Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejleoší hra všech dob
    i středověku
  • Pro mě jednoznačně nejlepší Zelda: Link to the Past na SNES...mám stále 2x funkční SNES konzoli a tuto hru z Ebay v komplet balení asi za 1500kč...ale dohrál jsem ji v emulátoru,...je to fakt dlouhý příběh a pěkně náročný.
    • Link to the Past byla moje prvni Zelda(pouze emu) a i kdyz narocna je, tak je rozhodne vice pristupna nez puvodni dnes jiz hodne krypticka jednicka a experimentalni dvojka z puvodniho Nintenda.
  • Mám rád tyhle retro pátky... je to v podstatě jediná rubrika, kde se na games.cz můžeme ještě setkat s trojáčkovými hrami v té záplavě indie břečky.
  • Takovej 2D pixelart, myslel jsem, ze nova Zelda na Switch vypada lip.
  • Hoši byli nějací ztuhlí, ale na kvalitě videa se to naštěstí neprojevilo.Tuto Zeldu jsem nikdy neviděl a řekl bych, že by se hezky vyjímala na Spectrum. Hrál jsem tři Zeldy a to byly miniscap, past ...cosik a poslední byla na Switchi od známého, kterou jsem dohrál a nebyla vůbec tak složitá, jako miniscap, kde jsem byl zatuhlý na každém druhém kroku až mi to připomělo doby mých snah hrát point and click adventury. :D Tu jsem nedohrál.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit