Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nuž a co tedy říkáte na teho Driv3ra?
    • Pan_Klobouk
      Teho nikdo nehral, vsak to bylo hrozne. ;)

      Ja mam pocit, ze ani ctverku nikdo nehral, ackoliv ta uz byla lepcejsi, dokonce dve casove roviny, nicmene panaca behajici po svych byl stale dost k smichu, zvlast vedle te slavne Velke automobilove loupeze.
  • Honzo, píle, verva, odhodlání a nevzdávání se cení, ale někdy je lepší použít hlavu a zamyslet se, co dělám špatně. Na mapě je krásně vidět kde jsou policajti a kam vidí. Když to jde, tak proč je neobjet boční uličkou?
    Pamatuju si, když jsem to hrál a když to nešlo akčně, tak to často šlo chytře.
  • O chvylu budu ukazovat amigu nie?
    • tahni spatky do madarska
    • no a?
  • Tahle hra byl nadějný pokus, ale pak přišlo GTA3.
  • Driver nejlepší hra všech dob! Jednička super a 2ka na PSku a možnost vylézat z auta? Tak to bylo doopravdy už něco. Když to takhle vidím, tak bych to chtěl zpátky. Nejlepší hlavně ty tajné skrýše a tajná auta schovaná někde. To bylo vždycky skvělé se dozvědět, že někde na stadionu je ukrytý sporťák a vy musíte najít způsob jak se tam dostat. Ach jo. Tohle dneska už ani v GTA není. Přitom tak jednoduchý a fungující koncept, ale v těch pixelech to byla prostě větší sranda.
  • Nejvic me fascinuje, ze tak stara hra dava svym jizdnim modelem spolehlive na zadek vetsine soucasnych her s otevrenymi svety. Jedina vec kera me tenkrat na ni stvala bylo, ze plyn mi fungoval pouze jako spinac i kdyz jsem to hral s pedaly a volantem. Ale pocit z jizdy skvelej.
    Byla to pionyrska doba her, kdy se jeste vyvojari poctive snazili priblizit realite. Kdy jim zadny marketak nediktoval, ze to maji delat tak, aby to zvladnul i XYZ ( vsechny pouzitelne vyrazy cenzura zakazuje ). Ale ta uvodni mise byla az prilis tvrda, hodne hracu to odradilo. Myslim ze ten casovy limit meli prodlouzit.
    Redakci dik, cele detstvi se mi vybavilo. *1*
    • přesně to i Colin 2 je dosud nepřekonán.Každé rally od té doby vydané je horší a horší.
  • Retro je Retro. ZX Spectrum je nutnost pánové. Minimálně MYTH, DRILLER, H.Encouter, A DIZZY.
    Chyťte se za rypák kucka.
  • diky moc! Drivera jsme hrali s kamosem porad! Opravdu skvele udelany jizdni model a poskozeni.
  • Copak test v garazi, ale poslední mise, to bylo něco:)
  • Nezapl jsem si to, protoze jsem strasne nostalgickej a uz je to tak davno, ze se, kdyz si vzpomenu na ty roky celej roztresu. Vzdyt jsem koncil stredni skolu. No a ted... Mam 2 syny. Driv mi mesic bez prehaneni pripadal jako pomalu rok. A dneska mi mesic prijde jak tenkrat tyden. Nikdy bych neveril, jak moc se meni u cloveka vnimani casu. Normalne mam strach, ze v padesati to uz bude horska draha !
    • Neboj, az ti bude tahnout na padesat a decka vypadnou z baraku tak si kazdej den budes rikat jak se ten cas do duchodu neuveritelne vlece. Takze ono se to vykompenzuje... *3*
      • to zadnemu hraci nehrozi *3* porat je sposta a spousta dobrych her ktery neni cas hrat
    • ma to jednu jedinou vyhodu- skoro porad mam vyplatu. Buch 4 tydny a uz to skace na ucet *1*
      • Tohle je ten nejdepresivnější optimismus co sem kdy četl :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit