Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • -
  • Veřejné tajemství bylo prozrazeno. Tak snad ho Microsoft za to nezažaluje.
  • Trol.diskuzni
    To jako jde, abych se kvedláním dvou páček na všechny světové strany vžil do jakékoliv Role-play hry? *7*
    • RavenHolm
      Ano jde a můžeš mi ty na oplátku vysvětlit, proč někteří lidé se ze sebe za každou cenu snaží v diskuzích udělat blbečka?
      • Trol.diskuzni
        To nevím, já jsem rodem trol, druhem diskuzní *5*
    • Hairy_Ass
      Sice jsem PCčkář, ale hejbání myší a mačkáním kláves je jako lepší? A si představ, že se do RP dá bezvadně vžít i jen s tužkou a papírem v ruce a s házením kostek! *4*
      • Trol.diskuzni
        Já jsem PCčkář, mám i gamepad... Ale teda s myší a klávesnicí se cítím daleko víc "ve hře". Jinak proti klasickému role-play vůbec nic nemám. *4*
        • Tak to mi je te lito. Protoze gamepad je ve skutecnosti lepsi ovladac. Mimo jine do hrani zapojuje dalsi lidsky smysl, hmat, kteremu zpetnou vazbu poskytuji vybrace. A kdyz v dark souls nastqvim stit, zachytim ranu, az se vsechno zatrese, je to éarqdni zqzitek a vtqhne te to do hry daleko lepe, nez "mrtva" klavesnice s mysi. Ano, s gamepadem se hur miri, ale u rady her to vubec nevadi a naopak je vyhodnejsi mát dva analogy na ovladani, nehlede na to, ze i nektera tlacitkq jsou analogova (nerozlisuje se stisknuto/nestisknuto, ale i jak moc je stisknuto) a hry toho vyuzivaji. Navic gamepad je ergonomicky prizpusoben na hrani her, ty s nejvetsi pravdepodobnosti pouzivas ovladace ergonomicky prizpusobene kancelarske praci. A treba ovladat batmana na klavesnici je utrpeni vuci gamepadu, je to stejne blby jako hrat na gamepadu rychlou fps.
          • calwin
            je pravda ale že napríklad pri takom oblivione na konzole som chvílu preklínal gamepad... ale dopad na "vžitie" sa do deja to naozaj nemalo... akurát hrateľnosť tým trpela... no napríklad pri FPSkách nemám problém ... ten nastáva skôr v spomenutom oblivione ak sa človek chce vybrať cestou mága a tak...
    • calwin
      no si to predstav :)))... (že ano)
  • Vzhledem k tomu jak se nám tu rozmáhají slovenští soukmenovci, mohl by jsi mi prosím přeložit slovo "bezočivosť"? Slovensky celkem rozumim, ale tohle vidim poprvý a nechce se mi googlit. Aty se naučíš při hledání českého výrazu aspoň trochu česky. :) Nic ve zlym.
    • Bezočivý je drzý :)
    • slepost???
  • calwin
    to že sa to tak robí, je bezočivosť firiem a nie (chyba) konzol... ale som vážne zvedavý keď prídu nové next gen konzoly aké si nájdu výhovorky vývojári ak to bude vyzerať takto alebo takto... aj tak presadzujem filozofiu že hra sa musí v prvom rade dobre hrať a mať nápad... to však pri tomto "závode" v dnešnej dobe je odtlačené až na druhú koľaj... objaví sa jedna hra a ak má úspech zrazu má už minimálne 4 pokračovania...
  • Souhlasím, že nemažou med kolem huby a neslibují nereálné.
    Na druhou stranu mě mrzí, že současná generace konzolí je tak "na štíru", protože jakmile by byla k dispozici nová generace konzolí, budou i hry pro nás, pcčkaře, vypadat mnohem, mnohem pěkněji a vývoj se posune zase o něco málo kupředu. Takže i když se tady hádáme o tom, jestli je větší chudák člověk hrající na PC než jiný hrající na konzoli, je to špatné pro nás všechny naprosto stejně.
  • Lidi zlati, tak jednoduche to pre PC uplne neni. Keby mal kazdy i5-i7 a minimalne tu 560Ti, 8GB RAM tak by to bolo docela v pohode, zobrat vsetko hires, highpoly a bac neni problem. Lenze optimalizovat pre PC, ktore kazde je takmer unikatne, je obcas trosku sranda. Niekomu to pojde super, niekomu blbo, niekomu vobec, to zas vyvstane problem, vytvarat aspon 3 urovne PC optimalizacie a nakoniec prideme k tomu, ze to PC hraci ani nakoniec nezaplatia. Tiez ma to stve strasne, ako vyvojar robim kopec kompromisov pre rozne platformy, ale na xBoxe hraju akurat moje deti, ja som cisty oldschool PC hrac, ale nejak sa s tym musim zmierit, ze to na konzoly vyvijat treba z obchodneho hladiska.
  • Me příjde dost zvláštní tvrzení že konzole jsou pomalejší.. jen při použití selského rozumu, kdy procesor CELL v PS3 má 8 jader a dle popisu má výkon jak malá pracovní stanice Cray, mi prostě příjde zcestné tvrdit jak jsou pomalá, už toto je jasná známka toho, že PC PS3 dostihne tak za 3-5 let.. Tak si osobně myslím, že vývojáři jsou liní a nehodlají použít slovo optimalizace. !!
    • Amylee.Anderson
      Já mam třeba čtyřjádlo, ale grafiku naprosto NA PRD, takže třeba se Zaklínačem 2 si moc neužiju....
    • Vem si 8jadrovy bulldozer a rozdrtim tě s 2jadrovym core i3 *5*
    • Procesor ma PS3 dobrej, ale stejne tak uz zastaralou grafickou kratu a malo pameti. A abych tak rekl pouckou PC: "Pocitac je tak rychly, jako jeho nejpomalejsi cast..."
      Jo a to sem pe-es-trojkar, jen se snazim byt objektivni ;)
    • Inquisitor
      Já tomu teda úplně nerozumim, tak mě hned nekamenujte. Ale ps3 má asi celkově jinou stavbu HW a že by pc bylo 3-5 let pozadu mi teda přijde jako blbost. A hlavně na jaké frekvenci těch osm jader běží? Jest-li nemají dohromady, jako běžný dvojjádro :)
    • Hairy_Ass
      Procesor není všechno...
  • Konečně někdo dokáže říct otevřeně, jak to opravdu je. Dnešní konzole to mají prostě za sebou (až na pár vyjímečných titulů, které z toho dokážou vydat maximum, např. Uncharted 3) jinak se grafika už nedá srovnávat. Nejvyšší čas vypustit nové.
  • Inquisitor
    No hlavně aby se to dalo hrát pořádně na všech platformách. A ne aby byl zase někdo bit pro neschopnost nebo neochotu vývojářů, hru pořádně odladit. Buď hru udělat pořádně pro všechny a nebo jenom pro jednu platformu. A ne že vydají nějaký zmetek.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit