Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "...ze chteji udelat izometrickou strilecku jmenem dark justice..." Uz zase? Proc Dobrovsky furt rika Izometricka perspektiva 3D vecem? LOL wtf? To jako chybel na geometrii na zakladce, nebo je to troll? Ale to je furt... jakmile neco neni first person je to "izometricka perspektiva" LOL ne neni... izometricka perspektiva je diablo, Fallout, nebo duna... volne ubihajici perspektiva, kde krychle je stejne siroka vepredu, jako v zadu...

    3th person shooter neni to samy jako izometricka perspektiva...
  • Morraw
    Nadčasová hra.
  • Max Payne 3 bola obludnost....jedna z najhorsich hier ake som dohral do konca. Verzia 1.0 dokonca nesli preskocit tie jalove hodinove ozranske kecy...utrpenie mladeho gejmera. Najlepsia je samozrejme jednicka
    ..pribeh armosfera top topov. Prvy krat bullet time. Zranie painkillerov namiesto lekarni. Komiks ako.pribeh. Suchy humor. Miestami az hororove a halucinogenne sceny. Dvojka bola lepsia hratelnostne graficky ale uz to bola len taka sranda na 4 hodinky. Za to jednicka pribehom chytila cloveka u srdiecka ako jedna z mala hier.
  • Jack1947
    Společně s GTAIII. bůhví proč jsem to dohrál až na mobilu. (předtím sem jen zkusil 2jku). Nebylo to nic nepřekonatelného... ale zabavilo no. Díky retru mi připoměl někdo v chatu že byl Max i na GBA a tam to bylo docela hc ale bavilo prostě přepis pc verze ve 2d supr hra.
  • TheGGG
    Nikdy jsem ty první díly nehrál, ale po zkouknutí videa musím říct MP3>MP1 a MP2. V tomto není žádná dynamika
    • frantisek_nejezchleba
      bože!
    • zaty
      Hodnotit podle videa hru, která vyšla, když jsi ještě nebyl na světě, toť známka ducha mdlého ;)
    • dvojka a trojka byly koniny
      dvojku jsem s těží dohrál protože debilita příběhu mi činila neskutečné bolesti což byla věc kterou jsem po dokonalé a napínavé jedničce doopravdy nečekal
      • Vůbec je zajímavé jak hoši říkali že dnes už by Max Payna 1 nemohli tak dobře hodnotit v porovnání s ostatními hrami, já bych ale i dnes dal hře 9/10 a nemyslím si že ji kdy jakákoliv hra překonala
        ale to je zase hlavně díky tomu že pro mě nejvíc ve hře znamená atmosféra
    • ani náhodou. Max Payne 3 má jeden jediný záchvěv atmosféry dílu minulých, když je ten flashback na New Jersey. Tu hru jsem ani nedohrál. 4/10
      • Mam to podobne, s nadsenim sem koupil ve sleve trojku a ani ju nedohral, kvalit predchozich dilu nedosahuje ani s poloviny, nema vubec atmosferu, syrovost, to co prvni i druhe dil zdobilo
    • Podle me byla jednička super, dvojka jeste lepsi a trojka je dokonalost sama. Vážně se mi libi, jak každej dil prisel s nějakýma zasadnima inovacema a cely si to dokazalo držet skvělou atmosféru. Jedna z nejlepších sérii :)
  • Trojka mě až neskutečně sejřila obrazovýma efektama jako rozostření, lensflary, rohzození barev pokaždý když si Maxik šlehnul...
  • Max Payne 1 + 2 - super hry, Max Payne 3 - kravina.
  • Jo, první dva díly Maxe Payna patří mezi mé vůbec nejoblíbenější hry. Trojka je taky super hra, a co se týče hratelnosti. Ale klidně by se mohla jmenovat jakkoliv jinak. S původním Maxem toho moc společnýho nemá.
  • kubi-wan
    Tahle hra bude navždy klasika hlavně proto, že taková čistá esence ryzí hratelnosti se jen tak nevidí. Prostě "Tu máš kvér, tady jsou všude šmejdi - běž to vyčistit!"
    Žádný zdržování zbytečnýma cutscénama, žádný boření mrakodrapů na každym kroku. Prostě je to v hráčových rukou, co kdy jak udělá! Takhle čistou hratelnost už jsem léta nikde neviděl. A přitom o tom by hry měly bejt.
    • nightborne
      Tak tak, Maxe jsem nehrál už roky, teda, ale z gamesplaye mě popadla okamžitá touha =).
  • nejlepsi dotaz :))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit