Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nevite někdo,prosim,kde bych ji mohl sehnat?kdysi jsem ji hral,ale ted není k nalezeni.dekuji za pripadnou inspiraci
    • taky jsem hraval, docela podobna a dobra mi prisla polska hra Gorky 17
    • https://www.gog.com/game/battle_isle_platinum
  • Nejlepší hra jakou jsem kdy hrál. neskutečná hudba, zvuky, napětí ve hře. I grafika luxus. Kdyby to nekdo udělal v nové grafice a vše nechali tak jak bylo, koupil bych to i za 2 tisíce.
  • paráda hra...prešiel som ju niekolkokrát ..tak ako Gorky 17 tiež paráda.:) so super filmečkami.:)..a ešte ich mám v archíve :D
  • restore
    Doprdle tu hru som presiel aspon 3x, ale otacat mapu ma ani len nenapadlo v tom roku :D
  • Originálku ze score (nebo to byl level?) bych snad ještě našel doma.
    • Score číslo 69... na obálce byla Rynn z Drakanu.
  • Tohle jsem kdysi hrál a dohrál a hodně se mi to líbilo. I když to bylo něco jiného, než tehdy naše hodně oblíbené Battle Isle 2. Ale takhle po letech musím konstatovat, že je to na pohled opravdu hnus. 3D grafika starých her šíleně zastarává a vždycky se divím, jak jsme z nějaké staré hry mohli být tenkrát nadšení a považovat za téměř realistickou :-)
    Ale takový remake Battle Isle 2 jenom s vylepšenou grafikou a pořád hezky ve 2D by možná nebyl špatný.
  • Je mi jasne, ze ted to samozrejme zakriknu, ale vsimli jste si, ze retrogamesplaye maji zdaleka nejlepcejsi diskuze?
    • Protože sem moc nechodí next gen kiddos typu GGG...
  • Zajimavy, ze me tato hra totalne minula, i kdyz jsem taky celkem letity pametnik a jeste k tomu se zalibou v turn-based strategy hrach. *11* Ale lepsi pozde nezli pozdeji. Diky dnesnimu clanku jsem se o teto velmi podarene hre dozvedel a za to vam dekuji *14*
    • Taky mě to minulo a to jsem miloval Battle Isle 2.
  • Jedna z nejlepsich her, jak Battle Isle tak tohle bych si dal klidne znova. Skoda ze to vypada ze zadne pokracovani nebude a kdyz by bylo tak to stejne znici nejakym nesmyslnym komercnim pojetim.

    U tehle hry nejen ze byla super atmosfera, tuhe hrani kdy bezhlave strileni nic neresi, ale i vztah k vlastnim vojakum kdy kazdou ztratu clovek opravdu oplakaval.
    Jeste s timhle mne napadl Spellcross od Cauldronu, take srdcovka...
    • Pro Incubation doporučuju glide wrapper. Dobrej je zeckensack's glide wrapper, ale nejvíc se mi osvědčil tenhle:

      http://www.zeus-software.com/downloads/nglide

      Lze nastavit vysoký rozlišení, V-Sync, poměr stran. Samozřejmě přes ovladače grafárny fuguje i AA a AF. Vypadá to o 1000% líp. *5*
  • Jedna z mých srdcovek, best tahovka, lepší a těžší už jsem nikdy nehrál.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit