Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Obrovské zklamání, ani gothic 3 me tak nezklamal jak Risen 2. Grafika na me pusobila takovym zvlastnim dojmem, mel jsem pocit ze v predchozim dile byla o dost lepsi. Bojovy system je dle meho naprosta tragedie a to predevsim diky kamere a ovladani, ktere mi tak nejak uplne nesedlo. Secteno podtrzeno, hru jsem vydrzel hrat jen cca 2h pak jsem ji smazal. Klidne me lincujte, ale ZLATY GOTHIC
  • Risen 2 je celkem dobrá hra,nejvíce mne pobavila část,kdy jsem při pokusu ukrást loď inkvizice na ostrově mečů za pomoci woodoo jsem jako velitel šel k Patty a pěkně jí potrápil.Nějaké chyby jsem tam našel,třeba obtížnost střelby na hozený objekt,ani jednou jsem se netrefil.Začátek hry je přeci jenom obtížnější a je třeba hodně hledat suroviny,poklady,aby bylo na koupení učení.Dobrá cena je za sošky a modly z chrámů,vyplatí se také krást kalichy,talíře atd.Co jsem u 2 velmi uvítal o proti 1,je autosave,bez mazaní předešlého a plížení,že není potřeba stále držet ctrl,ale jen jednou stisknout a jít.Woodoo je velmi dobrá věc,třeba při výrobě žezla moci,který mi ulehčil boje s více nepřáteli,kdy jsem mohl zamířit žezlo na jednoho a přesunout útok na druhého a oni se navzájem pobili.Kdo má rád starší RPG,nebo Gothic,vřele doporučuji.
  • Mrd*a jedna, po dlouhe době si KOUPÍM hru na pc a nejde v ní save a load, ..du zpět na xko a ps3 *16*
  • zdar neví někdo jestli vyjde risen 3? díky
    • CRYPT

      ano vy*jde/sel :D

  • Ahoj kdo me muze poradit s eisen 2 at se mi ozve na mail amba1010@gmail.com, mam celou verzi hry ale kdyz dojedu na prvni ostrov hledat piraty a dojdu a z k jejimu taboru a projdu branou tak me hra napise konec? proc ?
  • tahle hra si zasouží tak 5,5 (protože to je opravdu mírný nadprůměr) Grafiku je hloupá, rostliny dorůstají těsně před očima, ovládání a boje jsou špatný, dialogy hrozný, a zasazení do této doby je špatné. Proto ne budu mít rád ani Asassins creed 3 ani sem neměl rád Dvojku ani brotherhood.... kvuli té době, nějaká renesanční italie nebo co... to je na blití to prostředí i jejich přízvuk
    • Přesně, správný RPG se musí odehrávat v gotice a musej tam bejt pořádný meče a zborje. *1*
  • Nebrat, to je moje rada. Jedna se o prumernou hru, ktera velmi zaostala za svym potencialem. Pirana proste zustali viset v case, takze pokud jste hrali G2+NoTR, tak jste hrali to nejlepsi a neni duvod hrat tuto hru. Proste se nikam neposouvaji, spis to vypada jako par kroku zpet. Dialogy jsou slabe - moznost vyuzivani vlastnosti vyrecnost a zastrasovani je nizka. Navaznost na R1 je velice chaba, a narazky na prekonanost krystalove magie z R1 jsou trapne. Hra Vas casto nuti se vracet na jednotlive ostrovy, ale ty uz mate projite a nic noveho tam neni, takze nuda. Hlavni zaporacka, ktera ma udajne ohrozovat svet (jez se sklada ze 3 pidimest a 1 nepristupneho mesta), se ve hre mihne 2 krat a nemate poradny duvod ji likvidovat. Nektere dejove momenty - napr. Vase uvezneni v jeskyni jsou opravdu na facku. Proste R2 vice zklamal, nez nadchl.
  • Tak zatim jsem to hrál asi 10 minut takže moc nemůžu hodnotit, ale zatím z toho mam smíšený pocity. Dialogy mě nebavěj a je jich strašně moc, někdy klikam třeba minutu než se zase dostanu do hry *16* Chtělo by to vymyslet dialogy který nebudou nutit k zběsilýmu klikání. *3* Pak se mi nelíbí ta doba, nemam rád tuhle barokní dobu s prapodivnejma kloboukama a mušketýrama, já chci prostě gotiku a pořádnej obouruční meč. (ale to je čistě muj problém) *1* Inventář mi přijde dost podivnej, ale asi si zvyknu. Myslim že těch 7/10 je tak akorát, je to dobrá hra, ale musí si tam člověk na hodně věcí zvykat. Jo a co mě tam teda uplně brutálně s.re (a to bylo i ve skyrimu) je rozdílná rychlost myši na vertikální a horizontální ose. *16* *16* *16* a tak ten efekt kterej naprosot nesnášim - hloubka pole (ještě že to jde vypnout) *5*
  • nevite jakou klavesou se provadi ten nauceny kop?
    • drž pravé tlačítko myši (krytí) a stiskni mezerník,tím se provede kop
    • pravé myšítko a skok
  • http://cdn.steampowered.com/v/gfx/apps/40390/ss_1b159ef53e7fbd5d26b082e6b7d3342616dc8fdb.1920x1080.jpg?t=1338420723

    Takhle normálně drží ve hře pušky?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit