Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Retro ? .. ani omylem co bude priste crysis ? farcry 2/3.. ..jinak originalni prey( ne ten simulator hrnecku a bananu od bethedy) byl slusnej nastupce doomu a quaku 4...skoda ze nevyjde prey 2...jinak kdo si z te doby pamatuje jeste hru Alpha Prime *3*
  • 2006 a retro? .... sorry jako... *8*
    • nekromant33
      já jen doufám, že "sorry jako" bude retro mnohem dřív a nikdo se k němu už vracet nebude, český memes jsou hroznej odpad
    • 2017 kamo... pres 10 let. To je dobra tretina doby, co herni prumysl (komercni) vubec existuje. Proste starneme *13*
    • oVer9000
      V roce 2004 (Half-Life 2) byl první Doom (1993) už retro. Tady je časovej rozestup stejnej a je to najednou divný? Čim to je? Že to vypadá k světu?
  • Draken69CZ
    Začátek zase bez zvuku *15* 4 min němé komedie *15*
  • Hrál jsem to, spadl jsem do nějakého díry a nemohl vylézt. Vypnul jsem to.
    • Sorry ale ta hra je totální koridor, takže spadnout do díry tam není moc možné, protože to znamená smrt. Tzn: buď seš hňup a nebo lhář.
  • Pamatuju že ta hra byla naprosto skvělá, ale kur***** dlouhá. SPOILER: Vzpomínám, že tu ženskou kus před koncem změnili na ******* a já si přál ať už to konečně skončí, ale konec ještě hodiny nepřišel. každopádně stojí to za to. Jeden z nejlepších následovníků doomu 3 co si můžete zahrát...

    Quake 4 je stejnej, Takže pokud vás baví tohle a doom 3 tak je quake 4 jasná volba, přišel mi lepší...
    • Quake 4 je boží! Ještě k tomu s tím českým dabingem! *1* Pravidelně se k tomu vracím a vždycky si ho moc užívám.
      • ringmancz
        Prey nadabovali nějací 2 bráchové a je to hrůza :D

        http://cestiny.idnes.cz/prey-cm6-/Hry.aspx?c=A061226_26656_bw-cestiny-hry_bw
      • michaliuz18
        jj fenix pro dabing maju toho dost :D unreal 2 napr skus s dabingom:)
        • Pan_Klobouk
          Quake IV mel ofiko dabing, tusim Cenega? Nebo to uz tenkrat byl CD Projekt? Tohle v hlave fakt nenosim. ;)
    • michaliuz18
      dlouha? spadol si snad z jahody? dlzka je medzi 8-9 hodín maximalne. Buhvi co si ty pamatas ako decko , zahraj si to teraz a uvidis ze dlha urcite nie je.
      • Tak můj problém byl to, že jsem v té době tyhle hry hrál tak že jsem prošel každej mizernej roh, doufaje že najdu třeba easter egg. Takže co u tebe bylo 9 hodin jsem měl já za 15.
        • michaliuz18
          chapem aj tak je to ale az moc, tam sa nemas kde zdrziavat, neni to ani otvorena hra ani sa tam nezbieraju colectibles, priamociara linearna fpska kde nemas ako natahovat hratelnost pokial sa nemotáš v kruhu jak cicvor:D 15 hodin v prey je pekne smiesne ale budiš:D
    • ...dlouha *1* no to se dneska jevi jako nedostatek... protože dneska ma hra trvat max 10hodin a maš za ni vyplaznout 50€ to sem se dožil...
    • Sr_Lobo
      Covece neprislo mi, ze by to bylo tak moc dlouhy, ale vcelku sem to prozival,kort kdyz sem se dostal do chvile kdyz sem myslel, ze ji zachranim... Tak co pak nasledovalo me vcelku vzalo... *8* Kazdopadne super hra, ktera ma doted co nabidnout. Tohle a Q4 sem hral jednu chvili nekolikat po sobe *4*
      • Narayann
        Tak tak.Vzpomínám že sem jí tenkrát dohrál za necelých devět hodin a to sem i párkrát někde zakysl.Rozhodně mě bavila víc než třeba zminovanej Quake IV. *3*
      • Vzpomněl jsem si ještě na Starship Troopers https://www.youtube.com/watch?v=uCE66sBgwv8 což byla taky moc dobrá fps.
        • Jo ta hra byla pecka, ale kolikrát hardcore být obklopenej broukama a čekat na konec mise :D
          Navíc tam byli totálně OP ti malí broučci co chrlili plasmu xD
          • Jo ta hra je těžce nedoceněná. Dneska už si na ní nikdo nevzpomene a přitom byla skvělá. Spousta zbraní, druhů nepřátel, zajímavé mise. Člověk se celou hru nenudil.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit