zavřít
...

Retro GamesPlay: Leisure Suit Larry I

Adventura o osmatřicetiletém panici Leisure Suit Larry patří do zlatého fondu klasických adventur, i když by jí tuto pozici leckterý puritán rád odepřel kvůli tématu a stylizaci hry. Přitom jde o lechtivou, úsměvnou hru, která bodovala především díky své nadsázce. Zda ovšem její humor odolal zubu času...
  • Petr (anonym)
    3 souhlasí, 2 nesouhlasí
    První díly sérií Larry, Space Quest, King's Quest a Police Quest byla první adventury, co jsem kdy hrál, na PC XT s černobílou CGA grafikou. Tohle vážně už nelze někomu doporučovat jako dobré hry k zahrání (možná remaky), ale ve své době mě zabavily, i když jsem slintal nad obrázky z novějších a hezčích dílů. Ovládání psaním příkazů příšernost, s minimální znalostí angličtiny o dost složitější.
    Dnes je to jenom připomínka pro nostalgiky a pamětníky, pro mladší ukázka z historie her.
    17.3.2017

reagovat

• solomon.short tiscali.cz
      2 souhlasí, 0 nesouhlasí
      ale takovy Space Quest VI je v pohode hratelny i dnes :)
      18.3.2017

reagovat

• Petr (anonym)
        1 souhlasí, 0 nesouhlasí
        Já myslel úplně ty první díly v původní grafice a vypisováním příkazů. Pokud jde o ty novější nebo VGA předělávky, tak ty mohou být pro příznivce adventur fajn, ale mě vždycky štvalo, že se neukazovaly aktivní předměty, takže při zákysu se muselo klikat a zkoušet kde co. Lucas to měl vyřešené lépe.
        18.3.2017

reagovat

• solomon.short tiscali.cz
          2 souhlasí, 0 nesouhlasí
          ono i vypisovani prikazu ma sve kouzlo. Nedavno jsem nostalgicky rozjel Gateway a je to stale dobre :)
          18.3.2017

reagovat

• Petr (anonym)
            0 souhlasí, 0 nesouhlasí
            V Gazeway se klikalo na seznam slov, ne? Už si to moc nepamatuju.
            18.3.2017

reagovat

• Richmond (anonym)
            1 souhlasí, 0 nesouhlasí
            Presne tak, osobne davam vzdy prednost starsi verzi s psanim prikazu nez tem remakum.
            19.3.2017

reagovat

• Petr (anonym)
              0 souhlasí, 0 nesouhlasí
              Tak to bych už nedal. Vypadají hnusně (ty první od Sierry), hrají se to blbě a sice jsem s nimi strávil kdysi dost času, ale jsem rád, že to mám jenom ve vzpomínkách.
              19.3.2017

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.81.6.121.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.