Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • top one
  • Jack1947
    Tak tak ne jak na pc všecko brzo a plné chyb že *3*
  • Taronyu
    Čítam tu, že to sú omalovanky. Vie mi to niekto bližšie špecifikovať, kde konkrétne tam sú omalovánky, alebo tu už nikto nechodí do prírody a nikdy nevidel prírodnú scenériu počas zlatej hodinky? Pretože 80% traileru sa odohráva počas zlatej hodinky, ale predpokladám, že tam bude normálne striedanie dňa a noci, takže si užijeme aj temnotu.
    • Omalovanky,jsou prome hry jako starcraft,Dota,wealking dead,alienation,bordelans atd.Tohle urcite ne *14* *15* .
  • Když vidím tu zapomenutou civilizaci, tak čekám až si někdo z vývojářů nebo filmařů veme do parády Aldissův Skleník. Zahrádkářovo peklo.
  • Tak to zapnu ps4 až příští rok?... No co se dá dělat
  • Taronyu
    Ozaj prekrásny trailer. Možno konečne hra, kvôli ktorej si to PS4 kúpim *4*
  • MickeyMutant
    "...hlavní hrdinka Aloy je vyhnanec z vlastního kmene Nora. Důvodem je asi její původ, který není blíž specifikovaný."

    Důvodem samozřejmě není původ, ale fakt, že nikdo nechce mít ve svém kmeni člověka bez duše, protože to přináší smůlu.
  • Těším se na to. Po 20letech gamingu na PC, jsem si minulý týden pořídil PS4 do obyváku a nemůžu se od toho odtrhnout, zatím se hlavně učím s dualshockem :D. Skoro jsem už otočil The Last of Us a včera jsem začal s Dragon Age: Inquisition. *5*
    • Jo, jo, kdo nezažil, neuvěří a nepochopí. Nejdřív jsem hrál na zx spectru, protože pc bylo kancelářský šrot a na xt prostě nic pořádného nebylo. Zajímavé to začalo být s 386, kdy jsem začal hrát na pc, trvalo to do roku 2010 a bylo to čím dál horší a nudnější, říkal jsem si, asi stárnu, už mě nebaví hrát hry. Že je to omyl jsem pochopil hned, co jsem si pořídil PS3. Od té doby zase nadšeně hraju, dnes na PS4. A na tuhle pecku se těším.
  • Dinosauri, roboti, zrzava lucisnice.
    Je tam vsechno co od poradne hry ocekavam
  • Trošku omalovánky ;), ale celkově vizuál nepůsobí zle. Robosauři vypadaj úchvatně. Maličko divně působěj screenshoty, kde Aloy míří založeným šípem na několikaset(?)tunovou mrchu, velkou jako panelák ;). Ale jo, i kvůli tomuhle bych si PS4 pořídil, sice trošku kýč, ale docela pěkný a dohromady to pěkně ladí. Tak teď ještě jaká bude hratelnost :).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit