Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Budete někdy hrát Drakan: Order of the Flame? Myslím že by stála za to si ji připomenout...
  • Super gamesplay kluci. Nechcete udelat jeste druhou cast a dohrat tuhle hru ?
  • Vzpomínka na dobu, kdy Blizzardi byli parta neumětelů, co vykradli Dunu 2... kdo mohl tušit, jak to bude dál *3*
  • wacraft3 + frozen throne nej pribeh z blizzard her to sem zral jako malej neskutecne mrazivy smutek hladovy nejlepsi hlaska ever !!!
    • Frostmourne hungers? *1*
  • Nechápu proč nehrajete Mafii 3?Po šesti letech vychází třetí díl kultovní série na které sice dělají převážně američani plus několik čechů přesto si troufám tvrdit že v Čechách je to hodně očekávaná hra a co děláte?Hrajete _íčovinu kterou můžete hrát příští pátek!
    • Mafia 3 = bublina co splaskne. Po tom trapasu s dvojkou se divím, že někoho ještě ten projekt zajímá.
    • Zir074
      https://s15.postimg.org/wchos76nv/d0bd854c0535c3b0e16c9dd854565a9a.jpg
      • Tak to mě rozsekalo *4*
    • oVer9000
      Ježiš, tak běž čumět na hrej.cz, kde jsou strašně trendy a jedou si svůj clickbait mainstream.

      Nechápu, proč by měli kvůli týhle hře měnit program na games. Neudělali to snad nikdy kvůli žádný hře. Nebo je Mafia lepší? Než cokoliv jinýho? :D
    • Protože je hra v takovém stavu, že bude potřeba několik patchů aby se dala kvalitně streamovat.
  • Vsade hraju Mafia 3 len tiscali hra zase retro :D
    • solomon.short
      v patek je retro, co na tom nechapes?
    • Thorar
      A velké díky za to :-) Mě Mafia 3 nezajímá, radši se kouknu na tohle.
      • solomon.short
        a Gruntz by taky mohli zahrat :)
        • Thorar
          Nebo Albion :-)
    • no ty vole to sou vsichni z te mafie 3, ktera nema nic spolecneho s predchozimi dily a hraje se jako genericka open world hra typu assassins creed, tak udelani? jako wtf?
    • na games.tiscali chodím jen kcůli retrogamesplay...na hrej to má taky jistou úroveň, ale Dobrovský je prostě Týpek.
    • Trosku bizar, ale za retro jsem rad a jestli devs dodrzi slova, tak pristi tyden nam MIII zahrajou i s PC patchem!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit