Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Muzu se zeptat jak ste to rozchodili na win 10? :D porad me tam tak laguje cursor ze se to neda...
    • vypni vsync? to je peklo
  • Jsem moc rád, že jste to zrecenzovali tenhle zneuznaný drahokam v pozitivním a fér duchu. Ještě připomínám, že hra měla na svou i na dnešní dobu hodně povedené a smysluplné questy a odměňovala hráčovo všímání si okolí a náznaků a ingame lore. Klasika: kdo si všímá a snaží se dovtípit má meč +5 a pět lektvarů a pěkný kousek brnění navíc. Kdo jen tak bojuje a sem tam někoho prokecne, má jenom meč +3 dva lektvary a brnění nenašel vůbec a ani neví, že někde byla o meči +5 zmínka :)
  • D.W.Bradley se podílel i na pátem dílem Wizardy. Ale to jen hnidopišsky na okraj a pro doplnění :)
  • Perfektni RPG od nejvetsiho autora zanru. Technicke problemy moc nebyly, hral jsem hned po vyjiti bez problemu az do konce, myslim, ze si to pletete s pozdejsi hrou Dungeon Lords, ta byla zabugovana hodne.

    Bradleyho je skoda, kdejaky Garriot nebo Avelone kickstarteruje, ale Bradley uz tuhle vlnu bohuzel nezachytil...
  • ačkoliv Wizardry je má srdcovka, tak toto jsem nikdy nehrál. Před několika lety se mi nepodařilo to rozchodit na Windows 7. Klidně bych si to zahrál i dnes. Oproti těm srajdám co dnes vychází to vypadá jako pořádné hard-core RPG.
    • Ano brak přesně pro tebe. Ale tak hlavně když se cítíš hardcore, alespoň ti hry zvednou trochu sebevědomí.
      • /edgy
  • flash789
    10/10. Akorat to bylo zhruba od poloviny hry dost lehky na muj vkus. nakonec to doapdlo tak ze jsem ke konci hry mel jen dve postavy protoze jsem ostatni nepotreboval. Spravnymi prestupy povolani slo naucit jednu postavu vsechny kouzelne skoly a zaroven byt silny bojovnik. Jedna postava skoncila jako sam Cet Ude D ua Khan a po boku mel amazonku. Super hra, nezapomenutelna. A naprosto ukazkovy design dungeonu ma tahle hra.
  • Wizards and Warriors.... co k tomu napsat...Wizardy miluju ale hrál jsem pouze sedmičku a osmičku. Této hre jsem se pokusil dát opakovane sanci ale ne a ne se prokousat zacatkem aby me to chytlo.
  • Klenot mezi obsahem na games, vzdy krasne zprijemni patek :)
  • Proč se v době remasterů, remaků a úspěchu Grimrocku ještě neudělalo něco s Wizardry 7, 8, timhle nebo jinou slavnou sérií? Je to malej trh a práva vlastní giganti, pro který to není atraktivní?
    • Raději ne, ty hraji mají kouzlo své doby a tomu odpovídající design. Co by nabídla nová verze? Jinou grafiku, změny v herních mechanismech nebo designu levelů? Opravdu tohle chceme? Mimochodem, kdysi vyšla novější verze Wizardry 7 a už jenom svým vzhledem byla ošklivá.
      • Nevim kdo je my, ale já opravdu jo. Wizards & Warriors ani Wizardry 7 jsem nehrál, protože v době, kdy jsem se k nim dostal, už vypadaly prehistoricky. Hrál jsem jen osmičku, ale v tý době jsem tomu jako prcek moc nerozuměl a teď už je taky vizuálně sešlá. Chtěl bych jen novej vizuál bez zásahů do gameplaye, ale kdyby vydali něco novýho ze světa Wizardry, tak bych si to taky určitě zahrál, pokud by to nebyl paskvil.
        • Mě by bohatě stačilo, kdyby ve W8 někdo opravil ten nechutný level scaling a respawny.
          • To hraješ na malym notebooku? Já momentálně hraju The Quest a zatim můžu jedině doporučit.
    • Jenom ne remake jakohokoliv dilu (tech prvnich uz vubec!) Wizardry. Takovou pohanu si seria nezaslouzi :)
  • Kdysi sem tenhle skvost hral, melo to naprosto vybornou atmosferu a paradni soundtrack. Pamatuju, ze sem se dostal k nejakymu leprechaunovi a tam sem nevim proc skoncil. Zkousel sem to parkrat rozehrat znova, ale moc dobre to na novych strojich nefunguje, porad to padalo. Tesim se, az na to vecer doma mrknu, diky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit