Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MickeyMutant
    První záběr v traileru: Očima odsouzence sleduji blyštivou čepel gilotiny přichystanou k poslední cestě nad mým krkem. Schyluje se k dešti, ale temná obloha může jen stěží soupeřit s mými černými myšlenkami. Lano se zlověstně napíná... Vtom na mě vyskakuje okno s nabídkou "Sjednejte si pojištění u Allianz. Snadno, rychle, online."

    A já se ptám, není už přece jen trochu pozdě?
    • AdBlock plus?
  • S jejich rychlostí vydávání by to mohli nazvat něco jako CoD Medival Wars *11*
    • Francouzská revoluce se neodehrávala ve středověku, píše se "medieval". :C
      • Jack1947
        Jo, medievil taky parádní hra.
  • smejki
    Next: Russian Revolution with Mr. T
    • Chci, chci, chci!
      Wooow Mr. T. https://www.youtube.com/watch?v=1g-s-pghtYQ
  • Pokud vím tak mluva v angličtině s přízvukem je vysvětlena tak že ANIMUS překládá jazyky. To už za tu dobu by lidi mohli vědět. Pokud to někomu vadí ať si změní dabing. Jinak velmi pěkné video, akorát ta historická a anatomická přesnost byla úsměvná.
    • ringmancz
      a proč si nemůžu nastavit aby mi to animus překládal bez přízvuku?
      • Třeba aby si věděl odkud ta daná postava pochází ? Některé dějové linie nebo questy se odehrávají na základě národnostní nesnášenlivosti nebo jinak. Prostě někdy je dobré vědět odkud je daná osoba. Navíc to bylo taky řečeno ve hře, že animus ponechal přízvuk. Prostě to tak je ... mě to nevadí pokud někomu jo pak si tu hru asi neužijete tolik no.
  • Magister_Peditum
    Od AC těžko čekat nějakou věrohodnou exkurzi do historie, takže vlastně OK.
    • Pilgrim66
      Tak zrovna tohle video bylo fakticky spravny i kdyz dost zkraceny a zkresleny.
      • Magister_Peditum
        Tak bylo to správný, nebo zkreslený? *15*
        • Vogon
          Bylo to správně zkreslené.
  • neviem co maju tolki proti tomu anglickemu dabingu.. nikto sa moc nestazoval ked ezio hovoril anglicky s talianskym prizvukom, semtam zadrel cosi taliansky a ludia boli spokojni.. darmo, je to najpouzivanejsi jazyk.. kolki sa stazovali ze Altair nehovoril arabsky ale cesky, resp. anglicky ? *8*
    • Nevím jak ty, ale já sem hrál AC II+Brotherhood v italském dabingu... Proto doufám, že bude v Unity francouzština... :)
      • ja anglicky s cz titulkami :) jednicku cesky dabing a lubilo sa mi to velmi ako to nadabovali.. kludne nech je francuzstina, pre autenticitu a kto chce si ju nastavi.. ak by k tomu boli titulky mozno by som si ju dal aj ja, len nevidim dovod preco by nemohla byt aj anglictina.. a co sa trailerov/promo videi tyka tak je logicke ze koli najvsestrannejsiemu osloveniu publika to davaju v anglictine.. jak keby AC1 prezentovali v arabstine.. ludia by asi nerozumeli tomu co postavy zvatlaju a nemuselo by ich to tak oslovit
  • TheGGG
    Nevím co má kdo proti tomu když postavy mluví anglicky s různými přízvuky. Klasičtí ruští, nebo arabští teroristi mluvící ve špionážních filmech lámanou angličtinou sou prostě k nezaplacení.
    Jinak videjko cool, mělo všechno co bych od Robíka očekával.
  • Rob je řezník. Nic pro sr*če. Teď v podobném duchu udělat AC a možná by mě to konečně bavilo.
    • ked to jezis povie , musi to byt pravda :D
      • Kdyby radši místo blbých keců na diskuzi šel udělat trochu dobrého vína, byl by světu prospěšnější.
        • Vždyť ho jsou plné vinotéky, co bys ještě chtěl?
          • aby teklo z kohoutku
    • Ale prosímtě. Rob je pozér.
      • Kristepane, nikdo se tě na nic neptal. Rob je borec, mám rád jeho styl, amen. A nepros, nepomůže ti to.
        • Máš rád mistrně zvládnutou mediální image? Proti gustu... Styl, styl, styl. Každý se tím slovem ohání, ale co tím všichni vlastně myslí.
  • Hustýýý.
    • Krescz
      god bless MURICA
  • Inquisitor
    Bože to jsou hovadiny. Ludvík šel na popraviště v klidu a důstojně a ne jako svázaný kvílející prase, jak je tady prezentováno. Taky kat Sanson nevypadal jako magor a z toho vraždění neměl žádnou radost jak je tady předvedený. Asi to má být karikatura, ale stejně to potom vypadá divně.
    • firebug
      Bravo! Velmi bystře jsi odhalil, že nejde o dokument! Ber to ale jako do komiksového kabátku oděnou interpretaci dějin, kterou ti navíc servíruje přímý účastník revoluce - takže je pochopitelné, že "lehce" fabuluje. Takhle bys mohl vyčítat filmu/komiksu 300, že akurátně nevyobrazuje historii...
    • wenceslaus
      Bohužel prostě Rob.... a lidi prostě milujou, když se znásilňuje historie :-) Pardon, říká se tomu „stylizace“ a „nadsázka“ :-)
    • Ristoro
      Tady to někdo těžce nepochopil. A asi vůbec neznáš Rob Zombieho.
      • Zombíky určitě zná...ale konkrétně Roba ne xD
    • http://bit.ly/1zeQ06H

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit