Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jo pro me asi nejlepsi RPG co sem hral, a ze sem jich od ty doby hral spoustu.. *4*
  • Inquisitor
    V tu dobu jsem tuhle hru nějak vynechal. Pavel mě navnadil a jdu do toho, taky stavim příběh nad akci, takže by to mělo být pro mě. Proto je tohle retro hraní skvělý. Ne že jenom člověk zavzpomíná, ale zároveň znovu objeví starý skvosty a dostane na ně neodolatelnou chuť :)
  • Femto
    Ta grafika je drsná. Rozlišení 640 na 480 a pořád to vypadá díky artu lépe než současné iso RPG...
    • Nainstaloval jsem widescreen patch, který umožní vyšší rozlišení, ale samozřejmě tím způsobem, že dojde ke zmenšení a na obrazovku se vejde víc okolního prostoru. Ale nejspíš to rozehraju zase v tom původním. Vypadá to pořád hezky a přijde mi to lepší než koukat na jemně vyhlazené pidipostavičky. U grafiky podobných her mi trochu vadí jakási sterilita té renderované grafiky. Ale je fakt, že i po těch letech tahle hra zas tak moc nezastarala (až na animačky).
      • Femto
        Já to dohrál loni(nebo už to bylo předloni?) s tím patchem, ani mě to nenapadlo zkusit to v původní kvalitě a je pravda, že to má něco do sebe... No to jedno, po výtvarné stránce je to opravdu moc povedené.
        • Mně se právě líbí, že v té původní verzi jsou velké postavičky. Ale než to zase rozehraju, tak zkusím trochu experimentovat s nastavením a možná zvolím nějaký kompromis, zkoušel jsem jenom fullhd.
  • C-BEAM
    to prostředí je neskutečně kreativní, každý předmět je něčím zajímavý. Už je to hromada let ale ten vizuál mě umí stále zahřát u srdíčka.
  • N0isy
    Zvuk je docela v pohodě. Spíše je nesnesitelné, jak si furt skáčete do řeči. To se nedá poslouchat.
  • https://i.nahraj.to/f/1D7i.jpg
  • Magister_Peditum
    Bylo by fajn, kdyby GOG udělal odladěnou verzi i téhle hry.
    • x_ander
      Já teda gog verzi hrál chvilku, ale žádný problém jsem zatím nepotkal.

      Což se nedá říct třeba o sérii Atlantis, která na Gogu doteď nemá podporu win 8, 8.1 a 10 a ty hry jsou v podstatě nehratelné.
    • V čem je problém? Nedávno jsem si to koupil, že si to po letech znovu zahraju.
    • Na gogu to je neodladěno? Většinou hry upravuje aby jeli jak mají na nových OS a staré hry co tam mám mi jedou normálně.

      Sice některé vylepšuji modama ale to tam GOG nedává když toho není autorem.
  • Lenny
    pridavam se k ostatnim se stiznosti na vyvazenost zvuku. dlouhodoby problem. kdyz si clovek uvedomi, jak neustale behem prenosu na nekoho mimo zaber kamery, kdo se zrovna neucastni vysilani, hulakate, pomrkavate, nebo s nim jinak komunikujete, tak to nevyhnutelne vede k myslence: to je hergot takovy problem poprosit kolegu adama, petra, kohokoliv, aby vam se sluchatkama na hlave zkontroloval broadcast aspon kratce pri jeho zacatku? mam pocit, ze stagnujete v nejake fazi provozu, kdy vam to jakz takz slape a nemate zajem se nekam posouvat a resit funkcni nedostatky. prepodkladam, ze v ramci pravidelne porady resite nejaka servisni kolecka, tak nakopejte do zadku toho vaseho ajtaka martina, nebo jak se jmenuje, a zente ho k odpovednosti. protoze tohle je pak sram na vasi vizitce. omlouvam se spoluctenarum, ze jsem se takhle vyzvracel do diskuze, ale uz to neslo polknout.
    • a to by mozna stacilo mit na stole nakej jeden poradnej mikrofon na tyhle gamesplaye...i kdyz do podcastu, kde je vice lidi by se to ale asi zase moc nehodilo, pze by byli moc potichu.

      ale jestli je problem v samotnych mikrofonech, tak by stacilo koupit nove, ze? a to je zase otazka financi no...
  • Raz nefunguje cloud, raz sa nepodarí preniesť save ... a vrchol všetkého, nevieme rozbeha´t hru s modom.
    games.tiscali.cz = PCMR
    • Ne. Byli vyloučeni z PCMR klubu. Začali hrát na konzolích a zdegenerovali. Už ani pomalu neumí nastavit grafiku a ovládání...
    • Blue.Shark
      Jó, po bitvě je každej generál.
  • Baldur´s Gate byl dle mého mnohem lepší. Možná proto, že jsem tupej ignorant, co nerad hraje za Zombie. I herní svět a hudbu jsem měl v Balduru radši.....ale sto chutí žejo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit