Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Neviděl bych to tak černě. Tomb Rider se na Xboxu prodávat nebude,protože tam jednoduše není komu *1* Za půl roku bude hra i na PC nebo PS4. Nebo to dopadne tak http://zabitcas.cz/propadaky-gamescomu-2014 a všichni Microsoftu a Crystal Dynamics pěkně poděkujeme. *1*
  • spook.y
    Takže si to shrňme...Xbox one dostává na frak v prodejnosti od Playstation 4 a herní studio udělá exkluzivitu pouze na Xbox se hrou která je dost silně zakořeněná právě na Playstation i PC. Jsem tady jediný který to nějak nechápe? Sami si berou peníze od huby! Někdo z MS asi musel zachrastit pořádným měšcem jinak to opravdu nepochopím.
  • Pochopil bych, kdyby Crystal Dynamics dělali na nové sérii pro XBone, ale udělat z TR, který už je skoro 20 let na PS a PC, exkluzivku, to je prostě hnus. XBone si kvůli toho nekoupím už jen proto, abych nepodporoval tohle trapné vykupování známých sérií. Tohle je skoro vydírání. Kup si naši konzoli nebo zapomeň na svou oblíbenou sérii.
    • Psychotic
      No nevím jak ty, ale ještě tak dvě tři takové exkluzivity a já si ten XBox kvůli tomu koupím.

      Btw. Phil Spencer už potvrdil, že se jedná jen o časově omezenou exkluzivitu. Zde.
      • ucho
        ano, pokud by tam dali tak 5 exkluzivek, nových značek, které nebudou nikde jinde (ani na PC), tak bych se možná překecat nechal (i když už nevím, kam bych to v tom obýváku strkal). ale zatím mě láká jen Forza Horizon 2 a Quantum Break, což ještě oželím :)
  • Já měl za to že Crystal Dynamix není zrovna v nejlepší finanční situaci a proto tento krok nedává absolutně smysl. Proč xbox nejméně prodávaná konzole. Proč odřízli pc a ps4? Budou mít třetinové tržby a to by mohl být i konec pro Crystal Dynamix a možná i Tomb Raider. Doufám že někdo podá petici rád se připojím.
    • Presne tak ako pises, z ich strany je to velka rana pod pas vsetkym fanusikom TR a Lary.
      A peticia uz bezi, prosim vsetkych ktorim situacia nie je lahostajna aby sa pod nu podpisali :)
      Za prvych 8 hodin, bolo viac ako 5000 podpisov, blizime sa k 10k.

      https://www.change.org/petitions/square-enix-and-crystal-dynamics-rescind-the-arrangement-to-publish-rise-of-the-tomb-raider-exclusively-on-xbox-one-2#share
  • Klíčová otázka - až se později CD nebo SE postaví do role hodného stýčka který to nakonec (protože má přece moc rád své fanoušky) naportuje i na další platformy, kolik lidí si to stejně koupí a podpoří pdobné praktiky?
  • Bude to opravdu jen casova exkluzivita?Nebo to vyjde i na PC...posledni TR byl super a rad bych zahral i toto...aby fakt do budoucna na PC nevychazelo prakticky nic :( (nerikam uplne nic) a nemuseli jsme kupovat konzole,pokud si budeme chtit urcity titul zahrat
  • conflig
    Já věděl, že k tomu bude chtít něco říct *1* https://www.youtube.com/watch?v=X-U2g99Y8_Y&list=UUsgv2QHkT2ljEixyulzOnUQ
  • josef.kmonicek
    nevadi na ps4 bude uncharted 4 to je skoro to sami :) a lepsi :)
  • MARTASLJ19
    Ku*vy
  • Fakt by mě zajímalo jací retardi sou u studia Crystal Dynamics...když se rozhodnou vydat hru na jednu platformu a to ještě tu nejhorší která se neprodává a prodávat nebude...Kdy už konečně skončí tohle přetahování kdo má exkluzivnější ochlupení a začnou se dělat zase hry pro lidi, pro všechny lidi dobré vůle a ne pro voly....
    • CD jsou vývojáři, ti s tímhle kšeftem mají pramálo společného. Poděkuj SE.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit