Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Jsem docela rád že Orisa se nemůže učastnit některých map v kompetitivu, koneckonců nový hrdina a spousta hráčů zkouší i ty staré... skutečně by to bylo otravné.
  • Můj nejoblíbenější hrdina je bastion
    • Jack1947
      Nechápúu jak tě to může bavit když já hraju bastiona tak vždy plně mobilní a chodící.
  • Jack1947
    Docela se netěším až zaplaví ranked, protože je hoodně OP + SUPP to je kombinace která je smrtící.
    Hlavně chrání své spolubojovníky ale taky je drtivá zbran proti nepřátelům.

    Ted by to chtělo nějakého mužského Tančíka přeci jenom už těch ženskejch bylo až moc.
  • proč ma overwatch 78 článku, paragon jen 9 a paladins jen 1?
    • Protože jsou víc čtené?
      • Jack1947
        Exkluzivní pro GAMES *1* ale ne, prostě komerčně víc úspěšná firma.
        O Paladins by mohli napsat konekonců hodně z toho prý Overwatch zkopírovalk i když ted ta Inara bych spíše řekl opak.
    • paragon 9 a paladin to je nejakej freeware?
      • řekl bych, že paragon bude něco z Mass Effectu a paladin z Diabla... :P :D
  • A proč vypadá jako robotický magnataur? Že by kreativnímu oddělení Blizzardu docházely nápady? *2*
    • Proč ne? Spousta lidí si v tom může najít právě tu podobnost, která je naláká.
    • neni problém, až dojdou vykradou warhammer nebo něco.
  • Nevím jestli už byl ten nový charakter na nějakém PTS, ale jestli to bude jako Ana nebo Sombra, tak se není na co těšit, protože pokaždé, když vydali nový charakter tak byl ze začátku nepoužitelný. Což vlastně Sombra pořád je.
    • Ana byla do nedávna nejlepší healer a dokonce víc pickovaná než Mercym, protože toho uhealovala víc a na větší dálku. Co se týče Sombry tak souhlasím, ta se skoro nehraje.
      • Jack1947
        Orisa nenahradí Mercy doufám, Ana byla nej healer jen kvůli Op biotickému granátu který nerfli. Lidi začli brečet protože ho používali na zabití více hráčů najednou. Ne na heal.

        Kdyby bylo na mě sebral bych ji snajperku dal nějakou pušku na krátké dávky, spací šipky bych nechal.
    • Anu docela slušně opravili a je celkem hraná, jen ji nesmí dostat do ruky člověk, který prahne po killech, jinak je tým bez léčení.
      • Celkem hraná? Na nižších rancích možná, ale už v diamond a výš je po chvíli od releasu nejhranější charakter ze všech a to jí od releasu kromě buffu radiusu granátu jen nerfovali. Jedinej důvod proč jí ze začátku nikdo nehrál byl ten, že museli lidi přijít na to, že s ní musí hrát 2-5 tanků, s čímž ani jeden z nerfů nic neudělal a hra je tak na serioznější kompetetivní úrovni nechutně nudná.

        Co se týče Orisy, tak Sombra je utility support vhodnej pro obsazování na A/D a hybrid mapách, ale Orisa má tolik gimmicků, že bude OP buď hned při releasu nebo po prvnim buffu.
        • Jack1947
          Sombra může být pořadný "Pain in ass" když to dostane někdo kdo má dobře vyvážený tým.
          Avšak já jí hrát nemůžu :D a už vůbec né v ranked. Když si vezmu že kolikrát se dá tým stáhnout dolů i špatně zvoleným hrdinou - Peostě je to jako u blbejch ranked se jinalk hrát nedá než defense na defense ( max 1offense)

          Jinak nesouhlas Sombra může hrát bohužel i sama stejně jako Maeve ( to není zdaleka takovej cancer)

          Ana není regulérní sniper dokud to lidem nedojde tak budou hrát furt stejně blbě nebo trollovat ( ne v ranked)
      • S tím souhlasím, ale co se týče Sombry tak ta je pořád k ničemu.
        • s tím nesouhlasím :) Sombra má za určitých scénárů smysl, a dobrá Sombra může být v týmu důležitá... Jen je potřeba si uvědomit, že Somba neni DPS... Její dobře načasovaná ultimátka v kombinaci s ostatníma, může zvrátit průběh boje o CP...
    • nechodíš na youtube nebo co?
  • Tak si alespoň bastion bude mít kam strčit svůj napájecí kabel..
    • Jako kdyby Overwatch ehm... fanfikce nebylo dost.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit