Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak mě to nedalo a nainstaloval jsem si ji z nostalgie. Mám windows 10 a hra jede vpohodě akorát hru mám jakoby ve win rámečku, sice přes celou obrazovku ale ten rámeček tam je, což je docela rušivej element. Taky mi přijde, že obraz není úplně vycentrovanej (vídím napr. jen půlku aktuálních HP). na win 7 to jelo ještě vpohodě, Zkoušel sem všechny možný kompatibility, rozlišení apod. a pořád nic. Nějaká rada? byl bych vděčnej. Dá se to hrát ale není to ono
    • zdravim ma stejnej problem nejaky rady???
  • :D když se podíváte na část kde jim hra spadla tak je tam vidět jak si jí "koupili" z uložta :D
    • jnsCZ
      Mafii mám koupenou. Až se vrátím z Německa, pošlu fotku jako důkaz. Jenže jsem ji s sebou zapomněl vzít do redakce, takže to bylo potřeba vyřešit takhle blbě pokoutně (proto také to zdržení na začátku). Sypu popel, sypu.
      • Mart9
        Vlastně jste to udělali pro diváky, aby se nemusel gamesplay rušit, to beru.
    • LOL, dobrý postreh, chcel som si to pozrieť ale po tom čo som si tu prečítal diskusiu ma prešla chuť :D
      Games.cz = piráti a amatéri. Kvalitka *1*
    • Mart9
      Máš pravdu, ale je to spíš smutné než vtipné. Obzvlášť u takové hry.
  • Mart9
    Sice je to teprve druhý gamesplay, který jsem viděl celý, ale nemůžu chválit. Jako fanoušek Mafie jsem asi dost náročný, ale ukázali jste v podstatě to nejhorší, co šlo. Vždyť Honza od začátku do konce jen jezdil autem a nakonec 3 rozflákal, to je vše. Přitom si stačilo stáhnout savy (nebo si to odehrát) a zahrát 4 ukázkové mise. Těch 40 minut taxikaření bylo naprosto zbytečných a ještě jsem u toho trpěl, protože Honza jezdil jako čuně a vysloveně to neuměl. Prosím o pokračování, lepší pokračování.
    • Je to škoda, tenhle gamesplay byl docela odfláknutý a to si herní klenot jako Mafia nezaslouží.
    • Přimlouvám se *3* I když to jde mimo retro, můžete to pojmout jinak, např. porovnáním se dvojkou.
  • Od kdy není Mafie na STEAMu???
    • Od te doby, co ji od tama odstranili, bude to tak 2 roky
  • mrsalieri
    Pokud vám blikají stíny, zkuste toto: stáhněte soft 3D Analyze (http://www.uloz.to/xReUiFiW/3d-analyze-2-37b-rar), vyberte ze složky s hrou game.exe, zatrhněte Mafia shadow fix a nastavte VendorID na 4318 a DeviceID na 952. Mělo by pomoct :)
    • Díky za tip. A to se pak musí hra spouštět pokaždé přes tento prográmek, nebo si to nastavení hra pamatuje?
  • kde je RA??? :-) fu mafii
  • Mafia byla svého času dostupná na Steamu. Poté byla odebrána zřejmě z podnětu 2K. Těžko říci přesně proč, ale zkrátka tam byla. Měl jsem to štěstí jí koupit ještě před stažením.
  • Ja jsem asi nejakej totalni Anti-ceskej hrac, protoze me ty cesky hry jako mafie nebo vietcong nikdy moc nechytly a nejak me nechytaji dodnes i kdyz tenkrat o tom mluvit ve skole skoro kazdej.

    Jedina Ceska hra ktera me snad bavila byl Boovie :D
    • tak me taky zrovna nebavily, ale to je temi zanry

      ale kdyz se podivam na tu mafii, tak si rikam, ze to je na tu dobu krasna hra, a vypada k svetu doted

      coz je na ceskou hru, navic s vlastnim enginem, s podivem
  • Mládenče, měl jsem konzoli již v osmdesátých letech.
    • Konzola – podpěrný stavební prvek, který je zasazen do zdi a slouží k nesení jiných stavebních prvků.

      Mládenče, tu měl asi doma každý. *1*
    • a zvládla aj tetris? alebo len ten tenis?
  • Vydržel jsem to asi tak deset vteřin koukat na toho vola, co jezdí po městě s omezovačem... *7*
    • No upřímně, tvůj příspěvek vzbuzuje podezření, zda-li náhoodu taky nemáš aktivovaný nějaký omezovač.
      • Promiň, ale nemohl jsem jinak. Jezdí tam s omezovačem jak pitomec a přitom komentuje, jak ta jízda je otravná. Tady něco smrdí. Že tohle žerou jeho náctileté fanynky a zřejmě i ty, to chápu, ale že tohle zkousnou fanoušci Mafie, to zůstává rozum stát.
        • Tak pokud se snažíš v Mafii zahrát misi tak se moc nehodí nechat prohánět policií. Ostatně důkaz byl přímo ve videu kde musel znovu loudovat protože ho odpráskl policajt.
          • To ano, ale dá se snad jezdit i bez toho. A rozhodně se dá jezdit i lépe, než předvádí on. Dožralo mě spíše, že má ještě odvahu si na to ježdění stěžovat.
      • V jeho případě spíš tempomat na třicítce *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit