Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • CIWE! Oni viděli do budoucnosti. Na tom obrázku je avatar a pět lidí má VR headsety.
  • To je na PC??? TVL kdo měl v roce 1991 měl doma PC???Tady se to hrálo v 1999 ne?? v Tom Retru byli zatém 2 zajímavé hry.....Český nepočítám :-) To jste to nemohly rozjet tak jak to začlo?? Half-Life,Soldier of Fortune,Quake, a samo sebou Red Faction.......prostě rakety
    • ravux
      Jolando, to jsi ty?
  • Hra vyborna a gameplay tragicky - proste pan v kloboucku = Wasteland.
    • Paulcz
      Bylo vidět, že jsou myšlenkama úplně jinde.. možná se na to retro měli vyprdnout a udělat to jindy, páč tohle bylo asi nejhorší co jsem tu viděl. A u takový klasiky jako je Civka to je škoda.
  • To je ta tahovka , u které jste museli vždy táhnout všemi figurami ? .... U mne to spolehlivě zabylo celý koncept civky ... Zpozorněl jsem až u Call to Power a Alpha Centaury a pak samozřejmě Civilization 3 ... od té doby je to kafemlejnek na datadisky , kdy musíte počkat až na ten úplně poslední , aby začala jakýms způsobem fungovat neustále nedokonalá diplomacie a IA .
    Stále dokola sklízí úspěchy jen hlavní titul a na Beyond Earth či Starships všichni zapomínají ... Podle mne je velká škoda opěvovat dokola lidské dějiny jen v jemných nuancích téže hry.
    • zabilo
      • a nebylo tam neco jako pri zmacknuti s sleep?
        • Ano uspat tah jednotky šlo, ale při dalším tahu opět člověk musel rozhodnout co bude jednotka dělat ( takové spi 20 tahů a vypadni z fronty už chybělo ). Karusel vnuceného pořadí tahu jednotek , kdy si člověk nemohl vybrat jen tu jedinou a ostatní přenechat svému osudu či automatice bylo zlo . No byl to sice herní pravěk , ale i v té době už byly k dispozici lepší herní systémy než ten kterým CIV dokázala kroutit palci u nohou ....
          • Samozřejmě tam bylo Fortify unit, jako ve všech dalších dílech, je vidět, že jsi civku moc nehrál, chyba zjevně není ve hře ale na tvé straně *4*
            • :) Dostala ode mne tolik šancí kolik si zasloužila ... právě kvůli tomu neustávajícímu karuselu jsem ji nikdy nedohrál ....
            • bylo tam S jako sleep, kdy se jednotka aktivovala kdyz prisla cizi jednotka, pokud jsi to nechtell dal jsi F. Takze logicky to fungovalo a to mi prave ted chybi, dat jednotku sleep a aby se probudila kdyz bude na dosah jina
  • Pro mě nejlepší díl série. Je mi jasný, že novější díly jsou asi objektivně lepší, ale mě nebavily nikdy tolik jako ten první. Když si mám v těchto dnech zahrát něco jako civilizaci, sáhnu raději po Crusader Kings, Europa Universalis, nebo právě po prvním díle civilization.
  • za me dobry
  • Panove asi jste tu hru moc nehrali co? :D pgUP jde jit do prava nahoru atd :D
    Takze nebyla ani potreba valka a vedni obor se na zacatku nedava, valku nevyhlasi :) Ale jinak diky za pokus byla to kouzelna hra
  • Jinak retro gamesplay si vzdycky rad pustim a vzdycky rad posloucham povidani okolo, ale tentokrat bylo naprosto OTRESNE hrani. Pul hodiny zasek s Nemci (settleri potrebujou jidlo/populaci, proto se ne a ne postavit!), druhou pul hodinu fascinujici progres se dvema mesty a jednou budovou. U tak legendarni hry to dvojnasob mrzi.
  • Our words are backed
    with NUCLEAR WEAPONS!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit