Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ještě existuje Dune Legacy

    http://dunelegacy.sourceforge.net/website/
  • Rollercoaster Tycoon je lepší...
  • Z kamarátok sme sa do toho prvý krát pustily včera o 10:00.Teraz je 2:43. Doteraz to hráme :D
  • To zrovna tedka hraju rok 2050 a 60 milionů liber mám takže už je to trochu nuda, ale jinak super hra to je
  • Na této hře jsem takzvaně vyrostl. To byly časy, kdy hry byly propracované a ne jenom založené na "shiny" grafice. Dodnes hraju i Theme Hospital a Commandos :)
    • jenže v té době to "shiny" grafika byla. Dodnes vzpomínám na demo settlers 2. Z toho jsme byli na základce paf.
    • madPav3L
      Tak to by se vám mohlo líbit Factorio, pokud jste o něm ještě neslyšel.
    • Inquisitor
      Jo Theme Hospital je taky pořád super, i po těch letech.
  • DwaR
    ja vás... ja vás kurna chlapi nemam rad. vikend je v cudu, klikam na ikonku ottd :(

    toto je vazne nesmrtelna hra. grafika, herne systemy, zabavnost, hratelnost. vsetko funguje aj po 20-tich rokoch (dobre, dobre, ottd to prekopalo a mody urobia svoje, ale zaklad je povodny) a to aj bez nejakeho nanosu nostalgie. ktora ina to este dokazala? snad doom.
    alebo este nieco ine, co ma teraz nenapada?

    P.S.: perfektný gameplay. vďaka zaň a teším sa na simakov
    • JA2 *1*
      • http://games.tiscali.cz/video/retro-gamesplay-hrajeme-nelinearni-tahovku-jagged-alliance-2-268238
      • solomon.short
        Souhlasim a pridavam Syndicate :-)
  • Na TTD jsem si za mlada zničil oči na blikajícím CRTčku :D
  • Tahle hra je prostě nesmrtelná legenda, dodnes hrávám!
  • Zrovna před pár dny jsem si to taky nainstaloval, protože původního Tycoona jsem se kdysi napařil dost, a zaboha jsem si nemohl vzpomenout, jak se prodávají vagóny *1* Nevíte někdo? *5*
    • solomon.short
      Nejde to jen v depu? Ale nechci kecat, dlouho jsem openttd nehral...
  • Piplačka, no..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit