Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevypadá špatně.
    http://maniaplay.eu/?id=21466
  • Docela by mne zajímalo srovnání co je nového oproti Patricianu, ale z recenze jsem se dočetl, že autor evidentně zná jen railroad tycoon...
    Jinak co tohle má společného s EUIII? krom toho, že to (bohužel) hraje málo lidí?
    • Taky by me to zajimalo. Patriciani me totiz neoslovili a to se povazuji za fanatickeho obchodniho stratega. Me ta serie pripada strasne povrchni(bohuzel) a recenze teto hry taky moc do hloubky nejde.
      • Ještě by mě zajímalo po kolika minutách přestal recenzet hrát. Až teď jsem měl čas dočíst recenzi a nevidím jedinou zmínku o stavbě budov a vlastní výrobě surovin (souboji s konkurencí), která byla v minulých seriích vždy, ale bohužel to zase vypadá na to, že vezmu hru o které nic nevím, během pauzy na oběd si jí pustím a večer sesmolím pár řádků a chechtáky jsou doma, krom toho si zanadávám na blbé mechanismy o kterých nic nevím a přirovnám hru ke hrám, které jsou úplně mimo mísu. I recenze na starý port royal objasňuje herní mechanismy této hry víc než tahle recenze.
        • Tak už jsem tu zmínku našel, ale přijde mi to spíš jak z PR traileru než recenze, takže si osobně myslím, že ke stavbě už nedošlo ani lodní bitvě.
      • Patrician se mi líbil hodně (zjistil jsem, že existuje až od IV), předtím jsem znal jen port royal. Nicméně hrál jsem spíš patriciana díky lepším přehledům. Např. celková spotřeba, takže podle ní se dalo odhadnout kolik je potřeba výroben a kolik čeho kam vozit, aby člověk nenadprodukoval. Nicméně na port royal 3 jsem neměl stroj v době kdy vyšel a teď už jsem se k němu nevracel, jestli je nějak výrazně lepší než Patrician IV by mě docela zajímalo nebo jestli se dá nahradit tímto?
        K novým hrám jsem po řadě osekaných strategií silně skeptický.
  • Ale s tou automatizací nesouhlasím. :) Možná to bude tím, že tenhle typ her kupuji často, ale hned moje první automatika byla v profitu. Teď už mám promakanou cestu, kdy moje flotila křižuje celé moře a zásubuje snad půlku měst. :)
  • Recenze je bohuzel dost strucna. Jak moc se hra lisi od Patriciana, ktery je od stejnych autoru? Je tam i jiny mod nez kampan za Benatky? Da se hrat za jine mesta? ....
    K historickym zalezitostem:
    Obchodni trasa mezi Benatkami a napr Janovem mi prijde jak sci-fi. Vzhledem k tehdejsi rivalite italskych obchodnich mest a neustalym valkam by Janovani mileho Benatcana zlyncovali hned po prijezdu do pristavu.
    Typy plachetnic, ktere se objevuji na obrazcich se pouzivali az v dalsich stoletich. V 15. stoleti byl hlavni typ lodi ve Stredomori galera s veslicemi, kor u italskych obchodnich mest. Tyhle vytunene trojstezniky ani omylem.

    Ale tim si netreba kazit dojem ze hry. Jak tu nekdo napsal - obchod, politika a lode, toho neni nikdy dost *3*
  • Na kliky, pakliže jsou chromované, doporučuji Coca-Colu.
  • Nezni to nijak svetoborne, ale sympaticky – a i to staci. Obchodovani, politikareni a lodickovani neni nikdy dost!
  • Dejte ty reklamy doprdele přez ,celou obrazovku ? jste zdravý? Ještě k tomu na Hyundai nejtrapnější auto pod sluncem !
    • Jaká reklama? *15*
    • vy neznáte adblock?:)
    • Presne tak, diky tej reklame zacinam Hyundai nesnaset a o ty kostce ani nemluvim ... :)) I kdyz na "srolovanou" obrazovku s raperem to nema....(napr csfd.cz)
  • vypada to hezky
    • galerie jsou tady řešené naprosto nesmyslně. nechápu co je dohnalo k téhle změně...
    • Stve me ze tady se clovek ani nemuze podivat do galerie,pokud nechce aby stejne jako recenzentovi pribyly sedive vlasy. *2* Asi nikdy nepochopim proc zrusili starou,skvele fungujici galerii.
      Jinak Patriciani velmi,velmi rychle omrzeli a byla nuda. Tahle hra vypada podle recenze velmi podobne. Trpi taky stejnym neduhem?
      • Tak si to otevři kolečkem miši *3*
        • Co presne to vyresi?
  • Jak by se změnilo hodnocení, kdyby se v nějakém budoucím patchi opravily automatické cesty lodí?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit