zavřít
...

Retro GamesPlay: hrajeme taktickou tahovku Incubation: Time Is Running Out

Série tahových strategií Battle Isle od německého studia Blue Byte si zejména v Evropě získala postupem let solidní renomé a počtený zástup fanoušků, které museli tvůrci zaskočit, když namísto regulérní čtyřky vydali spin-off Incubation: Time is Running Out. Jasně, opět jde o tahovku, ale už to není...

Novější 1 2 3 Starší

• hrac (anonym)
    0 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Nejlepší hra jakou jsem kdy hrál. neskutečná hudba, zvuky, napětí ve hře. I grafika luxus. Kdyby to nekdo udělal v nové grafice a vše nechali tak jak bylo, koupil bych to i za 2 tisíce.
    20.3.2017

reagovat

• jmalachi (anonym)
    0 souhlasí, 0 nesouhlasí
    paráda hra...prešiel som ju niekolkokrát ..tak ako Gorky 17 tiež paráda.:) so super filmečkami.:)..a ešte ich mám v archíve :D
    29.6.2016

reagovat

• restore mojeid.cz
    2 souhlasí, 1 nesouhlasí
    Doprdle tu hru som presiel aspon 3x, ale otacat mapu ma ani len nenapadlo v tom roku :D
    26.6.2016

reagovat

• Hipsta (anonym)
    4 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Originálku ze score (nebo to byl level?) bych snad ještě našel doma.
    26.6.2016

reagovat

• Petr (anonym)
    3 souhlasí, 1 nesouhlasí
    Tohle jsem kdysi hrál a dohrál a hodně se mi to líbilo. I když to bylo něco jiného, než tehdy naše hodně oblíbené Battle Isle 2. Ale takhle po letech musím konstatovat, že je to na pohled opravdu hnus. 3D grafika starých her šíleně zastarává a vždycky se divím, jak jsme z nějaké staré hry mohli být tenkrát nadšení a považovat za téměř realistickou :-)
    Ale takový remake Battle Isle 2 jenom s vylepšenou grafikou a pořád hezky ve 2D by možná nebyl špatný.
    26.6.2016

reagovat

• anonym (anonym)
    6 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Je mi jasne, ze ted to samozrejme zakriknu, ale vsimli jste si, ze retrogamesplaye maji zdaleka nejlepcejsi diskuze?
    26.6.2016

reagovat

• Dobroděj (anonym)
    1 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Zajimavy, ze me tato hra totalne minula, i kdyz jsem taky celkem letity pametnik a jeste k tomu se zalibou v turn-based strategy hrach. *11* Ale lepsi pozde nezli pozdeji. Diky dnesnimu clanku jsem se o teto velmi podarene hre dozvedel a za to vam dekuji *14*
    26.6.2016

reagovat

• Arnost Matejka (anonym)
    3 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Jedna z nejlepsich her, jak Battle Isle tak tohle bych si dal klidne znova. Skoda ze to vypada ze zadne pokracovani nebude a kdyz by bylo tak to stejne znici nejakym nesmyslnym komercnim pojetim.

U tehle hry nejen ze byla super atmosfera, tuhe hrani kdy bezhlave strileni nic neresi, ale i vztah k vlastnim vojakum kdy kazdou ztratu clovek opravdu oplakaval.
    Jeste s timhle mne napadl Spellcross od Cauldronu, take srdcovka...
    25.6.2016

reagovat

• mrQ (anonym)
      1 souhlasí, 0 nesouhlasí
      Pro Incubation doporučuju glide wrapper. Dobrej je zeckensack's glide wrapper, ale nejvíc se mi osvědčil tenhle:

http://www.zeus-software.com/downloads/nglide

Lze nastavit vysoký rozlišení, V-Sync, poměr stran. Samozřejmě přes ovladače grafárny fuguje i AA a AF. Vypadá to o 1000% líp. *5*
      25.6.2016

reagovat

• Rasta (anonym)
    1 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Jedna z mých srdcovek, best tahovka, lepší a těžší už jsem nikdy nehrál.
    25.6.2016

reagovat

• Ditto (anonym)
    5 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Jedna z nej strategii. V mnohem snad i neprekonana. Skvele navrzeni nepratele kdy kazdy vyzadoval jinou strategii a clovek fakt musel premyslet a ne jen koukat na kratici se healthbary. Hned bych si dal pokracovani.
    25.6.2016

reagovat

• Kyselawisky (anonym)
      1 souhlasí, 0 nesouhlasí
      stačilo by to hodit do nové grafiky, nic by nemuseli měnit, samozřejmě novou kampaň a byla by to pecka.
      25.6.2016

reagovat

• mrQ (anonym)
        0 souhlasí, 0 nesouhlasí
        Teď sem objevil hru XenoSquad, browserová hra, inspirováno Incubation.
        25.6.2016

reagovat

Novější 1 2 3 Starší

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.225.28.32.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.