Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Armed and Dangerous jsem hrál, nedohrál, ale mám ji rád - je to srdcovka, prostě z ní čiší srdíčko, proto je kultem přes jisté nedostatky díky kterým ji většina lidí nedohrálo. Měla špičkovou grafiku a fyziku a v té době dost krvavé nároky (stejně jako Giants) - i proto se k ní možná v době, kdy vyšla, moc lidí nedostalo... Vzpomínky na ni asociují další pecky s velmi podobnými plusy (srdíčko) i mínusy (určité nedostatky na straně gamedesignu), např. Sacrifice...

    Byla to moc krásná doba, pánové, kdo nezažil genius loci oné epochy her, ten je hoden naší hluboké lítosti...
  • x_ander
    Armed & Dangerous mě nikdy nechytlo. V těch dobách jsem zkoušel demo a nic. Stejné demo jsem zkusil i teď po gamesplayi a pořád nic :) Možná to bude tím, že vedle Giants, kteří jsou jednou z mojich nej srdcovek (dohráno cca 10x), to imho dost ztrácí.

    Ale gamesplay jako vždy super, se SW jste to zabili :-D
  • jnsCZ
    Tak záhada neznámé hry, o které jsem při natáčení mluvil, konečně rozluštěna :)

    Konzole se jmenovala Turbografx a ona hra s medúzou, vetřelčí královnou a dalšími prvky byl pěkně prosím Rastan :)

    http://www.mobygames.com/game/turbo-grafx/rastan-saga-ii/screenshots

    A podařilo se mi dle screenshotů najít i další hry, které jsem někdy před víc jak dvaceti lety hrál :) Slzička ukápla
    • Thorgall
      Jo Rastan, taky známá firma. Někdy mě až děsí, kolik toho člověk pamatuje.:)
      • nightborne
        Hmm, tak Rastan tedy priznam se jsem v zivote nevidel, ale podle screenshotu mi to buh vi proc pripomnelo Hocus Pocus, kteryzto jsem zaroven dostal prisernou chut si zahrat =)).
  • Dobrý splitscreen v závodní hře má TOCA 3 Race Driver a Colin McRae Rally 2.
    • mohli by dát Wacky Wheels *1*
      • A nebo stare Micromachines, tam ani splitscreen nebyl potreba :)
        • jj, tam byl vlastně ten systém že kdo ujel mimo obrazovku dostal bod
          • vybavila se mi teď hra Chicago 90, to byl takový pra pra pra dědeček GTA *4*
  • Thorgall
    Pro Honzu Olejníka - ta mytologická plošinovka s kostlivci a medúzou. Nebyl to náhodou Myth ?
    Je to první hra, která se mi při tom popisu vybavila. Pamatuji si ji ve dvou různých verzích:
    http://youtu.be/arQnQjk_Xus - Commodore 64
    http://youtu.be/evi2-Ew-SFg - ZX Spectrum
    • jnsCZ
      Díky moc, je to hodně blízko ale není to ono. Ještě jsem si vzpomněl, že na tu konzoli byla hra Knight Rider Special, takže to vypadá že to nebyl snes ale TurboGrafx. Hledání pokračuje :)
  • N0isy
    Jestli tomuhle říkáte Retro, tak to už musím být hodně starý. *15*
    • Luke
      Snažíme se střídat retro pro třicátníky a retro pro dvacátníky. ;)
    • Sr_Lobo
      To samy sem rikal kdyz to prvne nekdo cpal jako mozny retrogamespaly... obavam se ze priste bude Half Life 2 nebo oblivion retro a to uz si vskutku pudu pro duchodky;D
      Ja proste budu orodovat za to aby Pavel s Honzou udelali retrogamesplay Pongu s flaskou nebo basou piv, jinak sou to plantaznici!:)
  • Hoši se nějak sekli ve vývojovém stádiu kolem 13 let ne? Nějak vás ty hry až moc pohltily chlapci.
  • Tohle byla parádní hra.
  • :))))) Také asociace na Gians Citizen Kabuto ... Náhoda ? Když se řekne Armed & Dangerous , vždy z toho vyjdë Giants jako podstatně zábavnější openworld hra . *11*
    • je to od stejnych tvurcu
  • Giants:Citizen Kabuto je jedna z najlepsich hier vsetkych cias aj vzhladom k tomu, ake technologie obsahovala v case vydania. Absolutne perfektne a Planet Moon Studios na Hrad!
    • Naprosto souhlasím, řadím ji mezi naprostou špičku (je to samozřejmě subjektivní hodnocení, ale to, že se vecpala mezi Planescape, Deus Ex a podobné, je myslím dost velké uznání :). Za mě jasný kandidát do některého z příštích dílů retra!
      Mimochodem, odkaz pro všechny zainteresované: http://www.first-wonder.com - připravovaný "spiritual successor." Těžko říct, co se z toho nakonec vyklube, ale rozhodně to stojí za pozornost...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit