Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nieco ine je nacrtnut pribeh a ukazat udalosti prvej tretiny a nieco ine takto spoilerovat. Retro videa pozeram rad a pravidelne, ale v tomto prezradili celu zapletku a este zacali detailne vysvetlovat vsetky zakoncenia - v podstate znicili herny zazitok kazdemu kto to nehral, vratane mna - tak dik.
  • Atmosférou, vizuálním zpracováním, vynikajícím pŕíběhem, ale především nepopsatelným soundtrackem je toto umělecké dílo naprostà śpička. Opravdu klenot. Ze scény, kdy Pyramid head zabil Marii jsem byl hodně dlouho v prdeli.
  • Tak Silent Hill je naprostá legendička. U mě asi hra u který jsem byl nejvíc vystrašenej. Hráli jsme pěkně v noci s kámošem na sluchátkách a předávali si joypad (velmi ochotně:)) a báli se jít dál. Skvělá atmosféra, hudba a na svou dobu i grafika(mě se líbí i dnes). Druhý díl pro mě zárověn i nejlepší díl serie. Asi opráším ps2ku.
  • Petr místo Pavla - kéž by to tak zůstalo. Já ten Dobrovského pseudo "humor" prostě nějak nechápu. Nic ve zlém, prostě je to tak.
    • ravux
      Dal jsem "Nesouhlasim." Ale nesouhlasim tak moc, ze to jeste radeji v komentari. Polacek misto Pavla? Neco takove ani nevyslovuj, priserna predstava! Bez Pavla bych na pulku videi ani nekoukal, zatimco kvuli Petrovi na pulku videi radeji nekoukam. Snad kazdy pochopi ten rozdil.
      • je to vskutku sophiina volba, ale kupodivu se polacek pri hrani uvolni a je mi podstatne prijemnejsi nez treba ve fight clubech, kde pokazdy vypada otravene az nucene
    • on trpi takovym tim syndromem profi speakeru

      velice rad sam sebe posloucha, ale o neco rychleji mluvi nez mysli, takze pak casteji placne blbost
      • Blbost plácne občas každý, v tom problém nevidím. Mě osobně iritují ty výlevy na úrovni pětiletých dětí.
  • Hele, vcera jsem to prubl na PS2 a vopravdu jsem zadny jadra nemusel vypinat!!!
  • Preco sa ziaden redaktor nevie niktoremu inemu redaktorovi pozriet do oci? Ved spolu robia uz roky :D
    • Aspergeři
  • Vogon
    Ještě jsem neviděl celé video, ale na začátku doporučují HD kolekci, která se ale Konami povedla podobně jako HD kolekce ZoE - Je to naprostá sra*ka.
    Vidíte tu mlhu, která hře dává tu boží atmosféru? V HD kolekci byla částečně odstraněna, takže se můžete pokochat nedokončenými texturami. A i textury, které šly vidět v PS2 verzi, byly změněny na čistší varianty, což ničí pocit zašlosti.
    Ale to není jediná vada na kráse, kolekce taky trpí bugy. Mým oblíbeným je třeba bug, který vaší postavu náhodně v průběhu sprintování přepíná zpět na chůzi.
    A pak tam ještě změnili herce(V SH2 si můžete vybrat, ale v SH3 ne), originální herecké výkony jsou divné, což přidává na atmosféře, v HD kolekci jsou sice profesionálnější, ale naprosto generické.
    Hry taky trpí problémy s framerate a SH3 občas úplně zamrzne.
    A nakonec tam jsou nejrůznější komické detaily - https://www.youtube.com/watch?v=XqJ2EA0DTP8

    Důvod nízké kvality této HD kolekce? Co jsem sylšel, tak Konami dalo vývojářům na remaster nedokončený build originálních her. Nehledě na to, že najali studio, které s vývojem na X360/PS3 nemělo moc zkušeností.

    Tady je článek od DigitalFoundry, kde detailněji popisují všechny problémy této kolekce a srovnávají ji s originálem - http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-what-went-wrong-with-silent-hill-hd
  • DieslNikolas
    Tyhle hry jsou pecka, ale dlouho mi trvalo než jsem se k tomu dostal.. byl jsem na to tehdá asi moc mladej, než abych to hrál! *4*
  • Dá sa ešte niekde zohnať originál?
    • google.com
  • tata mi to koupil k narozkam v den vydani:-D no a hral to on pac ja z toho byl podelanej jak svine:-DMysleli jsme ze je to něco akčního ve stylu jamese bonda:-D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit