Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • quipme
    Woodkid? Jinak mohli byste někde ke každýmu dílu vypisovat track list. To by bylo fajn...
  • Vogon
    Aurion:Legacy of the Kori- Odan mi strašně připomíná Avatar: The Last Airbender(samozřejmě myslím seriál , ne ten hrozný film od Shyamalana) a Avatar: Legend of Korra.
  • alexbond
    Ahoj Lukáši, chtěl bych se zeptat jak jste se dostali na tu střechu? Známosti nebo nějaký jiný způsob? :)
    • přes internet
    • Mart9
      Ukázal tetování a pustili ho *4*
    • ucho
      Počítám, že pár hodin praxe v novém Assassin's Creed...
  • Mart9
    Mně se to Unity strašně moc líbí, ale podle ohlasů předpokládám, že je to kvůli tomu, že jsem to nehrál. Škoda... Nejlepší díl tedy asi zůstává Black Flag.
    • Corvus
      Já jsem měl původně objednanou Notre Dame edici a snad 4x jsem předobjednal a zrušil. nakonec jsem ale přece jen neodolal. Strašně mě totiž láká tentokrát prostředí a hra se postupem času odladí. Čili jsem nakonec zvolil východisko na Aukru, kde jsem pořídil hru, artbook, soundtrack, litografie a in-game bonus za ticku. A to je slušný, když člověk uváží, že krabice stojí v ČR 2.500,- Kč. Musím napsat, že let's playe jsem zhltnul a nemůžu se dočkat až se projdu po Paříži. Kulisy vypadají skvostně.
    • BF byl super, nezapomenu na desítky hodin na moři :), ale že by to byla nejslepší hra ze světa AC to imho určitě ne. Vždyť to s AC už nemělo nic společnýho, tedy krom názvu a herních mechanik.

      Na Unity čekám, až se z pre-alfa fáze přesune přes alfa a beta verzi do finálu, pak bude stát 10€ a tehdy si ji moc rád koupim a s chutí zahraju.
      • Tak on celý čtvrtý díl stojí i padá s námořními souboji. Kdo si je oblíbil (jako já), BF chválil. Komu do oka nepadly, ten moc nadšený nebyl, protože mimo kormidlování tam nebylo moc věcí, které se daly dělat, jen pár genericky se opakujících misí a k tomu sbírání truhel a dalších věcí pro 100% kompletaci. Hrozně mi tam třeba chybělo nějaké to pořádné městečko k prozkoumávání, těch pár chatrčí v Kingstone, Nassau a Havaně to nespasilo.
    • Vizuálně je dobrý, město žije a člověk má chuť jen tak pobíhat po Paříži, ale jakmile se objeví druhá tvář hry, tj. mikrotransakce, téměř nucená provázanost s online účtama a kooperací, všudepřítomné hlášky poznámky o potřebě hrát v partě, účastnit se online srand co mě vůbec nelákají apod., tak tu hru mám chuť vypnout a zahrabat ji sakra moc hluboko.
  • s.hih
    celou dobu jsem čekal, že jako assassin někam hópne dolů, ale on nehópnul *2*
  • Z těch ukázek se mi AC hodně líbilo, počkám si až to poupravujou, stejně na to nemám teď železo.
    • Počkej, hra je to krásná. Ale skoro se až stydím použít slovo hra. Dokonce i ten Free run je tam zpracovaný tak nějak dost kostrbatě.
  • Jedenáctý díl pořadu o Grygarově tetování.
    • Já myslím, že spíš o prstenu . )
    • Mato1987
      Je to dnes v móde, dnes je to taký neškodný módny doplnok, kedysi dávnejšie sa takto označovali basisti, ale to je jedno, dnes sa za úspech mimo iného považuje aj keď niekto nespraví maturitu, ten človek je potom uznávaný medzi svojími feministickými súkmeňovcami ako voľnomyšlienkársky hipsterský král.
      • Inquisitor
        Ty si ale pěknej hajzlík.
        • Mato1987
          Ďalší erudovaný pán na holenie?
          • Inquisitor
            Ne, ale musim se tě zeptat. Proč píšeš pořád to stejný pod každý článek kde se Grygar objeví? To je nějaký druh obsese nebo co?
            • Mato1987
              Tak určite to nepíšem pod každý článok, to si zase nevymýšlaj, práveže som si všimol, že ty konkrétne máš nejakú potrebu brániť a obhajovať ho takmer pod každým článkom kde sa objaví grygar ako keby si trpel nejakou obsesiou.
              Nehľadaj za tým nič zlovestné, ide len o také podpichovanie.
      • Ty jsi blbec až to není možné.
        • Mato1987
          nech sa páči rozveď tú myšlienku troška, ako si došiel k takémuto nekorektnému záveru?
          • Laco Borbély ste to vy?


            Kto nevie o koho ide http://sport.sme.sk/ninajovsvet/Ladislav-Borbely/k/79
          • "dnes sa za úspech mimo iného považuje aj keď niekto nespraví maturitu, ten človek je potom uznávaný medzi svojími feministickými súkmeňovcami ako voľnomyšlienkársky hipsterský král."

            Celé tohle souvětí, mimo to, že je uplně mimo mi přijde jako by ses naučil dvě nové slova, tak ses je snažil za každou cenu použít.
            • Nemáš zač.
            • Mato1987
              Wau, ja žasnem, aká hlboká a erudovaná analýza, niekedy som priam až fascinovaný, akým malebným spôsobom dokážu takéto anonymné hlavičky na internete konfabulovať, tieto vysoko fundované závery založené na pojmoch a dojmoch mi vždy dokážu zdvihnúť náladu, ďakujem anonym č. 1
          • Co je na tom zavere nekorektne?
        • Ja mu to rikam furt.
    • No hlavně je to pěkně hnusný tetování...
    • No taky mi přijde zvlášní snímat jeho potetovanou ruku, ale je to jeho věc a když si na tělo vytetuje třeba Zemana tak je mi to pumpička.
      • Kdyby to bylo jednou, ale tento záběr se objevuje v každém díle.
        • ? v kazdem dile pouzivaji zabery na to jak hraje, a kdyz ma na ruce tetovani, tak to asi tezko nebude videt. to maji retusovat aby se ti lip spinkalo?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit