Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tohle jsou fakt supr videa, ten pel ty nostalgie je opravdu citit, mohli by ste jeste ukazat neco od dalsiho giganta te doby, jakym byli SSi, treba Ravenlofta nebo Stone prophet (doufam, ze se to tak jmenovalo), navic mam pocit, ze SSi delalo i panzer a fantasy generala.
  • mmm, Level 12/99
  • Vaše gamesplaye sleduju pravidelně a hodně mě baví, ovšem tenhle je společně s tím "Spintireovským" na pověstém vrcholu potravního gamesplaye řetězce, jen tak dál kluci... *1* *3* *5*
  • pokud si dobre pamatuju, ja jsem mec ovladal pomoci numericky klavesnice a mel jsem to zapnuty na arcade mode s prednastavenejma uderama a slo to vychytat skvele a mecovani nebyl problem... v arene jsem hodne vyhraval. jo bylo to porad celkem divny a nekdy se mec netrefil kam mel, ale bylo to ok :)
  • Prijde mi to jak dilo studenta stredni skoly... kazdopadne co se tyce level designu, grafiky, atmosfery,hratelnosti a hlavne OVLADATELNOSTI se s Blade of Darkness neda srovnat.
  • Chvalim vyber hry, tahle na to cekala jak sul. Naprosto unikatni zalezitost, doufam bude tento letsplay mit uroven ;)
  • Nějak mě přemohla nostalgie, tak jsem to dneska střihnul celé :) Existuje na to i tzv. Xtended mod, který výrazně vylepší vzhled (rozlišení, AA, barevnou škálu, ...). Je to super hra.
  • První level kterej sem si koupil měl přiloženou tuhle hru. *1*
  • Mato1987
    Napadlo ma tak, keď som si pozrel tento gamesplay, nechystáte sa niekedy v budúcnosti spraviť "gamesplay" z hry Soldier Of Fortune? :)
    • Prvni SoF byl odpad ale dvojka byla dobra.
      • přesně naopak kámo
    • Yessss. To byl nehorázný nářez, když jsem to hrál poprvé jako malý smrad. Miloval jsem ten zvuk brokovnice a vůni krve a spáleného masa. Ale jinak jsem byl hodné dítě *1* .
      • Mato1987
        Brokovka mala parádny zvuk to je pravda :D:D ja som zase miloval zvuk deagla, keď som dal hedšot na dialku, to bolo ako balzam na dušu *14*
        • My jsme v herně pořád dokola sjížděli první level. Trefit močícího mezi nohy byla povinnost:)
  • todle byla super gameska, kdysi přibalená k levelu.Pamatuju si jak sme to s kamaradem pařili a rechtali se u toho jak při soubojích lítaly koncetiny (dost casto i hlavního hrdiny) pamatuju si jak nam useklo něco nohu nad kotníkem a von pak hopsal po jedny noze....nebo treba ze mec zpusoboval zranění nepratelum ikdyz byl na zádech a kdyz se postava otocila a neco stalo u ní tak ji to zranilo :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit