Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chlapi, co někdy zapařit Bermuda Syndrome?
  • Hlavně první díl si pamatuju jako neskutečně tuhou hru, kterou mi náhodou dovezl kámoš a kterou jsme spolu dohráli bez návodu, protože tehdy prostě nebyl přístup k internetu :)
    Další díly mě už tak nebavily, i když z objektivního hlediska to byly kvalitnější hry.
  • Nevím proč, ale vzpomněl jsem si na Incredible Machine.
  • CD Projekt (Comgad) vydal u nás Gobliiins 4 i s původní trilogií oficiálně v češtině!
    Proč to zrovna vy, Češi, musíte hrát anglicky? (Dle mne, ta více ukecaná trojka je fakt hratelnější, než tady nevíš co, párkrát blbě klikneš a hraješ od začátku.)
    • Protože v době, kdy ty hry vyšly, prostě česká lokalizace nebyla téměr u žádných her afaik. A když retro gamesplay, tak by melo reflektovat dobu, ve ktere ta hra vyšla.

      A ona ta trojka je více adventura, kdežto jednička je spíše logický (někde nelogický) puzzle.
  • Odulin
    Bavilo nás, stejně jako Woodruff.
  • >Dokonce ani metoda pokus – omyl v Gobliiins nemá moc šancí na úspěch. Kam se na řešení řady hádanek v Gobliiins hrabe použití psa na zásuvku...
    Jako dite jsem to dohral a pokus - omyl byl hlavni metoda. Ale pravda je, ze jsem mel tehdy hooodne casu...
  • Jednička byla skvělá :). Dvojka s trojkou už nebyly nic moc, hlavně už tam byly moc těžký puzzly, na který člověk měl problém přijít sám od sebe bez návodu.
  • U téhle hry se člověk bavil, i když nevěděl, jak dál a zkoušel všechno možné. Kdo nehrál, tak doporučuji vyhnout se návodu, případně do něj nakouknout vždy jen v případě nouze.
    • Ja doporucuji se tehle hre vyhnout uplne pokud k tehle hre nemas absolutne zadny citovy vztah.
      • Ale prd. Vzhledem k tomu, že vyšel port celé trilogie pro Android, který je velice dobře, tak naopak doporučuji všem si tuhle hru zahrát. Je to kus herní historie a kromě pár nelogických hádanek tyto hry zestárly velice dobře.
  • Todle si pamatuju, že jsem v 8.třdě projel bez návodu komplet celkem v pohodě. Dneska bych nedal ani 3 úrovně.
  • podotknul bych snad ještě, že ve stejném stylu vznikla ještě další, neméně zajímavá adventura Woodruff, která je výrazně dospělejší, ale furt bomba :)
    • Woodruff jsem chvíli hrál, myslím, že to vyšlo i na nějakém CD u Score. Ale štvalo mě, že tam nebyly titulky, tak jsem z mluveného slova skoro nic neměl. Zajímavé je, že pro připomenutí jsem kouknul na nějaká videa a v jednom jsem titulky viděl (i když francouzské). Že by byly i titulkové verze?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit