Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdyby jste minule oznámili poptávku po Sega Saturn a Exhumed, mohl jsem vám zapůjčit jednu origo konzoli i s hrou v komplet balení ...aby to bylo to pravé retro a ne jen nějaké emulované s xbox ovladačem ;)
  • Já bych ho jmenoval. Hrál jsem ho jako malej na psx spolu s Magic Carpet.
  • Máte v plánu udělat retro na Heretic 2? Myslím si, že ačkoli je to vcelku zapomenutá hra, tak své kvality má a na rozdíl od 100x provařených Quaků, Doomů apod. by to bylo i příjemné osvěžení ukázat něco, co možná tolik lidí nezná *5*
  • Měl jsem ho na PSX.
  • ja ho mám na Saturne a občas si ho zahrám *1*
  • nejlepsi je tam na konci ten Volej(nik), to jsem u tech Vasich matchu normalne mlatil do stolu jaktozes to podbeh! *15*
    Best game ever!
  • Konzolové verzie boli iné (a aj medzi nimi bol rozdiel). Ani to nebežalo na rovnakom engine ako PC verzia. Doporučujem zahrať ten remake z 2015, vychádza z PSX verzie.
  • owny
    Dneska dobrý Extra round. Hlavně, jak to Honzovi nešlo. *1*
  • Odulin
    Myslel jsem, že z build her jsem hrál všechny, ale tohle mě rychle vyvedlo z omylu. Co to e?
    • Pan_Klobouk
      Tohle je jeste vele-znamy, co takovy NAM? To bylo teprve peklo. Doslova. ;)
      • Jo, za sebe musím přiznat že NAM si kousnu sem tam i teď, nemůžu si pomoct ale přijde mi fakt dobrej
      • a co takový William Shatner's TekWar - jen pro fajnšmekry ;)
        • Odulin
          Tak právě Tekwar i NAM jsem hrál a mám je v dost živý paměti...ale tohle prostě nee. :))
        • Pan_Klobouk
          Ale ten byl dobrej! Jakoze hra trochu divna, ale... ktera FPS ty doby (a vlastne i dneska) mela funkcni metro?
  • teda vy mate pecky *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit