Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je možné hrát na PC s kamarádem na PS4?
  • Muze tuto hru hrat vic lidi na jednom ps4 ? dik.
  • Odulin
    Super gamesa, můžu doporučit. Chce to cvik a pevný nervy, ale je to dobrá rychlá zábava.
  • je to fajn zabava na pul hodky pred veceri, specielne kooperace s kamosema me bavi, doporucuju!
  • Tak koukam, že můj příspěvek byl rovnou smazan (asi dusledek zablokování ostatních...).
    • Mart9
      Mně to taky smazali. Že se člověk snaží...
      • nechci vidět, když se nesnažíš
        • Mart9
          Já se snažím vždy.
  • Připadá mi, že tvůrci se inspirovali nápadem z Top Gearu, kde něco podobnýho hráli párkrát ve skutečnosti.
    • jo, ale to byla sotva alpha verze, zadny salta a jezdeni po stenach...
      • To jo, ale v základu to je to samý.
  • Kravicka
    To muselo dat prace a pritom takova blbost. *6*
    • Mne pripada jako blbost, dat si do profilovky vlastni dite (pokud neni tvoje, o to vice to je divnejsi).
      • Tak hlavně to byla hláška z Pelíšků což si asi trošku nepochopil.
  • Tento příspěvek byl zablokován administrátorem, protože porušoval pravidla pro slušnou diskusi.
    Každý zablokovaný příspěvek za poslední měsíc znamená zákaz psaní do diskusí na +1 den!
    Opakované porušování pravidel může mít za následek trvalé zablokování účtu a IP adresy.
    • Max ma banana... To zase bude za*rana diskuze u bleskovek.
    • Maxe už by jste mohli rovnout bloknout. Nikdo o nic nepřijde. A ještě přihodit jako nepovedené dlc Hnisavce a jemu podobné a bude konečně trochu klid. Jacka1947 nechte. Nevím proč, ale ten je tak divně divnej, že mě občas i baví číst ty jeho nesmysly *3*
    • Tento příspěvek byl zablokován administrátorm, protože porusoval pravidla pro sušnou diskusi.
      Každý druhý zablokovaný příspěvek za poslední měsíc znamená zákaz psaní do diskuzí na -1 den! Opakovane porušování pravibel může mít za následek trvalé zablokování účtu a IP adresy pyčo.
      • Mart9
        prej pyčo *1* *1*
  • Keyz
    Co to jako je?

    btw dejte mi někdo mínusy. Vypadá to fakt blbě, když vidím na stránce recenzi a pod tím můj komentář: "Co to jako je?" *15*
    • Nic pro tebe ;)
      • Keyz
        To teda *3*
  • K tem arenam - na twitteru psali, ze se chystaji netypicke areny podobne tem z predchoziho dilu, tzn, nejspis ruzne prekazky a uplne jiny tvar hriste, takze na to se tesim, to bude parada *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit