Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokud máte rádi XCom a nehráli jste Xenonauts, tak to napravte ! *4*
    • xenonauts uz jedine z XNT! http://www.goldhawkinteractive.com/forums/showthread.php/12813-XCE-0-31-XNT-6-0-Out-of-the-Sun-geoscape-overhaul-for-XNT/
  • tak jsem to zkusil a pote, co mi trvalo 40 kol najit plovaci talir, jsem to vzdal, vojak s tezkou zbrani a ocerwatchem chodi asi 3 policka a s vyplym 6, lehkoodenci s flintou nasobne vic, takze by to dopadlo jak tenkrat, ze bych chodil jen s flintama

    mimochodem jsem opet dostal ban a opet ani netusim za co, zvule moderatora dosahuje nebyvalych rozmeru nebo to dela automatika na zaklade algoritmu s generatorem nahodnych vymazu
    • "Overwatch" (spíš reaction shot) se ve starých X-COMech moc nepoužíval, protože pak právě voják moc daleko nedošel a hra byla zdlouhavá. Těžký zbraně jsou zezačátku dost problém právě kvůli tomu, že hodně vojáků pak daleko nedojde. Stačí je dát někomu, kdo má vysokou sílu a pak je to v poho. Jinak zezačátku je imho nejlepší používat tanky na čištění kolem ufa a jen vnitřky čistit s vojáky.
  • Vždycky jsem si říal jaká by byla pecka spojit tyhle dvě hry do jedné, takže po sestřelení ufa nad mořem by byla podmořská část z xcomu a na suchu klasický ufo. :)
    • Taky jsem nad tim premyslel, ale na druhou stranu - je to v podstate jen reskin s minimem novych mechanik.
      • Něco jako serie Assassin Creed *1*
  • Kdo by mel zajem si tuhle pecku i jeji prvni dil poradne vychutnat, tak parta nadsencu na openxcom.com uz zmakli tyhle dve hry prizpusobit modernim pocitacum bez pouziti dosboxu. Navic ji otevreli MODerske komunite ktera pro hru vytvorila hromadu noveho obsahu. Instalace neni uplne jednoducha ale kdo umi anglicky urcite pochopi jak na to :)
  • nemáte niekto po ruke link, na omodovanu, odbugovanu a vyladenu verziu dvojky? Docela som dostal chut, jak som to pozeral...

    Dohral som to asi X krát, ale stratil som bookmark na doladenú verziu
  • Coffin.Corner
    Je pro mě záhadou proč se nikdy neobjevil žádný pokus o předělávku tohohle klenotu, když na spočítání pokusů o remake u prvního dílu mi nestačí ani prsty na ruce.
    • protoze i tohle byl vlastne jen remake puvodniho ufa? sami kluci rikali, ze puvodni tvurci to odmitli delat, protoze to melo vyjit snad do pul roku po enemy unknown
      • Tak možná než remake by sedlo označení datadisk, kterým původně druhý dil měl opravdu být. Ale to pořád nedává odpověď na to proč se všichni v předělávkách upínali na první díl a tftd, nebo Apocalypse ignorovali? Četl jsem že druhý díl UFO: Extraterrestrials se měl zaměřit na oceány, ale momentálně je zřejmě ve stavu klinické smrti...
      • přesně, dělalo to přímo Microprose, bratři pracovali na Aftershock jako plnohodnotném pokračování.
  • jack
    Ano, ano, pamatuji take na ukrutne dlouhe mise, ktere jsem hral i nekolik hodin...Alespon se to tak dlouho neloadovalo jako preposledni X-Com na ps3 :+)
  • jednou byste nás mohli vytrolit a prohodit si trička, tak jak sedíte :D
    • nightborne
      Jakože bychom pak nepoznali, kterej z nich je Pavel a kterej Honza, nebo... =D?
      • nééé :D čistě jako vtípek Tro-Re *3*
  • Jedna z nej her vubec co jsem kdy hral!!! Dohrano snad 10x :)
    Za me nejlepsi zbran sonickej kanon.
    Jen ty terory na lodi, to byl porod! To byla kolikrat mise na celej den :)
    • Moje obvyklá terror mise na lodi asi vypadala takhle: Otevřel jsem dveře výsadku, přiletělo torpédo do ponorky, půlka čety mrtvá a druhá polovina dostala paniku a rozutekla se po lodi.
      • Takhle vypadala polovina všech misí, nikoli pouze ty terror. *1*
  • myslim, ze bylo zrejme, ze kdo byl uz tenkrat hrac by tak trochu divnej ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit