Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ve své době krásná hra, pamatuju, jak jsem řešil, jestli je lepší Blade Runner nebo Fallout... (lepší byl Fallout).
  • Taronyu
    Mne prišiel nový Blade Runner lepší ako originál. Ale len o chlp :) Obe sú to vynikajúce a pohlcujúce filmy. Keď som prvýkrát videl pôvodný film, tak ma ten svet okamžite pohltil a odvtedy milujem cyberpunk. Hru som sa snažil niekoľkokrát rozohrať, no bohužiaľ v tej dobe som nevedel takmer nič po anglicky.
    • Pro mě lepší původní film. Ale třeba se to ještě změní, mám strašnou chuť vidět 2049ku znovu :) Jednička mě na poprvé taky úplně nedostala, ale nemohl jsem ji dostat z hlavy. Pustil jsem podruhé, potřetí... a byl jsem ztracen :)

      Hru jsem dojel, ale absence titulků mi zážitek dost srazila :(
  • Díky za skvělý gameplay! Skoro dvě hodiny blaha o Blade Runner, těším se, až dokoukám.

    A teď k technologii – opravdu jsou postavy real time renderované polygonové modely? Vždyť když se charakter přiblíží kameře, viditelně se "rozkostičkuje". Takhle se chovaly sprity nebo voxely. Polygonový model by si zachoval čistou geometrii v neměnném rozlišení, jako třeba Grim Fandango.

    Na gamasutře jsem našel zmínky o technologii "voxel plus". Podle mě jsou postavy z voxelů.
    • Jsou to voxely
  • houmrhoumr
    hmmm balkon byl fajn to byla atmoška *14*
  • Coffin.Corner
    Možná se pletu, ale mám pocit že jsem kdysi četl takovou malou zprávičku, že nějací nadšenci dodělali do téhle hry titulky?
  • Femto
    double post.
  • Femto
    Kupoval jsem to v Globusu za 499Kč, to byla doba, jinak hra je fantastická, pořád mám ten box na těch x cd doma *1*
  • Lima
    Hra, kterou jsem pařil celou noc, ráno oči zaslzený z blízkého čumění do crt-čkového monitoru, v práci jsem se hodil marod a ještě ten den, dopoledne, jsem to dopařil. Na svoji dobu nádherně vypadající hra na motivy mého nejoblíbenějšího filmu, plná odkazů na film (stejně vypadající byt, 3D skener atd.), jediné mínus vidím v absenci jakkýchkoliv titulků v mluvených částech, byť třeba jenom anglických. Lidé nepolíbeni angličtinou se tady vůbec nechytají.
  • Zestárla asi dost, když veškerá grafika byla předrenderovaná a postavy byly kostičkaté už před patnácti lety, kdy jsem ji hrál poprvé. Přesto ale byla skvělá, byť jsem tehdy nerozuměl tak dobře anglicky. *4* Navíc měla kolik, třináct různých konců? A rozhodně to s těmi konci nebylo tak jako dnes, kdy si hráč na konci vybere jemu nejbližší.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit