Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jasné, John D. Carmack klamal, Tom Clancy's The Division, For Honor ... + "L"OBA hry a hlavne terajšia best game: Playerunknown's Battlegrounds majú príbeh, že Baldur's Gate sedí v niekde kútiku a tíško plače.
  • Rozhodně jedna z nejlepších her všech dob. IMHO lepší než dvojka. Neskutečná atmosféra.
  • Odulin
    Ve svý době naprosto bezkonkurenční. Skriptovaný sekvence, příběh vyprávěný před očima, grafika (koupě Voodoo), zvuky, souboje, všechnooo. Byli jsme z toho pěkně vyvalení.
  • SalemCZ
    Stejnak je škoda Valve jako herní firmy, na Source 2 vyšla třeba jenom jedna (plnohodnotná hra) a to Dota, pak vycházeli jenom hříčky od Valve na VR
  • skvělé hry to byly *14* ... ale nevím proč, za posledních pár let, co jsem chtěl vždy HL1-2 zapařit, tak jsem vydržel max hodinu...starší hry hraju pořád, ale mám pocit, že HL hry zestárly víc, jak některé jiné a nějak mě to nebaví...
  • Na Half-Life mám krásné vzpomínky. První jsem hrál demo Uplink, přičemž mě minul Quake 2 i Unreal. Interaktivita a spolupráce s AI byly super. Souboje s vojáky myslím rozhodně patří do učebnic, měly jedinečnou dynamiku. Slabšími místy byly určitě cesty po kolejištích a Xen.
  • TheGGG
    jedna z nejvíc overrated serií jaká kdy vznikla... HL2 a nekonečné ježdění kanálem už jsou legendární nuda... hra ani nemá žádného protagonistu, podobně jako doom a je vtipné, jak si pc klika vždy protlačí tyto levitující ruce bez charakteru mezi skutečné legendární postavy z kvalitních videoher...
    • Přijde mě, že ty musíš vždy napsat něco co vyniká a bohužel je to dost často strašněj blábol. Skoro mě připadá, že nemáš moc happy život a je pro tebe hrozně moc důležitý sedět u počítače a něco tady napsat jen proto, aby ti na to co nejvíc lidí reagovalo a ty ses nějak zabavil. Poslední dobu se strašně rozmohlo psaní takových zbytečných komentářů a to úplně všude. Lidi nějak zapomínají, že někdy je lepší nepsat nic a nechat věci bejt jak jsou. GGG je mě tě v každé další diskuzi tady čím dál víc líto
    • V kategorii "idiot, kterému není rovno", jsem musel vyměnít hlavního protagonistu. A nynějším držitelem titulu se stává... trmatadadáááá... TheGGG!!! Gratulujeme!!!
      • No bohužel těch kteří jsou mu rovni je víc než dost. Ikdyž je fakt, že tento jedinec svou argoganci nepatrně zastiňuje ostatní.
    • Vylepšená gravity gun a orgastické metání těl + pasáže s antliony a městské scény v závěru, boje s tripody - patří do učebnic. HL1 pak měl super souboje s vojáky, respektive arzenál geniálně vyladěný pro souboje s nimi.
      • TheGGG
        jaké metání těl? 90 % času se s GG jen přesouvali bedýnky, samotné "bitvy" byly nudné a trapné, pár panáčků běhajících sem a tam a chaoticky po sobě střílících... to se nedalo nazvat bitvou... celkově prostě dost nuda a design taky spíš slabší o hloupém příběhu ani nemluvě
        • Pro mě zážitek, jak popisuju, neberu ti názor - FarCry byl ale ve spoustě věcí lepší, musím s tebou částečně souhlasit.
      • Máš pravdu v tom, že zrovna ty zmíněné výlučné věci v HL2 trvaly strašně krátce a trpěly pod dost nezáživnou akcí s vozidly.
        • FarCry 1 byl s vozidly milion let jinde.
    • No jo, CoD to neni...
    • Jack1947
      Gravity gun nic jo ? to se divím bez téhle hry by to měl těžké Portal.
      • TheGGG
        tak to by byla skutečná tragedie... a co s GG? Přesouvání bedýnek nepovažuji za zábavu....
        • Coffin.Corner
          Naopak. Sejmutí vojáka radiátorem pomocí gravity gunu, byl jeden z nejepičtějších momentů všech dob...
          • Jack1947
            To nemá smysl s GGG řešit, ten bude furt věřit jen tomu co hrál na konzollích a považovat za nejlepší - jenže když by hrál na PSX hry s "indie" grafikou tak by začal zapírat že PS začlo vycházet až od PS3 :D
        • Inquisitor
          Tak musíš brát, že tehdy práce s fyzikou byla revoluční. Proto to skládání bedýnek, aby se zvedla plošina. Z dnešního pohledu je fyzika ve hrách samozřejmost, takže to tochu bije do očí. Pro mě je to pořád výborná hra, ale nevim jak bych se na ni díval, kdybych ji nezažil tenkrát jako zjevení.
          • Presne.. to 18 rocni Justin Bieberovia nechapu, preto ze vtedy nezili *1*
        • Jack1947
          Tak to nevím já se dost nahrál HL2 mp a tam to byla sranda házet na hráče bedny a auta nebo hráče :D

          Příjde mi že si hrozně omezený co se týče her, jako by ses bránil zbytečně něčemu co byla zábava tehdy a je i ted. Kdybys tomu dal šanci třeba by tě to i bavilo a nemusel bys jen vymýšlet urážky, které jsou jen plýtváním prázdných slov. Nehledě na to že jsme včichni hráči a ty schválně děláš že pckáři jsou nějaká verbež nebo co.
          • TheGGG
            hrál jsem HL 1 a 2 + obě episody, nebavilo mě to, Far cry 1 bylo tehdá v dřevních dobách mnohem lepší, stejně tak doom 3. Jediná dobrá věc na HL byl ten robopes. Ze starých her mě nejvíc bavil SP v Quake 4, neskutečná pecka s hutnou atmoškou invaze na nepřátelskou planetu.
            • TheGGG
              nejlepší SP, MP mě nezajímá
            • Jack1947
              "starých" her omg vždyt Quake IV byl nejhorší díl - kdybys napsal bavil mě docela Quake2 tak jo no... nebo si ho zahraj potom i Q1 a nezapomen na Q3A i když to nemá podobně jako Unreal tournament singlplejr.
  • Hl1 a 2 nezapomenutelné hry. Stále s nadějí čekám na pokračování...
    • já čekal deset let, ale už moc ne...hry zestárly, aby to bylo super a úspěšné, museli by skoro celou hru od základů překopat...a už by to nebylo HL...podle mě prostě promhrali čas a další díl nevyjde
      • Pokračování plně vynahradil Portal - spíš čekat nové ip.
    • Jack1947
      Které ale nikdy nebude teda ne aspon od jejich tvůrců *3*
  • Nejlepší akční hra všech dob s nepřekonatelným level designem a atmosférou. Kdo hrál tento skvost v době vydání musí souhlasit. Dovolím si tvrdit, že ani druhý díl není tak dobrý, jak jednička.
    • tak to ani náhodou *15*

      Třeba zrovna si vybavím Escape from Butcher Bay, který je mnohem lepší než HL.
    • lepší level-design než Hexen?
      • Nez co?
  • Jack1947
    Já jsem vlastrně ani pořádně nehrál HL2( tam jsem dohrál jen ep1-2) - HL1 jsem možná před lety zkusil nevím... už si moc nepamatuji ale ten remake Black messa jo i když asi originál je originál.
    • Uz to nehul *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit