byla predminule *1* posloucham vas rad, ale koukat se na to neda...Měli by ste davat spiše naky prelomovy hry, treba Dungeon Master, Stonekeep, nebo co treba Ultima Underworld...ale Syberia byla boži... *14*
    • Luke
      Ahoj, na všechny dojde. :) UU už byla. Díky!
      • Paulcz
        Dlouho nebyla žádná strategie! :)
        • Napadá mě Original War!
          • Paulcz
            Fragile Allegiance, Age of Empires, Sudden Strike, Knights of Honor (jestli rok 2004 spadá do retra :), Z: Steel Soldiers, Empire Earth, Battle Isle, Settlers 1...
  • od 1:32 je v celém videu o dost zpožděný zvuk
    • Zajímalo by mne, jestli s tím ještě redakce bude něco dělat, nebo je to nenávratně ztraceno...
      • Luke
        Ahoj, omlouváme se za desync. Bohužel jsem na to přišli podobně jako diváci. Budeme to řešit a příští videa už budou zase správně syncnuta.
        • Takže k tomuhle už originální záznam, který by šel znova nahrát na youtube není? Škoda

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit