Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • GamesPlay je super nápad, ale můžete na to nasadit nějakého člověka s alespoň minimálními komentátorskými schopnostmi? Teď musím neustále vypínat zvuk, je to děs.
  • Fungující originál v odkazu níže, vyzkoušen ten druhý link se zaheslovaným rarem, WIN 7 64-bit, bez problémů.

    http://zzone.lewe.com/forum/viewtopic.php?f=8&t=510
  • restore
    heh na stene zasebou mam este stale plagat na tuto hru, boh vie z ktoreho roku :D
  • Zdravím chtěl bych požádat o radu,...tohle Ztko (díky skvělým vzpomínkám z dětství) jsem si za pár doláču koupil, ale bohužel se mi nejde spustit...nejprve mi to po instalaci hlasilo že mi chybí nejaka dll knihovna,...to jsem sehnal a doplnil,...ale ted mi to zase hlásí tuto hlásku: Aplikace(0xc000007b) se nepodarilo spravne spustit.Kliknutím na tlacitko OK aplikaci ukoncite. má starsí ale pomerne výkonný notas, a WIN 7 64bit....věděl by někdo poradit ? děkuji
  • Nevíte někdo jak uložit pozici ve hře ? jelikož mi to nějak nejde a když navíc hru vypnu tak potom nemůžu začít od té mise u které jsem skončil a musím znova od první mise. *10* *10*
    • ked stlaci ESC tak ti nabehne menu a tam je save.
      • jo je tam save ovšem save nejde uložit rozkliknout přejmenovat prostě nic , nevím jak si uložit pozici
        • hergot jak mám v okně save game přepsat empty slot ať se mi hra uloží ? má někdo stejný problém ? prosím help me *9* *9*
  • Teda musím říct že se mi na to dost špatně koukalo. Celou dobu jsem měl nutkání křičet na Pavla aby něco dělal, zrychlil, vyráběl, zrychlil, obsazoval, zrychlil, mikroval atd... Asi to ňák moc prožívam :)
  • joo, to je nostalgie. Když jsem vstával do školy o hodinu dříve, abych stihnul alespoň jednu misi a našel jsem u počítače tátu, který kvůli Z vstal dřív o hodiny 2 z toho samého důvodu :)
  • teda k tým oldschool RTS by som odporúčal spraviť jeden gameplay mojej srdcovky Warzone 2100... :)
  • PreidaQ
    No když to porovnám se středečním hraním Z na Hrej (protože to porovnání se chtě nechtě dost nabízí), tak vás Hrej co do zábavnosti předčilo. Když už jim chcete konkurovat, tak dělejte GamesPlaye alespoň vždy ve dvou, protože mám pocit, že Pavel sám působí mírně schizofrenicky a interakce s diváky je ve dvou také o něčem jiném.
    • Hrej to má v malíku a jsou o dost napřed. Ale třeba články jsou lepší tady na Games si myslim.
      • PreidaQ
        Jo, souhlasím, mě také psaný text víc baví zde. Zatímco v gameplejích jasně vede Hrej. I podcasty tam většinou mají trochu víc šmrncu a energie. To jen tak mimochodem. *7*
        • Na hrej mají taky mnohem lepší stránky, krásné, přehledné moderní..
          • ringmancz
            to bych nesouhlasil, ani se z homepage nedá dostat na starší zprávy
  • .......nechcete už s tím kopírováním přestat?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit