Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pěkný, jen tak dál *5*
  • jeste by to chtelo redneck rampage ..taky to byla super vidlacka akce :)
    • Přimlouval bych se i za Outlaws.. *5*
  • Zdravím všechny, na GOGu jsem zdarma získal Shadowrun: Dragonfall - Director's Cut, protože ho již vlastním, tak kdyby někdo chtěl - LPPM6D0D1855C98E65.
    • Díky, využil jsem kód
  • Nikdy mi Shadow Warrior nepřišel jako nepovedenej bratříček Duka. Jasně, Duke je určitě lepší, o tom žádný, ale zas takovej rozdíl to neni, mě Shadow Warrior bavil hodně. Jinak super video chlapci jako vždy :)
    • mě duke v nicem lepsi neprijde, sou to stejne kvalitni hry, SW je pecka. Nejlepsi sou ty granáty s ostnama, hodíš to na moba, zasekne se to do něj, chvíli pobíhá a BOOOM!!!
  • Jsem rád, že si Duke Nukem 3D, Blood a Shadow Warrior pamatuji z doby, kdy to byly aktuální hry, dnes už si raději uchovávám skvělé vzpomínky, ale do hraní se nepouštím. Ono už by to nebylo ono. Ale zrovna nedávno jsem Shadow Warrior chvilku zkusil. Je pravda, že jenom v rychlosti, ale chcípal jsem hned na začátku a říkal jsem si, jak jsme to mohli tenkrát zvládat.
    • No vidíš, já si zase uz nepoustim kazdou AAA 3,14covinu abych si nekazil hezký vzpomínky na to, kdy hry byly o zábavě a hratelnosti *14*
  • Neplánuje se někdy v dohledné době retro gamesplay na SimCity 3000?
  • Desítky her postavených na enginu Build? A to jste vytáhli kde? Byla jich sotva jedna desítka a pár kousků k tomu - podle toho jak se počítá cca 14...
    • ravux
      Tech 14 jsi spocital na Wikipedii (bez dalsich dvou nedokoncenych projektu)? A co ruzne variace a mody (jen DN3D jich ma 89), z nich nektere jsou prakticky nove hry? Nevim, ale kdyz uz slovickaris, tak oni nerekli "desitky puvodnich originalnich her" nebo snad ano?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit