Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Teda chlape, hraješ to hůř než moje babička... to štráfování sis měl namapovat :-D
    ale díky za osvěžení, na téhle klasice jsem trávil hodiny...
  • To byly časy. Člověk se probojovával k reaktoru a při tom si musel zapamatovat složitou cestu zpět, jinak skončil jako škvarek taky. Stačilo jednou blbě zahnout a už to ven nestihl :-).
  • Descent je stale paradna hra. Existuje aktualizovany remake dokonca s podporou Oculus Rift! (zial bezi len na nVidiach, na AMD GPU mi som to nerozbehal). Da sa stiahnut tu: http://www.descent2.de (iba engine, datove subory je mozne ziskat kupou Descent hier napr. na GOGu). *3*
  • Spomínate si na Terminal Velocity - "rovesníka" Descentov :) ???
    • jo a taky Magic Carpet a takovou tu scifi hru kde se lítalo nad městem a byla těžká jak prase, Darker tuším, z toho mému desetiletému já padaly vlasy hrůzou.. a o pár let později Sand Warriors, to byla taky pecka, sneslo by to remake *4*
      • Darker si pamatuju, kamarád to kdysi dotáhl na disketách a uchcávali jsme z toho, ale Descent ho celkem rychle zastínil.
      • Coffin.Corner
        No nevím, ze Sand Warriors si vybavuji perfektní atmosféru á la Hvězdná brána, ale taky nudu z nepříliš zábavných a repetitivních misí. Navíc ho hodně rychle přebila pecka jménem Descent: Freespace, která vyšla chvilku poté.... *4*
        • Black_Hand
          tak to jsou taky uplne jiny hry, ze jo. myslim ze mam dokonce plny Sand Warriors z nejakyho casopisu doma. (to same ty G-Police mimochodem a se sovou psygnosackou)
        • to máš pravdu, já jsem u Sand Warriors pařil asi 100x za sebou tu misi z dema co byla na Score CD furt dokola, když jsem pak hrál plnou hru tak už mě tak nebavila *4*
      • Black_Hand
        myslis G-Police?
        • nn, G-police bylo o dost novějsí, mám na mysli tohle http://www.mobygames.com/game/dos/darker/mobyrank
          • Black_Hand
            aha, neznam :).
            • zas takovej hit to nebyl, spíš mi to uvízlo v paměti tim jak to bylo těžký
          • http://www.youtube.com/watch?v=OPX8qMZlGDk&list=PL7F9421A665D09065
  • martin.mares.984
    Jeden tip na Retro-Gamesplay: Co takhle dat nekdy Dangerous Dave?
  • ve hře z roku 94 šly rozbíjet monitory na zdech, Call of Duty to neumí doteď *1*
  • Jo parádní hra jak ten čas letí a nikdo nepsal o skvělé hudbě doted mě zní v uších *4*
    • jojo hudba famózní !! Těžce jsem tehdy kámošovi záviděl Soud Blaster AWE32 s MIDI :)
  • Jo Descent jsem paril..vyborna vec. Slusne navykove:).
  • Heleďte, nechcete zahrát Inkvizitora s Lukášem Macurou? A můžete ukázat i ty legendární netopýry....
    • Keyz
      Dobrý dotaz do Social Clubu *4*
  • Zagro
    Cool, Descent byl super návyková záležitost a nadšení ICE ze Score tomu odpovídalo :) Tuhle hru samozřejmě jenom na myšce, jak bylo zmíněno, ale ten zaplej autoleveling je "ostuda". Se zásadně muselo vypínat, aby člověk mohl províst všechny triky, který byly pro hraní a obvzláště multiplayer důležitý ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit