Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • S tou Ecstaticou to neni spatnej napad, nicmene to by chtelo poradnou pripravu, co ja pamatuju tak ne dark souls, ale ecstatica byla hra kde se umiralo na kazdem kroku, doslova na kazdem kroku.
  • Ahoj,

    má cenu LBA hrát na androidu? Dá se to rozumně ovládat? Dík.
    • Dnes jsem na Androidu LBA zkoušel a vrátil to. Na Xiaomi Mi2S (4,3") to tak tak šlo, zážitek byl ale pokažený tím, že jsem stále někde padal (třeba skok pro první cleverbox v kanále). Došel jsem jen domů a pak toho nechal. Když už to hrát dotykově, nutností je velký tablet.
      Chybí tomu páčky, na Vitě by to bylo IDEÁLNÍ.
      Ovšem vizuálně je to nádherné jako originál na starém SVGA monitoru!
  • Skoda, ze nebyla ukazka z LBA2, ktera je preci jen modernejsi a rekne vice mladsim generacim
    • Je to RETRO gamesplay..
  • Jedna z nejlepsich her, co sem kdy hral. A to sladky prekvapeni nakonec *14* Az se mi chce plakat...
  • Jedna z prvnich her kterou sem na pc hral, sakra ten cas leti *1*
  • KingOfWorms
    Já bych byl rád za TES:Daggerfall...
  • Obě LBA hry miluju a jsou pro mě doslova mistrovské dílo. Naprosto nádherná hudba kterou složil Philippe Vachey, skvěle propracované charaktery, kouzelný příběh a atmosféra jakou jsem zažil jen u velice málo her = stoprocentní zážitek na který člověk nezapomene. Obě hry a zejména druhý díl jsem dohrál tolikrát že už bych to ani nespočítal a stále se k nim moc rád vracím a stále velmi doufám že se jednou dočkám důstojného pokračování!
  • Taky je potreba ocenit Pavla a Honzu, jak byli dneska paradne pripraveni, od samotneho hrani, pres techniku, zajimavosti, fotky vyvojaru, az po artworky. Fakt super ;) Jinak LBA byla v te dobe maly zazrak, sice jsem ji nedohral (tak jako v te dobe vetsinu her, ale to se neresilo, dulezity bylo hrat a ne dohravat), ale rozehraval jsem ji snad stokrat. Matne si pamatuju, ze kdyz jsem tehdy prechazel z PC speakeru na Soundblaster 16, tak jsem se k ni po nekolika mesicich vratil, protoze ten zvuk a hudba byly uzasny :)
  • Co takhle příště něco "modernějšího"? Třeba System Shock 2 s cílem dostat se na hydroponickou palubu. Nebo aspoň co nejblíž *4*
  • Pri poslednim RetroGamesPlayi jsem si rikal, ze by mohli zahrat LBA...a je to tady :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit