Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • RakeW
    Smazat. Zase vedle, sorry.
  • Grifus
    Ano, tak to byla jedina vec co jeste chybela. Aneb milion predrazenych DLC "aka Activision CoD map pack styl". Ja se picnu proste... *1*
    • Izmæl
      Taky nechápu, proč to neudělají třeba jako BioWare a nevydají DLC zadarmo (viz. ME3). Nebo proč to rovnou nezahrnout do celé hry? To je nějaká nová vývojářská úchylka, udělat hru a potom ještě vydávat spoustu zbytečně drahých DLCček?


      Ale stejně - nutí nás někdo DLCčka kupovat? *1* *3*
      • Shaker
        zrovna bioware na tohle neni nejlepsi priklad, to ze udelali 1 free dlc mezi 20i dalsima placenyma je fakt na nobelovku...
        • Izmæl
          Nejspíš je, a víš proč? Kdo jinej ti vydá/vydal DLC zadarmo, i přes to, že jen jedno ,,mezi 20i dalsima"? Vyjmenuj alespoň další tři a pak přestanu v tomhle směru obdivovat BioWare.


          Ale celkově moje myšlenka byla jiná. Myslel jsem tím, proč nemůžou všichni vývojáři vydávat DLC zadarmo. Když už si člověk koupí hru, proč by pak měl platit ještě za mini serepetičky (dva skiny navíc, jedna nová zbraň a tři nové mapy)? Chápu, že vývojáři nad těmi dalšími skiny, mapami atd. strávili také nějaký čas, ale chtít to takhle předraženě? Pff.
          • Shaker
            protoze zadarmo ani kure nehrabe, ale na druhou stranu, kdyz uz to neco stoji, at je to kvalitni...
          • Lepší priklad je CD Project :)
  • Dopadne to jak multiplayery ve všech ostatních "nestandartních" hrách (cod, bf, ut...). Hrát to bude totální minimum lidí a tak vývojáři na DLC nic nevydělají.
    • kennyB
      Tak myslím, že bf dlc-čka bude hrát dost lidí. Jenom se bojím, že v Maxovi to bude něco jinýho. Už teď se hraje jenom pár modů jako je dm, tdm apod. Nikdo ale nehraje hardcore dm :(
    • kupovat 5 dlc? to je výsměch, základ hry možná koupim, ale zbytek samozřejmě stahnout, p*ču ať si dělaji z někoho jineho
      • No však jo, ale ja jsem poukazoval na to, že to stejně nikdo moc hrat nebude, jelikož to není supersoldier akce.
  • RakeW
    Smazat, překlik.
  • Max Pay
  • Veskoslav
    Aneb vytřískat prachy, kde se dá.Aby to nakonec nedopadlo, že Bullettime si budeme muset do každé mise "dokoupit"......
    • co tady prozrazujes model MP4 ? pockej rokstar te zazaluje ... uvidis.
  • Vím že to je svinárna ,ale jestli nějaké DLC bude dobré tak si ho koupím ;)
  • Odulin
    Táák a kdo za ty vypečený DLC může? No přecí rozmach internetu, takže okamžitě s ním na hranici. *1* Teď vážně..jestli mě něco dokáže nas*at, tak je to typ dlc, kde se stáhne jen pár bitů unlock kódu a odemkne se obsah, který už ve hře je. Pro zajímavost, první forma digitální distribuce byla už na Atari2600 služba GameService a první DLC se začaly objevovat na Dreamcastu před více jak 10 lety. *3*
  • smejki
    "Kdo si za 2400 microsoftích bodů nebo třicet dolarů pořídí Rockstar Pass (předobjednat jej lze již nyní), bude moci přídavky nakoupit se slevou až 35 procent."
    ->
    "Nechci slevu zadarmo!" LOL
    • posila
      Je to dost nesikovne formulovane. Tim Rockstar Passem za 30 dolaru budes zdarma ziskavat DLC, ktera jsou zatim do podzimu naplanovana a budou samostatne dohromady stat (asi?) 46 dolaru.

      EDIT: Kazdopadne ja moc velky fanousek Maxe Payna nejsem, tak pockam az tak za rok vydaji Complete Edition.
  • jinak .. ne ze bych z toho byl nejak nadseny ale myslim si ze zakladni multak bude v puvodni hre a toto beru spis jen jako takovy bonusy pro fans .. ja treba vim ze si tu hru asi koupim ale nic k tomu nebudu dokupovat .. plivnuti do ksichtu konecnym zakaznikum bych bral to kdyby treba multak byl zvlast k prodeji .. :D
    • Shaker
      Jako treba v Half-Life 2, kdyz uz tu vsichni oslavujou Valve? Uvedomte si, ze vsichni chtej vytriskat velky prachy, jen nekterym jde proste o svoji reputaci min a delaji to vic okate.
      • HL2 DM bych neřešil, tenkrát byla jiná doba. Co se Valve týče, poslední dobou se hodně změnili, zatím se bojím kterou cestou se vydají. Každopádně zatím ve svých hrách vydělávaj primárně na prodeji ingame čepiček a jiných itemů, které maj minimální vliv na hru. Což je něco jiného než DLC. Když chce někdo zaplatit 7E za čepičku aby vypadal cool je to jeho věc, mě to nemrzí. Ale když někdo bude hrát DLC které já ne a bude vědět něco co já ne, bude mě to štvát.
        • Shaker
          to co ty rikas, je DLC ve stylu datadisku... pokud bude obsahovat dost muziky za rozumnou cenu, tak proc sakra ne? Ohanet se tim, ze tenkrat byla jina doba, to sorry, ale chces mi rict, ze proste nemas jeden metr na vsechny? Jakmile Valve predvede nejakou podobnou zhovadilost jako activision a EA, tak s nima taky koncim, to samy rockstar. Jinak me prave daleko vetsi zlodejna nez mapa do MP nebo pribehovej pridavek prijdou ty cepicky, ale kdyz sou lidi blby, tak prosim...
      • Samozrejme ze vsem jde o prachy.Pro hezke oci hracu to nedelaji.
        Ale jsou taci,kteri si zakazniku vazi a snazi se vydavat kvalitni produkty a jsou taci,kteri na fanousky s*rou ,stejne tak na kvalitu produktu do te miry,dokud se jim to vyplaci.
        Takze hazet napriklad zminene Valve do stejneho pytle jako EA a Activision?To snad ne.
        • Shaker
          kdyz si znova prectes, co sem napsal, tak zjistis, ze je to to samy, co ted ty...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit