zavřít
...

Retro GamesPlay: hrajeme první 3D survival horor Alone in the Dark

Guinessova kniha rekordů hovoří o Alone in the Dark jako o „prvním 3D survival hororu“, což je možná pravda. Podstatné však je, že jde o titul, který nabídl předobraz survival hororů, jak jsme je pak znali po mnoho let a vlastně je tak známe i dnes díky řadě nástupnických her. Fixní kamera, spousta...
  • majkl (anonym)
    0 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Grafika byla na tu dobu úžasná, aspoň tedy mě rozhodně připadala. Vnitřek domu byl parádně zpracován, vše bylo přehledné a realistické. Dvojka mě nějak minula, ovšem trojka byla naprostá pecka. I dnes mám na poličce nad monitorem originálku v krabičce.
    2.9.2015

reagovat

• Sr_Lobo tiscali.cz
    1 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Dekuju moc kluci za dalsi super retro! Moc se tesim na dalsi!
    1.9.2015

reagovat

• Turok (anonym)
    0 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Výborné retro, osobně mám nejraději 3.díl. Kromě dvojky a teď toho posledního jsem dohrál všechny, několikrát. Dvojku jsem tehdy neměl, proto jsem ji nehrál.
    30.8.2015

reagovat

• vonTossis tiscali.cz
    1 souhlasí, 2 nesouhlasí
    Hrál jsem první tři díly a následně i čtyřku, která vyšla o nějaký ten rok později. A právě čtyřka se mi líbila vůbec nejvíce, i když v tom možná zůstanu sám.
    28.8.2015

reagovat

• kennyB tiscali.cz
    3 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Herní klasika, paráda *14*
    28.8.2015

reagovat

• Drizzt (anonym)
    6 souhlasí, 0 nesouhlasí
    tato hra byla totální pecka, úžasná lovecraftovská atmosféra, parádní kamera. Projel jsem všechny 3 díly. Druhý díl byl tuším na divokém západě.
    28.8.2015

reagovat

• Noname (anonym)
      5 souhlasí, 0 nesouhlasí
      To byl až ten třetí. Kdysi vyšel jako plná hra ve Score, to již bude tak 14-15 let. Mám doma kopii.
      28.8.2015

reagovat

• Beny (anonym)
      0 souhlasí, 0 nesouhlasí
      Je jich minimálně pět. A nejlepší je u mě jednoznačně čtyřka a dvojka. Na divokém západě je trojka.
      31.8.2015

reagovat

• lexoun facebook.com
    4 souhlasí, 0 nesouhlasí
    supr hra.
    28.8.2015

reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.161.77.48.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.