Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • REmake je nářez, ale originál bude vždy originál.
  • Lynch
    Ahoj, neporadil by mi prosím někdo, kde sehnat to tričko co má Honza na sobě?
    • jnsCZ
      Praise the Sun! http://www.designbyhumans.com/shop/t-shirt/men/praise-the-sun/50032/
      • Lynch
        Díky, zahraniční shopy jsem projížděl. Doufal jsem ale, že někdo bude znát i nějaký český obchod.
  • Pěkný video
    Můžu se zeptat ohledně těch peripetií s ovladačem?
    Co udělat pro to, aby PS4 gamedpad šlapal na PC?
    • jnsCZ
      Ten PS4 ovladač šlapal ve Windows hned, drivery si to stáhlo samo. Problém pak byl v samotném emulátoru, kde to nejprve nechtělo načíst ovladač vůbec, následně ho to načetlo bez funkčního D-Padu a asi po desátém restartu a rituálním obětování černého kohouta to samo nějak naběhlo :) Gamepad byl normálně zapojený pomocí USB kabelu, systém Win8.1
  • Tsss jedničku jste měli hrát přímo na psone a ne v emulátoru! fuj a 3x fuj :D
  • Konečně snesitelná grafika, teď si to můžu zahrát i já.
    • Jack1947
      Staré ovládání a neduhy zůstali if youre willing to undergo, youll be satisfied.
      • Slovy Maxe Payna:
        Aj dont spík jor faking lengvič.
      • Chod už do **** s tou lámanou hatlatinkou prosím ťa.
  • nightborne
    Nádherný intro =)).
  • Bylo by fajn zaradit vic letsplayu, konkurence na to sere tak jim pretahnete par divaku. Je to vase moralni povinost! Ty ztracene duse se jinak ani nedozvi, ze Allianz ma cestovni pojisteni bez limitu, ani o vyprodeji v pink or blue =)
  • Jack1947
    Gamesplay bude určitě kvalitní ale taky spojlerový to já nechci, když si chci zkusit projít tím peklem prvního residentu sám. *3*
    • Alex81
      Závidím, že jsi to ještě nehrál. Remake si hodně užívám.
      • Jack1947
        Občas se vyplatí nehrát starší hry a zahrát si je až později ( v lepší grafice ale se stejně sprzněnou hratelností). *3*
        • Ta grafika je vesměs stejna. Když si to pustis na CRTéčku nepoznáš pomalu rozdíl.
          • Jede to i v CGA?
        • jako máš pravdu i nemáš :) protože sice máš nádhernou grafiku ale pokud si nezažil prostě tu grafiku když si byl malej :D :D to bylo něco prostě v té době to bylo něco neuvěřitelného a i teď si rád zahraju i stou starou grafikou protože je to obří nostalgie :D *14* *14*
          • Jack1947
            Njn, Playstation mně tehdy úplně minul, na PS2 vyšla jen předělávka z gamecube nebo to byl port resi4... každopádně vím no + je že si takovouhle hru můžu zahrát, za což jsem vděčný a zažít podobné pocity jak ostatní nostalgici před lety.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit