Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ten předchůdce GTA se jmenoval Chicago
  • kubi-wan
    Sakra, tak mi to nedalo a musel jsem si tu hru po letech nainstalovat. A pořád to tam je!
    Díky, kluci gamesácký.
  • Tak to já si díky princoj nechal narůst dlouhý vlasy *1*
  • Horst_Fuchs
    Jestli se už i tohle považuje za retro tak bych se přimlouval za XIII do některýho z dalších dílů.

    Svýho času to byla dost nedoceněná hra, ale nejen já na to vzpomínám jako na jednu z nejlepších FPS vůbec. *14*
    • Jojo, výborná hra podle výborného komiksu. Velká škoda, že na to nikdo nenavázal.
  • Joo tehdy když to vyšlo u LEVELu 180 jako plná tak jsem z toho měl solidní orgáč *14*
  • kubi-wan
    Každej rok čekám, že na E3ce Ubisoft ohlásí novej díl, každej rok marně.
    Pokud by se ale přecijen rozhodli, že krom úmornýho ždímání Asasína zas jednou potěšej fanoušky Prince novou hrou, ať to je radši jiný než "písková trilogie". Dobře si pamatuju, jak vydali Zapomenuté písky, který se strašně snažily bejt jako Sands of Time, ale už to vůbec nemělo to kouzlo. Vůbec. Takže nejlepší by bylo, kdyby se vrátili ke 2D zpracování, tak jak to udělali třeba s Raymanem.
    Každopádně gamesplay super, připomněl mi, jak jsem u tý hry onehdá slintal i přesto, že jsem ji musel mít na nejnižší detaily a v pidi rozlišení, kvůli chcípáckýmu kompu. To ale nevadilo, protože to mělo a má koule i tak. Pro mě geniální hra, která nikdy kouzlo neztratí.
    A lituju všech mladších ročníků, který už jsou odkojený jen Asasínem a "tohle by už nehráli kvůli starý grafice".
  • MARTASLJ19
    Střílej Farah BOHA JEHO *1*
  • VortexCZ
    Super hra. Jedna z prvních, kterou jsem hrál na svém tenkrát novém pc a oči mě přecházeli. Mě třeba bavily všechny tři díly. Ve dvou trůnech sem si oblíbil ten řetěz, který měl zařízlý v ruce a šly s ním dělat naprosto šílený komba.
  • Tohle už je RETRO? No to to letí...
  • Chlapi, na vaše páteční retra se vždy těším, jen trochu zapracujte na té angličtině (hlavně Pavel), prosím. Ono například "peržija" a "pacl" fakt tahá za uši.
    • A já musím tedy souhlasit! Nejsem opravdu žádná pedantka co se angličtiny týče, ale pokaždé, když slyším Pavlův "dendžn", tak už skřípu zubama *16* Asi by fakt bylo dobré s tím něco udělat... Jinak jsou páteční retra super, výběr her je většinou dle mého gusta *4*
      • "Asi by fakt bylo dobré s tím něco udělat..."
        Co třeba být tolerantnější a neupřednostňovat formu před obsahem?
        • Na konci příspěvku videa chválím a sleduji pravidelně, takže zjevně obsah vyhrál, a to navzdory formě *3* A pochopení mám dost - jsem hádám cca v Pavlově věku a taky jsem před dvaceti lety hrála "kváka" a "komand end konkvír", ale na správnou výslovnost se fakt dá rychle přeučit a Pavel přece jen vystupuje veřejně...
      • Inquisitor
        Tak hlavně. že rozumíte co říká ne? :)
    • PreidaQ
      Mě tohle zarazilo už u Witchera, kde Pavel jméno spisovatele Andrzeje Sapkowského vyslovil s jasným 'z' (přitom by se to mělo říct 'Andřej' jako ekvivalent Ondřeje, ne?) Pavel s tímhle má asi obecně nejaký psychologický problém. Třeba když v podcastu vyslovoval Valve s jasným 'e' na konci, tak jsem si říkal, proč mu sakra ostatní už dávno nevysvětlili, jak se to má číst.

      Jinak docela fajn uvolněně-konverzační video.
      • Ano, jen to "rz" se nečte vyloženě jako naše tvrdé "ř", ale měkkčeji, nevibrovaně, připomínajíc hodně písmeno "ž" (vlastní, vypozorovaná, skutečnost po dlouhodobém vztahu s Polskou ženou).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit