Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • da se koupit na gogu
  • The Dig jsem bral vždycky jako takový adventurní blockbuster. Hrdinové jsou skutečně: Hrdinové. Potřebné množství klišé a dostatečně předvídatelá wow zápletka. Kdyby byl The Dig jiný, bylo by to pro mě zklamání.
  • Namakana hra !
    Spolu s Prisoner Of Ice a Bioforge som to kedysi mastil na 486 DX2 66MHz. To boli casy.
    • to byla mašina, stejnou měl bratránek v Praze, ke kterýmu jsem dojížděl na víkendové paření.
  • Tak tohle nebyl moc dobrý výběr na gamesplay.Pro ty co to nehrály( a těch bude většina) nuda,nuda ,nuda.
    • Nesouhlasim, hru jsem nehrál a gamesplay mě bavil, možná to bude tim, že miluju starý adventury a že sem na nich vyrůstal, ale zrovna tato mě nějak minula. Hned jsem dostal chuť si to zahrát a doplnit si vzdělání a taky zjistit jak to dopadne
  • Trojuhelnik, ctverec, nesmysl.. panove vy opravdu zustante u vasi profese. Pripadne pozdeji muzete do politiky, tam zaklady geometrie take nevyzaduji.
    • ve skutečnosti jehlan, krychle, to poslední nevim, nebyl to ten opravdu ten Honzou zmiňovaný dodecahedron? *4*
  • Da se to nekde sehnat nějak?
    • Já to kupoval už před lety na Steamu a pořád to tam mají. Buď samostatně nebo v Lucasarts Adventure Pack (The Dig + Loom + Indiana Jones III + Indiana Jones IV). Často je to i ve slevách. Případně dosová verze půjde zřejmě spustit přes DOSbox a možná ještě lépe přes SCUMMVM.
    • Digitálně asi ne. Krabice stojí 7€ na Amazonu. Ale je to původní DOS verze, takže trochu skillu pro rozběhání to bude chtít. Mám tu taky původní release a na DOSBoxu to chodí.
      • jnsCZ
        Samozřejmě že se to dá koupit :) Máme to z GOGu: http://www.gog.com/game/the_dig
        • No vida.. Před časem to tam nebylo. Tak není co řešit.
  • Tohle mě štvalo už ve filmu Prometheus, jsme na cizí planetě, atmosféra je dýchatelná, tak si hned všichni sundáme helmy, bez ohledu na to, že i v dýchatelné atmosféře budou bakterie, na které lidské tělo absolutně nemusí být připravené a naopak, jedno zakašlání a zamoříme to tam lidskýma bakteriema co jsme tam zavlekli

    A velitel výpravy vypadá jak Mr. Fantastic s têma šedivejma kotletama *1*
    • Presne kvuli tomu jsem Promethues vypnul po zacatku prozkoumavani cizi planety. A nejdulezitejsi je si sahnout nebo se divat na cizi stvoreni, ktere se lihnou z vajicka. Proste demence skloubena s debilitou. *7*
  • To jste mne tedy s prominutím na*rali pánové. Měl být Turrok. Vědět, že budete hrát tuhle parádní legendu, nenechal bych si dnešní díl ujít.
    Vzpomínám na tu hru rád. Dohrál jsem a bylo to hodně těžký. Atmosferu to mělo úžasnou.
  • hrál jsem na psp přes SCUMVM byla to dobrý hra :-)
  • Robert Patrick! *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit