zavřít
...

Rise & Shine - recenze

Poklidný svět Gamearth napadli bestie z vesmíru a odvahu vzdorovat jim našlo pouze dítě s kouzelnou pistolí. Klasická plošinovka Rise & Shine kombinuje infantilnost Commander Keen s nápaditou akcí a barvitým designem prostředí. Bohužel, pod slupkou z cukrkandlu se skrývá zklamání. Hra je trestuhodně...
  • Altr (anonym)
    0 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Na Gamepad je to peklo, klaveska a mys uz je to v poho hratelny...
    6.2.2017

reagovat

• filozof (anonym)
    0 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Pamatuji doby, kdy se za obtížnost body nestrhávaly. Přesně kvůli takovým recenzím žádné "druhé ABUSE" ještě dlouho neuvidím.
    1.2.2017

reagovat

• omiklon (inkognito)
    0 souhlasí, 1 nesouhlasí
    Takže je to lepší než The Last Guardian… ok.
    31.1.2017

reagovat

• Jojo (anonym)
      2 souhlasí, 2 nesouhlasí
      spousta veci je lepsich, nez ta slatanina co se jen taktak vyhrabala z hrobu zapomneni *1*
      31.1.2017

reagovat

• kubi-wan tiscali.cz
    0 souhlasí, 1 nesouhlasí
    A já to stejně zkusim... hrozně se mi líbí ta grafika. Takhle kreslených plošinovek je hrozně málo a já bych chtěl, aby jich vznikalo víc... ten pixelart už mě skutečně začíná unavovat. Přestože proti němu v zásadě nic nemám, už je toho zkrátka moc a mě už nějak nebaví na to koukat (najdou se samozřejmě výjimky, jako je krásnej Owlboy).
    30.1.2017

reagovat

• Widl_CZ facebook.com
    10 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Rise & Shine Mr. Freeman, Rise & Shine *5*
    30.1.2017

reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.80.5.2.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.