Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A hlavně do tohohle všeho dostali funkční multiplayer! =)
  • Jaký retro? To po nocích pořád frčí... Škoda, že už se takový hry nedělaj..
  • Dvojka se mi líbila i kvůli "skrytým" bonusovým misím, na to nezapomenout! :) Každopádně hc mise eliminace generála jen tak něco nepředčilo.
  • nevim jestli je tohle strategie, možná spíš takticka hra
    • taktická strategie
  • ogami
    Smyl jsem ze sebe hrichy sveho mladi (aspon castecne) a koupil jsem vsechny 3 dily na Steamu ;) A musim souhlasit, ze pro tento typ her bezi cas podstatne pomaleji, nez pro vetsinu 3D her z te doby, na ktere se dneska uz neda koukat. Diky za skvely gameplay, ktery mi pripomnel hru, na kterou jsem diky starecke demenci uz skoro zapomnel ;)
  • restore
    Na spravne navodenie spomienok
    https://www.youtube.com/watch?v=C14uPHg--vE&index=49&list=FLYXsLtN8oIecp2kFc58acGA
  • joooo tohle byli hry, ne jak ty dnešní konzolové *11* pro mimina
  • Keyz
    Btw co to máte za myš? *15*
    To ještě existuje? Nějaký optický křáp co se kdysi dávno prodávala všude možně. To se moc nehodí k sestavě kde je snad GTX Tinan. Navíc na velkém monitoru to asi nebude radost s malým počtem DPI a takovou myší..
  • Proc ma Dobrovsky knirek jako Adolf??
    • Overwatch
      Cosplay kvůli Commandos? :)
    • Coffin.Corner
      Zíív... *7*

      http://en.wikipedia.org/wiki/Toothbrush_moustache
      • je mi jasne, ze Hitler nebyl jediny, kdo to nosil. Ale protoze jde o velmi raritne upraveny knir, ktery melo jen par lidi a z toho prave Hitler, je to podle me velky nevkus. Co si budeme povidat, kdo to nema spojeno prave s nim? Ono hakovy kriz se take pouzival davno pred nacistickym nemeckem a dokonce v uplne jinych kulturach, ale od te doby bych si ho proste na tricko nedal..
        • Coffin.Corner
          Pár lidí? Když se koukneš na meziválečné filmové záběry, nebo fotky, tak ho nosí snad každý druhý chlap. Proto tu asociaci nechápu, připadne mi hodně laciná a zjednodušující, nehledě na to, že Pavel téměř v každém videu ty narážky vysvětlí :)
          Mimochodem, jsem zvědavý kdy se objeví nějaký chytrák s tvrzením, že takový knírek je symbolem nacismu a je potřeba ho v rámci hyperkorektnosti zakázat....
          • a pokud si vsimnes, tak uz neni mezivalecne obdobi, ale 60 let po nem. A pokud se rozhlidnes na dnesni filmy nebo na ulici tak s knirkem Hitlera moc lidi opravdu nepotkas, pokud vubec nekoho. A tyhle reci jsou opravdu zbytecne. Kazdy kdo uvidi v dnesni dobe takovy knirek, okamzite si vybavi a spoji s Hitlerem. Takze tvoje obhajovani jsou jen recicky naprosto mimo, vsichni vime jak to je.. Urcite bych neco takoveho samozrejme nezakazoval, nemusis mi to podsouvat, nadruhou stranu nepochopim, jak to nekdo muze nosit..
            • Jack1947
              Náhodou to je vtipné... to je tak všechno. Už bych to neřešil on Pavel si to taky určitě moc nepřeje.
            • Coffin.Corner
              To není žádné obhajování a je mi jedno jak má kdo omezený pohled na svět...Už mě prostě jen nebaví v každé diskuzi pod videem ve kterém se Pavel Dobrovský objeví číst stále stejné narážky, ergo když sám ten svůj knírek vysvětlí,jako to ostatně udělal i tady. A rozhodně jsem nesnažil ti něco podsouvat, jestli jsi to tak pochopil, tak se omlouvám.
          • Uz jsem k tomu napsal, ze hakovy kriz, takze nebyl symbolem nacistickeho nemecka a presto bych ho nedal na tricko..

            Dobrovskyho jsem neslysel ani jednou proc si nechava takovy kontroverzni knir..
    • Lebo Chaplin :-)
    • protože hráli hru z WW2?
      • ma ho uz dele, napriklad v podcastu dlouho pred timto videem..
  • Mato1987
    Kvalita, srdcovka, dnes už legendárna hra, večer si to zo záznamu v kľude pozriem :)
    • Keyz
      Pro mě byl lepší první díl.
      Zde to šlo řešit moc lehce a akčně. Často stačilo sebrat zbraně, dobře se postavit, vystřelit a všechno co tam naběhne zničit. Ideálně obsadit nějakou těžkou zbraň. Poslední mise byla extra lehká. Prostřílet si cestu k tanku a hotovo :( Zase to bylo lehčí díky tomu, že to bylo reálnější. To je paradox. Již každý uměl plavat a mohl nést nějakou tu lepší zbraň. A to dost pomohlo.

      Ale zase krásné lokace a velké mapy. A také soundtrack (zajímavý jak se tam opakuje podobná hudba ale vždy to trochu upravili a stačí to). Netřeba do toho dávat strašně peněz.

      Jednička byla nejvíce HC. Něco jsi podělal vylezlo těch 5 blbců z baráku a to bylo špatný. Také byly super ty černobílá videa. Ještě, že mám origo.
      - Dnes se podobné hry nedělají. Když to je myš a to konzolisté mít myš nebudou díky prosazování zábavy do obývacího pokoje *11* . A dát prachy do velké hry pouze na PC je risk když zde máš masivní reklamy na jinou platformu. Bohužel. Jednoduchá platforma jako konzole značně omezila různorodost her.

      https://www.youtube.com/watch?v=IiyRdbatnRs
      • ještě víc HC byl datadisk jedničky :) pár velkejch misí co daly zabrat. Ono i v té jedničce to šlo akčně, postavit se někam za roh lákat výstřelem a 3 borci s bouchačkou na jeden klik taky zabíjeli :) ale tím si člověk kazil radost, občas to časování lezlo na mozek :)
        • jj, ja jednicku odheral prakticky celou s nozem, ale na konci u toho hradu jsem fakt nevedel, jak proniknout obranou, tak jsem se u brany postavil za sutr, vystrelil do vzduchu a pak na jednu hromadu postupne vyskladal vsechny nacky 8-)
          • taky jsem používal tuhlenctu fíčuru.. ono, šmikat skopčáky potápkou donekonečna taky nejde..
            btw v gamesplayi bylo zmíněno i Chicago 1930, které jsem si tehdá objednal skrze slevový kupón z Levelu *5*
      • nevíš jestli se v C2 dalo někde v menu vypnout to "vizuální vlnění" když tvoje postava dupala/pohybovala se nahlas? nebo nějakej patch který by to odstranil..?
      • Mato1987
        Ako keby si mi z duše hovoril *3*
        Som na tom presne tak isto, jednička bola miestami riadne tuhá hra, ale o to zábavnejšia a pocit, keď si úspešne splnil misiu bez vyvolania alarmu keď zaznela na konci hudba a dostal si najvyššie ohodnotenie, to bolo labúžo :)
        Mimochodom tiež mám originálku, dokonca aj datadisk v tradičnej veľkej krabici a dvojku tak isto :) Sú to hry, ktorésa dnes už bohužial nerobia.
      • Jack1947
        To už je opravdu na hlavu jaká omezenost různorodosti her, hodně her na pc nikdy nedostane a omezení vbe hrách bych viděl spíš na pc. (nepočitám indie)

        Mne to Commandos2 přišlo z gamesplaye hc no... ale tak asi pro každého je hc něco jiného a taky že jsem nehrál.

        To o myši a klávesnici je taky od cesty, když to funguje tak že se připojit kompatibilní dá jen hry na to moc nejsou... určily to prodeje her které evidentně lidi baví a tak radši ustoupily před náročnejšimi hrami těm casualum, to není o konzolých je to hodně o lidech. Dát prachy do větší hry na pc se moc nevyplatí no. Protože fanoušků je minimum, asi by se jí tolik neprodalo. Aby to pokrylo výdaje - prostě dneska to v mainstream době je těžké jít mimo hlavní proud.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit