Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevíte náhodou, jestli se vyrábí pro xbox 360, popřípadě kde se dá sehnat/objednat?
  • Tak timhle retrem jste mě potěšili. Zrovna včera jsem se přehraboval ve starejch cdčkách a vypadla tam na mě originálka Jazz Jack Rabbit 2 kterou už dobrejch 15 let vracim kámošoj...Jo a rozdíl mezi Jazzem a Spazzem byl taky v tom že Jazz uměl použít uši jako listy rotoru a plachtit kdežto Spazz měl dvojtej skok...
  • JazzJackrabbit
    Pár zajímavostí: 1) Čas od času vypadne z potvory Jazzovo pistole a čím víc jich seberete tím rychleji střílíte, až je z toho nakonec samopal. Ale nesmíte umřít, jinak se to zase vynuluje. 2) Vyšlo i několik datadisků. Například Vánoční levely k nimž přibyla i nová hratelná postava, žlutá králičice Lori.
    • JazzJackrabbit
      Zapoměl jsem dodat, že se to všechno vztahuje ke dvojce.
  • Jde to někde koupit digitálně? Nebo už je to abandonware?
    • PreidaQ
      Já to vždycky stahoval odtud http://www.486games.net/game.php?id=191 a tím pádem to považoval za abandonware.

      A koukám, že po vygooglení se dá všude volně stáhnout.
  • co takle dát i Crash Bandicoot?
  • TOhle je tak super pořad, nešlo by vysílat trochu později, abychom ho stíhali i mi co chodíme do práce? :-)
    • Že.. já měl zrovinka odpolední.. takže hoši, příště bych prosil posunout začátek vysílání tak na půlnoc!!!
  • hmm hoši nemají moc zkušeností. Že rozdíl mezi Jazzem a Spazem je pouze kosmetický, muže říct jen někdo, kdo tu hru nehrál ani půl hodiny. Jediný v čem jsou ti dva stejný je tak možná základní pohyb (když zrovna nejste zkouřený *1* ). Co si pamatuju, tak tam v mapách byly rozsáhlé oblasti či tajné místnosti, kam jste mohly buď s jedním nebo druhým pomocí specifických možností pohybů co ty dva mohly dělat.

    Na druhou stranu je zase dobré vědět, že se tomu ještě někdo věnuje a jsou k dispozici mody o upravující hru
    • no hlavně že tys nám ten rozdíl krásně osvětlil *7*
      • JazzJackrabbit
        Jazz umí takovej supermanskej skok, když se skrčí a pak vyskočí, doskočí vysoko a může tak lecos rozbít (dobré i pro zabíjení létajících potvor). Spaz zase po skrčení a klávesy pro skok má karate útok, ten je pouze horizontální. Další zajímavost je, že často Jazz a Spaz začínali na jiném místě a jejich cesty se spojili až v polovině mapy (hlavně v coopu to bylo zajímavé).
  • ten Jazz Jackrabbit mi přijde hodně inspirovanej Sonicem, neni tomu tak?
    • Mariem
  • Starý hry jsou fajn pro „starý lidi,“ mláďata tohle podle mě vůbec nezajímá. Jasně, výjimkou se můžou najít i tady. A taky vám může odejít komp a když v záloze máte jen sračku, která nic novýho neutáhne, jste rádi, že existuje i něco míň hardwarově náročnýho. Hm, a dokonce to může být i výborný… Ale jak říkám, tohle je pro pár nostalgiků, co třeba konkrétně Jazz Jackrabbita hrávali… Není můj případ, a cpu vám to, protože se mi to tu zdá smutně prázdný… MAX tu nebyl *14*
    • del0
      Mě zase nezajímá, že to mláďata nezajímá. Nemusím být manager pracující v Activisionu, abych věděl, že tyhle hry dneska mladý hráče odkojený blockbusterem nezaujmou, takže tvoje pointa? Troll u hry, která není pro tebe?
      • Tak nejednoduší by bylo nic neodpovídat nebo tě jen stručně otitulovat. Pointa tam je. A že se starším ročníkům nelíbí? No, mně se stárnutí taky spíš nelíbí. Retro se mi nelíbí, ty se mi nelíbíš, spousta dalších věcí se mi nelíbí… Jinak se mám dobře, ahoj *1*
    • Jazz je náhodou hezkej i dnes, má lepší grafiku než kdejaká "pixel art" novota.
    • Vzdyt dnes vychazi tisic plosinovek na milion zpusobu a spousta z nich ma horsi grafiku nez tohle *1*
      A pokud si to nehral tak se styd a vubec to nikomu nerikej jinak si z tebe bude jiste utahovat.
      • Nevím, jestli jsem v žánru začínal s Giana Sisters na C64 nebo se Super Mariem na automatu, věřím, že je to úplně jedno, obě hry jsou o dost starší než tohle. Podle mě i lepší, ale to už je věc osobního vkusu. Najde se tu zajíc, co mě bude tahat za slovo? Coby středoškoláka mě tahle hra nelákala. Určitě jsem to viděl i mohl hrát… Neříkám, že to není dobrá hra, ale jaksi koho z mladších zajímá?! O tohle šlo… Někdo to porovnává s pixel artem, ok, ale tak jako porovnáváte starou káru s novým vrakem…
    • jj, taky koukam jen na to, co jsem aspon zkusil...
  • turrican byl i na pc, nebyl to sice zadnej hardcore, ale prave mozna diky tomu jsem si dvojku hned dvakrat v tech devadesatkach prosel *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit